[Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom face in primul meci pe noul Oblemenco?

Poll ended at 18 Noi 2017, 13:56

VICTORIE, indiscutabil!
27
90%
Egal
3
10%
Primul meci, prima înfrângere
0
No votes
 
Total votes: 30

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Mesaj de DeuxEx » 21 Noi 2017, 07:28

JustME scrie:
21 Noi 2017, 02:17

Gustavo – Se pare că a sărit din schemă din cauza unei abateri disciplinare.
Ha? Ce dracu a facut asta micu'? :)(
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Mesaj de sorin107 » 21 Noi 2017, 16:18

SergyuR scrie:
21 Noi 2017, 13:46
Cred ca a iesit in club dupa meciul de la Giurgiu. Cu niste jucatori adversi.

https://www.cancan.ro/gustavo-mrzljak-c ... b-17370834
vad pe imaginile alea ca erau si datkovic si mitrovic. poate asta era explicatia pentru faptul ca l-am avut pe dica rezerva de portar la meciul asta, nu pe mitrovic. dar totusi datkovic a fost titular.

DoRyN

Video

Mesaj de DoRyN » 21 Noi 2017, 19:37










cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Mesaj de cortinadampezzo » 24 Noi 2017, 19:56

lory69 scrie:
19 Noi 2017, 19:39
Citesc a doua oara ce a scris cortina si nu-mi vine sa cred.Daca nici acum echipa nu are idei de joc,trasee precise....atunci cand?Anul trecut fundasii dadeau lungi la Ivan si eram multumiti cs echipa juca ofensiv.Acum se vede clar...constructia o fac Mateiu si Baluta pe centru-dreapta..cu pase spre Martic sau spre varfuri,apoi combinatii rapide.Pe stanga urca Thiago,daca Mitrita eamane in fata.pase spre Mitrita si apoi aceleasi combinatii rapide.Avem un joc frumos si eficient..cu Martic un real castig,Baluta o crestere evidenta fata de anul trecut.Roman foarte util in combinatii...foarte bun pt meciurile de acasa.
Concordia bate cu 5-0 pe Juventus Colentina
Parca tot imi vine sa cred ca am jucat slab doar valoarea individuala ne salveaza

JustME

Re: [Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Mesaj de JustME » 24 Noi 2017, 20:01

cand ratezi in draci din toate pozitiile e cam greu sa crezi ca te-a salvat valoarea individuala :)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 18] Universitatea Craiova - Juventus Bucuresti

Mesaj de DarkComy » 24 Noi 2017, 20:41

cortinadampezzo scrie:
24 Noi 2017, 19:56
lory69 scrie:
19 Noi 2017, 19:39
Citesc a doua oara ce a scris cortina si nu-mi vine sa cred.Daca nici acum echipa nu are idei de joc,trasee precise....atunci cand?Anul trecut fundasii dadeau lungi la Ivan si eram multumiti cs echipa juca ofensiv.Acum se vede clar...constructia o fac Mateiu si Baluta pe centru-dreapta..cu pase spre Martic sau spre varfuri,apoi combinatii rapide.Pe stanga urca Thiago,daca Mitrita eamane in fata.pase spre Mitrita si apoi aceleasi combinatii rapide.Avem un joc frumos si eficient..cu Martic un real castig,Baluta o crestere evidenta fata de anul trecut.Roman foarte util in combinatii...foarte bun pt meciurile de acasa.
Concordia bate cu 5-0 pe Juventus Colentina
Parca tot imi vine sa cred ca am jucat slab doar valoarea individuala ne salveaza
Daca e sa faci comparatie a meciurilor lui Juventus, hai sa comparam meciurile Iasiului
Poli Iasi - FCSB 1-0
Poli Iasi - UNIVERSITATEA CRAIOVA 1-2
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis