[Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem de la Medias?

Poll ended at 10 Dec 2017, 00:36

3 puncte, ideal!
27
90%
1 punct, meci greu!
2
7%
0 puncte!
1
3%
 
Total votes: 30

sorin107

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 11 Dec 2017, 11:55

si asta se poate, intr-adevar. mi-ar parea rau, dar na.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 11 Dec 2017, 12:17

Ivan e jucator bun,mi-ar place sa se intoarca la noi imprumut dar,daca ar fi sa aleg pe ce as cheltui banii,cred ca e mult mai util sa platesti banii astia pe salariile unor noi achizitii.Jocul nostru pierde mult din fantezie pt ca nu avem un fundas capabil sa construiasca,sa dea o pasa utila in fata.Jocul nostru capata coerenta doar cand Mateiu sau Zlatinsky urca si intra in combinatii cu cei 3 vitezisti ai nostri.Daca Baluta sau Mitrita coboara in jumatatea noastra sa ia mingea...cum s-a intamplat de multe ori ieri....atunci pierdem din viteza,pt ca sunt aproape mereu blocati prin fault.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 11 Dec 2017, 12:47

Eu cred ca nu ati citit cu atentie declaratia ciobanului: " E un străin din Ţara Olteniei!". Deci NU e roman. Mai ganditi-va. Mie-mi vine in minte doar Gustavo, Martic sau Zlatinski. Restul nu sunt de neinlocuit.

Later edit:

Popescu i-a răspuns apoi patronului Gigi Becali că nu va ceda niciun fotbalist în Liga 1, atâta timp cât CS U Craiova va găsi oferte mai bune din campionatele externe.
”Țara Olteniei e mare, poate Becali vrea să ia de la Târgu Jiu. El nu a zis capitala Olteniei, sunt afirmațiile dânsului, vă rog să nu mă puneți să comentez ce zice el. Dacă avem soluții mai bune să transferăm în exterior, de ce să cedăm jucători în interior? S-au dus vremurile în care se luau fotbaliștii în armată... După meciul cu CFR Cluj posturile dificitare vom încerca să le acoperim. Încercăm să creștem calitatea, e greu, sunt semne de întrebare, dar în același timp încercăm să ne îmbunătățim. Este un obiectiv pe care îl urmărim și sunt sigur că îl realizăm”, a conchis oficialul Craiovei.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 11 Dec 2017, 12:50

Poate in logica lui bolnava s-a referit la Ivan....strain i-ar zice oierul pt ca joaca in Rusia.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 11 Dec 2017, 12:53

La Martic poate ai dreptate....dar la ce sa plece?Sa fie rezerva lui benzar?Zlatinsky nu cred,pt ca are o varsta...mai degraba poate Mateiu.

sorin107

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 11 Dec 2017, 14:01

io zic sa nu mai iei lucrurile asa de naiv, deuxex. ce [cenzurat] de strain decisiv avem noi, acum serios? e clar vorba de mitrita sau de ivan, chiar daca ii zice strain.

in fine, ne uitam prea mult in gura ciobanului.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 11 Dec 2017, 14:12

balivernele lui becali, va lua fix o mare pendula straina in bot. sau poate pe wobay :))))
CRAIOVA NESUPUSA

LiviuB

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 11 Dec 2017, 14:29

isi ia fix p.. din Tara Olteniei

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de sorinyki » 11 Dec 2017, 16:19

Din pacate cand ciobanul isi baga coada uneori reuseste, vedeti cazul lui Vlad!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 11 Dec 2017, 16:22

Nu sunt naiv deloc... Efectiv, nu prea are pe cine lua de la noi de la echipa. Poate pe Bancu, daca inca nu i-am prelungit contractul.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 11 Dec 2017, 18:48

Cum spuneam și pe Facebook, renunț sa mai postez sau sa reacționez în timpul, sau imediat după meciuri. Doar ma enervez aiurea, când vad idioțenii... Legat de Becali, spun doar atat: își ia fix [cenzurat] în mână și se joaca cu ea.
Referitor la meci: nu a vrut sa fie. 11 m în min 91 ratat, când alții îți dau gol în min. 1, sau 95, e ghinion. Atat.
Peluza extraordinara.
Deasta am postat referitor la cântecul pe linia celor de la Napoli. Voi posta un mic articol, sa justific cu argumente de ce galerii de tot rahatul gen chefere nu pot canta astfel. Și nici măcar nu au dreptul moral sa cânte asa ceva.
Ascultați cum se auzea aseară în deplasare!, cântecul nostru, comparați cu încercarea jalnica a celor 20 de artificiali de la chefere, și-mi veți da dreptate. Cântece superbe, duse în ridicol de galerii ridicole.

Ps: uneka, du-te, lasă-ne.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 11 Dec 2017, 18:55

Il ia pe Mangia si sa vezi atunci cum isi schimba unii de pe forum parerea!
S-a rupt Brazda.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 11 Dec 2017, 20:03

Pe dimintrov il ia

Avatar utilizator
lionking
junior
junior
Mesaje: 49
Membru din: 19 Iul 2017, 17:08

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lionking » 11 Dec 2017, 20:50

Ma, cred ca banuiesc la cine se referea jiji. Stiu pe unu care e strain de Tara Olteniei si nu strain in Tara Olteniei si acela e Florin Costea. :)( :)( :)(
Parerea mea ca atita timp cit este Rotaru pe la club ,Craiova nu va mai vinde ever vreun jucator la vreo contracandidata. Poate vreun jucator care sa nu mai faca obiectul unei strategii de viitor pt club sa plece, altfel nu vad. Ca sa nu mai zic ca jucatorii nostri sunt destul de scumpi chiar si pentru jiji.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 21] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Dec 2017, 21:32

La Roman se refera. Ca e strain de gol.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis