[P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce ziceţi că facem cu oile?

Poll ended at 10 Apr 2018, 11:46

Belim oaia – 3 puncte
14
40%
Ne mulţumim să nu pierdem – 1 punct
9
26%
Dezamăgire din nou şi ne luptăm pentru podium – 0 puncte
12
34%
 
Total votes: 35

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 09 Apr 2018, 23:08

Mie mi se pare duios ca unii chiar cred ca avem forta de locurile 1-2. Altfel nu-mi explic nervii astia. Cred ca media spectatorilor impune si transferuri mai bune. Sa ceri mai mult de la lotul asta e razgaiala.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de Jimmy Darmody » 09 Apr 2018, 23:09

u2blue scrie:
09 Apr 2018, 22:52
începe sa ma îngrijoreze faptul ca cele mai proaste meciuri din ultimele 6 luni sunt cu fcsb eul. nu insinuez nimic însă rotaru începe să-l rivalizeze pe ochelarist, la capitolul ăsta
:hai :hai usteag ucv cam asa ceva

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 09 Apr 2018, 23:11

Joci un campionat fara atacanti si te miri ca tragi de locul 3... E haios.
S-a rupt Brazda.

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de sorinyki » 09 Apr 2018, 23:12

Penibil Mangia la interviu! Se observa clar un conflict intre el si Baluta!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de marius_vl » 09 Apr 2018, 23:13

Ce penibil a putut sa apara si la interviul de dupa meci, rade ca prostul si pare ca nu a inteles nimic din greselile pe care le-a facut in seara asta! L-a umilit Dica in seara asta! Am mai spus-o si o repet, orice antrenor, inclusiv Multescu ne ducea pe locul 3 unde suntem in momentul asta si in semifinalele cupei, la conditiile pe care le are Craiova in acest sezon! Acesta nu este un antrenor cu care putem progresa, si-a aratat limitele, si nu doar in seara asta...

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 09 Apr 2018, 23:27

Sunt absolut convins ca Baluta impingea echipa de la spate, asa cum face de prea multe etape. As fi vandut Baluta cu ochii inchisi, in locul lui Rot. Luam Hagi jr si eram mult mai castigati. Pe multe planuri.
S-a rupt Brazda.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de UneKa » 09 Apr 2018, 23:39

E jenant deja, broscarul asta e o facatura proasta de antrenor, locul 3 e absolut normal la lotul, conditiile si mediocritatea celorlalte echipe. Si un orb, surd si mut ne ducea aici, pai lui Multescu i-au vandut si dat afara astia in iarna 75% din echipa, jucam cu toti parlitii si junorii si tot jucam mai bine, aveam ocazii.
Si cum se dadea ala rotund de a facut topicul, bai prietene vezi ca ai gresit caterinca, faci ce spune becali e fix pt broasca asta de e pe banca noasta, a jucat fix cum i-a dictat oierul, care intre doua felii de branza s-a [cenzurat] pe tactica si scoala lui Mangia, bine ca Dica e doar tampon, antrenor si strateg e oierul.

Trebuia de mult schimbat aiuritul asta, nici nu mai zic de Piturca, Cartu&Sandoi erau aur in comparatie cu soimanitul asta. Sa-si cumpere bilet pt Milano si sa ne lase dracu pana nu ne rezolva si cupa.
Ia uite vere nu pot sa dorm de.nervi din cauza unui macaronar expirat, si aici nu e vorba de titlu pt ca intr-adevar celelalte 2 sunt mai bune, da ba sa nu poti tu emite nici macar o pretentie pe teren? Ba nimic, nimic....suntem capra ciobanului, ne bate si cand nu vrea.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 10 Apr 2018, 00:07

am avut ghinion cu iesirea lui Martici. Noi avem doi atacanti in lot si niciunul nu a fost pe foaie. Am avut 4 rezerve de fundasi pe banca. Mi-ar placea sa joace mai mult Burlacu. Care e faza cu el?
S-a rupt Brazda.

LiviuB

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de LiviuB » 10 Apr 2018, 00:08

Vad ca Uneka face prozeliti...
Bobby, hai sa ne uitam la loturile celor doua echipe, la salarii si dupa aia sa facem comparatii. Iar chestia cu nimeni la meci... prefer sa nu comentez.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de UneKa » 10 Apr 2018, 00:12

Si eu sunt de acord liviu sa facem comparatii intre loturi, hai sa comparam lotul si conditiile lui multescu cu al lui Mangia.
Foarte bun interviul lui Baluta, puteq sa fie si mai direct si sa-l trimitq dupa tigari pe borscar.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 10 Apr 2018, 00:14

Dar de ce nu faci topic Mangia vs Multescu? Mangia vs oricine?
S-a rupt Brazda.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de marius_vl » 10 Apr 2018, 00:15

se pare ca voi astia care inca ii tineti partea macaronarului nu realizati cat de grava e situatia in momentul asta! Vestiarul sta pe un butoi de [*****], e un arogant care isi umileste jucatorii si nu accepta ca a gresit niciodata! El este principalul vinovat pt caderea in care se afla echipa, daca nu se iau masuri imediate ne asteapta un mare dezastru in acest final de sezon

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de DeuxEx » 10 Apr 2018, 00:18

Pai da-ne exemple... Mie mi se pare ca locul lui Baluță e pe banca. Si asta de 3-4 etape.

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de blixa » 10 Apr 2018, 00:18

bai, vere, ce dracului inseamna labilitatea asta? multescu e antrenor la astra, nu ne ajuta cu nimic sa comparam sezoane. faceti presupuneri, iar astea sunt cele mai paguboase. ce-ar fi fost daca... situatia e asta. n-ai atacant in lot. Multzascu a avut jucator de 4 milioane.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [P.O. Etapa 4] F.C. Faci Ce Spune Becali – Ştiinţa

Mesaj de Bobby » 10 Apr 2018, 00:19

Evident ca FCSB are un lot mai bun si mai bine remunerat. Mi se pare jenant cum se prezinta echipa asta cu FCSB, indiferent ca e antrenor Mangia, Sandoi sau Multescu. Speram ca Mangia asta poate face o treaba mai buna - dar degeaba. Eu nu vad concentrare si motivatie in meciurile cu FCSB. Aceste meciuri sint niste reprezentaii triste.

De asta ma gindesc ca "nimeni la meci" poate i-ar trezi pe baietii astia numiti fotbalisti. Alta solutie parca nu exista. Il vedem pe Mititelu in liga 1 si tot cu tristeti din astea fecesebiste ne petrecem timpul :-)

Închis