Etapa 16: F.C. Arges Pitesti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

A fost Balaci mai tare decat Dobrin ?

Poll ended at 22 Noi 2021, 10:34

1. Balaci a fost mai bun
9
47%
2. Au fost la fel de buni
7
37%
3. Dobrin a fost mai bun
3
16%
 
Total votes: 19

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 16: F.C. Arges Pitesti - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 24 Noi 2021, 10:42

De remarcat intervalul mare de rapel, cam 15 ani - deci daca trece cu bine de booster iese la pensie de la noi, dar binainteles cu un copil care intra la liceu cand iese el la pensie :)

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 16: F.C. Arges Pitesti - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 24 Noi 2021, 12:43

Eu am spus ca Barbu ne-a arbitrat la meciul cu UTA si prin urmare imi cer scuze tuturor. De acum sa fiu mai atent. Ma cam enervez cand simt ca suntem furati si mai gresesc. Scuze !

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 16: F.C. Arges Pitesti - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 24 Noi 2021, 12:53

Takeiteasy scrie:
24 Noi 2021, 04:04
fabius_2014 scrie:
22 Noi 2021, 20:31
Dupa meciul cu FC Arges sunt foarte dezamagit, dar asta nu din cauza jocului sau a rezultatului ci din cauza noastra, a suporterilor. Noi trebuia sa vedem ca am fost victima unui arbitraj golanesc, kurvesc si in frustrarea provocata de asa ceva e normal sa apara si greselile, in schimb asa cum ne sta in fire noi, suporteii, am inceput cu reprosuri, cearta si alte de astea specifice noua.
Ma intreb daca divortul lui Reghe afecteaza echipa la un nivel vizibil. Divortul e o experienta intensa si negativa, oricum ai da-o. Poate omul are probleme cu inspiratia, concentrarea, motivarea celorlalti. Am vazut la Reghe meciuri in care a ridicat nivelul echipei in repriza a doua. La meciul cu Farul echipa a jucat mai prost in repriza a doua. Am vazut scaderi si superficialitati la meciurile cu Mioveni, Farul si Arges - desi stafful ar trebui sa fie mai puternic dupa venirea lui Panduru. Arata echipa tactic mai bine si jucatorii mai motivati dupa venirea lui Pandi ? E divortul lui Reghe un factor perturbator puternic pentru randamentul lui ca antrenor ? Habar n-am, intreb si eu.
Cred ca raspunsul la intrebarea ta o sa-l primim la sfarsitul meciului cu FCSB. Cum Ana Maria a iesit pe toate posturile si in toate ziarele se prea poate sa-l fi afectat.
Eu nu iau in calcul meciul cu Farul pentru ca am niste semne de intrebare pe-acolo, la meciul cu Arges ne-a cam facut arbitrul asa ca o sa vedem ce se intampla la meciul cu FCSB.
Din ce am vazut eu, Reghe este atras de femei cu vasta experienta in ale vietii. Cred ca la toate cele trei doze a preferat Astra Zeneca din loturi diferite.

Închis