[Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Victorie de moral sau nervozitate crescuta

Poll ended at 29 Iul 2018, 17:42

Sepsi nu ne-a pus niciodata probleme
13
52%
Nu vrea sa intre in poarta
9
36%
Sepsi se bate la PlayoFF
3
12%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de valentin0001 » 30 Iul 2018, 12:17

Ziceați de nutrită in prima etapa că a fost egoist, pai este egoist deoarece nu are încredere în coechipierii din atac.
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 30 Iul 2018, 12:20

Fotbalul e un sport de echipa. Iar daca tu, Mitrita, nu esti Pele ca sa iei mingea si sa mergi pana in poarta, poate ar trebui sa mai dai si o pasa din cand in cand in loc sa sutezi de la 35 de m.

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de malus dacus » 30 Iul 2018, 12:21

...dar, apropo, care stiti ce e cu faza aia cu Mangia de a refuzat sa dea mana cu Neagoe? Ceva e la mijloc, Mangia e educat, nu e genul...

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de lory69 » 30 Iul 2018, 12:24

Pai cui sa dea pasa Mitrita?Mihaila era mereu prins in spate la fazele de atac,Burlacu era cap de linie la toate pasele primite,Bancu....nu i-a iesit nimik ieri.Bancu cred ca trece prin aceeasi stare prin care a trecut Baluta in iarna,csnd i s-a refuzat transferul.

Avatar utilizator
diacris21
membru
membru
Mesaje: 269
Membru din: 17 Noi 2010, 11:37

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de diacris21 » 30 Iul 2018, 12:26

malus dacus scrie:
30 Iul 2018, 12:21
...dar, apropo, care stiti ce e cu faza aia cu Mangia de a refuzat sa dea mana cu Neagoe? Ceva e la mijloc, Mangia e educat, nu e genul...
Din ce am inteles eu, dupa meci Mangia a plecat direct la vestiar, fara a mai da mana cu antrenorul advers, asa cum se obisnuieste. Nu a fost o situatie de genul ca Neagoe i-a intins mana si Mangia a refuzat sa dea mana cu el. Cei care au fost la meci si au vazut direct cum s-a intamplat ar trebui sa poata da mai multe informatii.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de malus dacus » 30 Iul 2018, 12:34

lory69 scrie:
30 Iul 2018, 11:57
Exact ce ziceam eu...azi e sedinta cu Rotaru,si se pare ca Mangia va fi demis.Variante cica ar fi..Neagoe,Iordanescu,Zenga.Cica Mangia ar fi radpuns la reprosurile ca nu dam gol. Intrati voi si dati gol,nu vedeti ca nu am cu cine?......sursa fanatik
...daca a zis asa, iar nu e bine. Pana la faptul ca nu dam gol, probema e ca incasam iar de jucat nu jucam nimic. Dar nimic, nimic!...

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de malus dacus » 30 Iul 2018, 12:36

diacris21 scrie:
30 Iul 2018, 12:26
malus dacus scrie:
30 Iul 2018, 12:21
...dar, apropo, care stiti ce e cu faza aia cu Mangia de a refuzat sa dea mana cu Neagoe? Ceva e la mijloc, Mangia e educat, nu e genul...
Din ce am inteles eu, dupa meci Mangia a plecat direct la vestiar, fara a mai da mana cu antrenorul advers, asa cum se obisnuieste. Nu a fost o situatie de genul ca Neagoe i-a intins mana si Mangia a refuzat sa dea mana cu el. Cei care au fost la meci si au vazut direct cum s-a intamplat ar trebui sa poata da mai multe informatii.
...chiar si asa, bila neagra Mangia. Nu m-as fi asteptat...

iuli

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 30 Iul 2018, 13:13

Burlacu e depasit total de evenimente de 3 meciuri,Barbut e total in plus.ce sa faca Mitrita,sa-i dribleze pe toti?

iuli

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 30 Iul 2018, 13:16

Burlacu e depasit total de evenimente de 3 meciuri,Barbut e total in plus.ce sa faca Mitrita,sa-i dribleze pe toti?Glavina e singurul care l-a mai ajutat,de alfel marile noastre ocazii in cele 3 meciuri au iesit din combinatiile celor 2.Mangia il scoate constant din joc pe Glavina.....Burlacu e plimbat aiurea pe posturi in care nici preluari nu face.De ce nu e Draghici in lot si este Barbut?.....doar Mangia stie....

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 30 Iul 2018, 13:17

Burlacu mie mi-a placut pana l-a mutat pe postul asta nou, nu e ca nu are calitate. Glavina cred ca poate mai mult decat arata acum.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 30 Iul 2018, 14:37

Mangia nu va fi dat afara. Adica a fost lasat un bezmetic ca Multescu sa termine campionatul in genunchi si il dau afara pe italian :)))) Asa se zvoneste dupa fiecare infrangere. Doar doua zvonuri sunt eterne pe lumea asta: ca antrenorul va fi dat fara si ca sistemul cu 3 fundasi va fi schimbat.
CRAIOVA NESUPUSA

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 30 Iul 2018, 14:59

inseamna ca zvonul cu Marcel uschit sau tras pe linie moarta nu e etern.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 30 Iul 2018, 16:03

Marcel de felul lui e etern :))))
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 30 Iul 2018, 18:35

Deja pare ca ne intoarcem in epoca fostilor patroni care isi ascundeau saracia sau zgarcenia in criticare antrenorilor prin ziaristi de casa. Incepem anul asta cu Burlacu/Glavina in locul lui Baluta/Gustavo. Cam asta e diferanta si cine nu o vede e orb. Pana nu luam macar la nivelul jucatorilor cedati o sa ramanem in acelasi [cenzurat] in care am inceput campionatul. Asta daca suntem norocosi, ca daca suntem ghinionisti o sa-i vedem pe Mitrita si Bancu din ce in ce mai frustrati pentru ca nu au cu cine sa mai joace ceva acolo in fata. Nu stiu daca la TV se vede asta, dar pe stadion deja ambii par la limita rabdarii.
Am avut cea mai cea vara din istoria Craiovei in era bussiness si cu toate astea am reusit sa ne slabim lotul si asa destul de subtire, sa scadem nr de abonamente, sa nu aducem niciun sponsor nou relevant, sa avem probabil cea mai slaba asistenta de cand e stadionul nou. Pe zi ce trece fara sa luam un atacant serios devin mai pesimist si ma gandesc ca poate anul trecut a fost o exceptie si ne asteapa iarasi o perioada de mediocritate. De data asta mediocritatea ar fi 100% datorata gestionarii slabe a unei veri fructuoase.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 2] Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 30 Iul 2018, 19:02

Bun - cite abonamente s-au vindut anul trecut si cite s-au vindut anul asta ?

Mie mi se pare ca s-au bagat bani buni in transferuri si nu s-au adus rebuturi : Mirko si Donkor erau titulari in Serie B plus Cicaldau, pe care s-au platit o caruta de bani.

Închis