[Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte lasa sibienii in Banie?

Poll ended at 06 Oct 2018, 13:33

3 puncte, revenim pe loc de play-off si ne pregatim in liniste meciul cu oile
24
86%
1 punct, echipa scârțâie
2
7%
0 puncte, sibienii isi iau revansa dupa finala Cupei
2
7%
 
Total votes: 28

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de alex.p » 08 Oct 2018, 10:41

alextudi scrie:
08 Oct 2018, 09:24
iuli scrie:
07 Oct 2018, 16:32
banuiesc ceva personaje noi aparute pe forum de mititelism cronic.sint foarte vocali la esecuri si dispar la victorii,sau cauta nod in papura si atunci.reapar inainte de fiecare meci:daca nici p'astia atunci pe cine?baietii munciti mah cinstit in ograda chelului si lasati munca sub acoperire,pe forumul asta nu veti avea succes.
Deja suntem cel 4 care am sesizat asta. Mai bine se duc și postează pe facebook, acolo oricum sunt mulți "cunoscători" ca ei.
3, ca noi doi suntem aceeasi persoana :-D :-D

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de sorialis » 08 Oct 2018, 19:11

Penalty clar la Cicaldau. Milogii de la Jijisport nu au dat reluarea din spatele porții decât o data și au ignorat-o în comentariile din studio... ImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de Bobby » 08 Oct 2018, 20:51

Albastru scrie:
08 Oct 2018, 08:36
malus dacus scrie:
08 Oct 2018, 00:06
...eu nu vb. din ce stiu de la radio, ziar, tv., turnicheti etc. ci dupa propriul ochiometru. Fara sa am pretentii de as in estimarea multimilor din vedere, garantat au fost peste 15k...
9300 pe turnicheti
De obicei sint citeva mii de oameni peste cifra care apare pe turnicheti.

Site-ul asta pare serios - apare cifra de 12000 de spectatori :

https://lpf2.ro/html/caseta_tehnica/CS_ ... -4235.html

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de malus dacus » 08 Oct 2018, 21:09

...am zis in primul comentariu de dupa meci, ca mie si altora din peluza ni s-a parut parut penalty si chiar eram revoltati ca nu s-a dat rosu. Vazand apoi reluarile de pe saiturile din soarta fara stop cadru intr-adevar, parea ca Cicaldau a cazut singur. Dupa ce a postat Soriallis, am revazut de zeci de ori. Penalty fara discutie! Se discuta si pe digi, intra MP dar il facura astia muci, in frunte cu Craciunescu. Ramase ca ei...

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de alex.p » 08 Oct 2018, 21:15

Presupun ca nici vorba sa arate imaginile astea, nu?

Sent from my phone


Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de Bobby » 08 Oct 2018, 21:22

sorialis scrie:
08 Oct 2018, 19:11
Penalty clar la Cicaldau. Milogii de la Jijisport nu au dat reluarea din spatele porții decât o data și au ignorat-o în comentariile din studio... ImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk
Iti sugerez sa faci un articol pentru forum, care sa fie tagged si pe facebookul craiova-maxima.ro

P.S. Cei de la club ar trebui sa-si faca treaba si produca un comunicat oficial pe aceasta tema prezentind capturile video ale lui Sorialis. Imaginea clubului este in joc !

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de Neagu.djuvara » 08 Oct 2018, 21:58

Ar fi chiar culmea ca la a doua interventie pe tema acestui penalty,Craciunescu sa spuna ca a fost penalty,dupa ce la prima interventie a spus clar ca n-a fost.Nimeni n-ar face asa ceva,pentru ca s-ar compromite.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de malus dacus » 08 Oct 2018, 22:08

alex.p scrie:
08 Oct 2018, 21:15
Presupun ca nici vorba sa arate imaginile astea, nu?

Sent from my phone
...nu le pusera pe-astea, dar rulau imaginile lor si se vedea si-n alea, la un anumit moment. Dar MP al nostru... varza/muci/multimea vida, incerca sa zica ceva, il acoperira aia, il luara la misto si-l expediara...


Augustus Caesar
membru
membru
Mesaje: 255
Membru din: 16 Aug 2015, 06:46

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de Augustus Caesar » 09 Oct 2018, 05:19

malus dacus scrie:
08 Oct 2018, 08:13
...ne calmam, ne calmam, dar uite ca ni s-au molipsit jucatorii de la atata calm, de dorm pe teren pana prin min. 85, dupa care, fiind treziti brusc, sar la bataie. Da-le dreaq de sincope, ca au devenit regula! Avem probleme si trebuie rezolvate, nu trebuie sa ne culcam pe-o ureche ca s-au incurcat altii. Mereu am zis ca batem data viitoare. Personal, inaintea meciului cu Sibiu eram super optimist, deja ii vedeam transati si pusi in rastel si nu ma gandeam decat la victoria cu oile. Acum, nu mai zic nimic, nu mai dau niciun pronostic, spun doar ca ar fi pacat sa ne batem joc de acest an. In alta ordine de idei, daca in campionatul nostru Stiinta nu e echipa mare, atunci care ar fi acelea?...
Cand am zis ca ''nu suntem o echipa mare'' m-am referit la lipsa atitudinii, a tupeului,a experientei, a curajului sau, daca vrei, si a norocului sau chiar lipsa unor personaje care pot trage echipa- de exemplu arbitrii (este evident ca sunt situatii cand ''echipele mari'' trag efectiv dupa ele arbitrii, ducandu-i pe acestia in situatia de a gresi in faVoarea lor) In sfarsit lucrurile acestea, zic eu, vin dupa ce castigi competitii in mod repetat si ai continuitate. Si ca sa iti raspund la ultima intrebare momentan cred ca stana si franarii au putin din caracteristicile astea. Ideea este ca sa ne calmam pentru a nu ne jigni unii pe altii, noi injurandu-i, ei sarind la bataie, pentru ca la un moment dat ne vom transforma in ceea ce vedem pe celelalte stadioane; oricum este un gest de o mare lasitate ca la adapostul tribunei sa injuri un jucator ! Si ca sa incheiem subiectul , vreodata cineva a scos ceva bun din altcineva ''acompaniindu-l'' cu injuraturi ? Eu unul nu cred !
''Priviti aceasta sacra frumusete:
Oltenia pamant de oameni buni
Si pumn pedepsitor cu cinci judete,
Caus al palmei vechilor taciuni ''

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de sorialis » 09 Oct 2018, 11:45

Bobby scrie:
sorialis scrie:
08 Oct 2018, 19:11
Penalty clar la Cicaldau. Milogii de la Jijisport nu au dat reluarea din spatele porții decât o data și au ignorat-o în comentariile din studio... ImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk
Iti sugerez sa faci un articol pentru forum, care sa fie tagged si pe facebookul craiova-maxima.ro

P.S. Cei de la club ar trebui sa-si faca treaba si produca un comunicat oficial pe aceasta tema prezentind capturile video ale lui Sorialis. Imaginea clubului este in joc !
Capturile sunt ale lui toni Sorica postate pe Facebook. Articol as face, dar mai greu cu timpul și mai ales cu talentul...

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

dantes
suporter
suporter
Mesaje: 566
Membru din: 10 Ian 2009, 00:39

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - AFC Hermannstadt

Mesaj de dantes » 09 Oct 2018, 21:52

o: Augustus, perfect de acord cu tine

Închis