[Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte credeti ca vom obtine dupa acest meci?

Poll ended at 07 Apr 2019, 23:00

3 puncte si echipa revine in carti pentru campionat
19
53%
1 punct obtinut cu greu
6
17%
0 puncte si un bursuc fericit
11
31%
 
Total votes: 36

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de blixa » 09 Apr 2019, 11:57

Eu sunt singurul nebun care crede in clasarea pe locul 2?
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DarkComy » 09 Apr 2019, 12:02

Fan Alb - Albastru scrie:
09 Apr 2019, 10:11
Cred ca prima achizitie in vara o sa fie un autocar :)
posibil mai devreme
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Paul » 09 Apr 2019, 12:10

blixa scrie:
09 Apr 2019, 11:57
Eu sunt singurul nebun care crede in clasarea pe locul 2?
Nu, sunt cu tine!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de marius_vl » 09 Apr 2019, 12:32

dar eu sunt singurul care mai crede in titlu?
Cu 6 victorii din 6 este posibil!
Cu conditia ca oile sa faca 4 puncte din 6 cu cfr

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de UneKa » 09 Apr 2019, 12:37

blixa scrie:
09 Apr 2019, 11:57
Eu sunt singurul nebun care crede in clasarea pe locul 2?
Nu esti nebun, dar locul 2 este departe la fel ca titlul.
Aici e vb de echipa, lot, forta a jucatorilor iar atat cfr cat si fcsb sunt peste noi.
Sper sa nu avem emotii cu locul 3, daca Doamne fereate pierdem urmatorul meci o sa fie emotii si pt ala.

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Jimmy Darmody » 09 Apr 2019, 12:43

Eu nu cred in "aranjamente" cu Hagi,va juca la victorie sambata,ai lui stau mai bine fizic....mult mai bine,nu ma mira o infrangere sambata,m-ar bucura totusi un 2-0 pt noi in cupa sau macar 2-1 sa avem 'sansa' la 11m.

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Neagu.djuvara » 09 Apr 2019, 13:00

Eu nu cred ca exista nici un aranjament cu hagi,sunt doar simple speculatii.In cazul unei infrangeri,incep sa tremure serios pentru locul 3.In momentul asta e mult mai importanta cupa,pentru ca ai posibilitatea sa mai iei un trofeu,si scapi de un tur preliminar in UEL.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 09 Apr 2019, 13:20

Bobby devi obositor, chiar jenant as putea spune cu apararea deciziilor clubului. Suntem sparti si punct, Rotaru se ocupa de tot, de la postari pe facebook pana la transferuri. Normal ca are cum sa se pricepea el la toate si normal ca mai greseste. Partea proasta e ca in ritmul asta nicinu o sa ii mai ramana timp de alte afaceri si o sa ramana fara bani. El ar trebui sa lase clubul linistit, adica sa angajeze profesionisti adevarati nu din astia de stau pe 2000 de lei, sa le dea buget si sa ii intrebe de sanatate de cateva ori pe an, iar el sa isi vada de afacerile extra fotbal. In birouri ne-am atins limitele, nu pe banca cum tot incearca sa ni se insinueze pe toate caile posibile. Rotaru e manager de locul 3, daca vrem mai sus trebuie sa lase pe altii sa gestioneze clubul. Putea sa ia 1 leu sau 1 miliard de $ pe Mitrita, faptul ca nu a inteles ca trebuie sa aduci ceva in loc cand iti pierzi vedeta si cel mai bun jucator, singurul practic care iti mai aducea spectatori in plus, e dovada ca nu se pricepe nici la fotbal si nici la psihologia maselor asa cum isi inchipuie. Chiar asa Bobby, ne poti spune mai multe despre tine, cum te cheama de fapt, cu ce te ocupi, daca te cunoste cineva personal de pe forum, in ce relatii esti cu Rotaru sau cu clubul de ai atatea informatii, unele care contrazic declaratiile oficialilor? Altfel postarile tale ne duc cu gandul ca esti o portavoce, un postac al clubului care are ca scop manipularea parerilor suporterilor.
PS: celui care a comandat flyerele cu Mangia ii doresc un cancer agresiv

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Jimmy Darmody » 09 Apr 2019, 13:56

Ce flyere cu Mangia?

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 09 Apr 2019, 14:10

...flyere cu Mangia? Asta ce mai e? In alta ordine de idei, sper sa nu se supere SLH pt. ca-mi permit sa-l abordez fara sa ne cunoastem personal. Am inteles ca ti-ai luat o pauza, dar cat dureaza frate?! La proba de statie cu cfr vorbeam cu baietii si am zis gata, trece SLH. Cand colo, draci, Busu! Ne-a copt si de data asta. Sunteti prieteni, spune-i frate ca ne omoara, prea mult lungeste cantecele. La un moment dat mi-am aprins o tigara si mi-am bagat pl...

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 09 Apr 2019, 15:00

Nici nu pot sa va arat ca nu pot sa distribui public asa ceva, dar credeti-ma pe cuvant ca e mizerabil si a fost aruncat in zeci de exemplare pe la Golden House, pe acasa la Mangia, posibil si in alte parti. Sper din suflet ca a fost facut de mititei in ideea de a baga raca si nu de unii de ai nostri.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 09 Apr 2019, 15:17

...apropo si de asta cu conturile false. Singurul cont de fb pe care il am este sub acelasi pseudonim si mi l-am facut exclusiv pt. a avea acces la chestii legate de Universitatea Craiova. Nu am un cont "real" pt. ca in viata reala nu am nevoie de asa ceva. Intr-o mica disputa cu cei de la VSU si, mai nou si cu vecinii lor de gard - Nord Oltenia, acestia mi-au insinuat nici mai mult nici mai putin decat ca as fi Rotaru!! Daca zic paranoia poate jignesc. Zic doar ca mi se pare imatur sa crezi ca Rotaru s-ar preta la polemici pe fb sub conturi anonime. Mai ales la ora unu noaptea...

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 09 Apr 2019, 15:28

...gata, stiu. Mi-am amintit ca am vazut hidosenia pe fb, dar nu stiam ca au fost tiparite flyere. Cat despre autori, e la limita intre booveni si unii "de-ai nostri"...

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de marius_vl » 09 Apr 2019, 15:52

malus dacus scrie:
09 Apr 2019, 15:17
...apropo si de asta cu conturile false. Singurul cont de fb pe care il am este sub acelasi pseudonim si mi l-am facut exclusiv pt. a avea acces la chestii legate de Universitatea Craiova. Nu am un cont "real" pt. ca in viata reala nu am nevoie de asa ceva. Intr-o mica disputa cu cei de la VSU si, mai nou si cu vecinii lor de gard - Nord Oltenia, acestia mi-au insinuat nici mai mult nici mai putin decat ca as fi Rotaru!! Daca zic paranoia poate jignesc. Zic doar ca mi se pare imatur sa crezi ca Rotaru s-ar preta la polemici pe fb sub conturi anonime. Mai ales la ora unu noaptea...
dar pe-aia cu "cine se scuza se acuza" o stii?
Daca nu esti Rotaru de ce simti nevoia sa dai explicatii?

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: [Etapa IV - Play-Off] Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de fabius_2014 » 09 Apr 2019, 16:21

malus dacus scrie:
09 Apr 2019, 15:17
...apropo si de asta cu conturile false. Singurul cont de fb pe care il am este sub acelasi pseudonim si mi l-am facut exclusiv pt. a avea acces la chestii legate de Universitatea Craiova. Nu am un cont "real" pt. ca in viata reala nu am nevoie de asa ceva. Intr-o mica disputa cu cei de la VSU si, mai nou si cu vecinii lor de gard - Nord Oltenia, acestia mi-au insinuat nici mai mult nici mai putin decat ca as fi Rotaru!! Daca zic paranoia poate jignesc. Zic doar ca mi se pare imatur sa crezi ca Rotaru s-ar preta la polemici pe fb sub conturi anonime. Mai ales la ora unu noaptea...
Mi-ar fi placut sa fii Rotaru, mai dadeam si noi o solutie, stateam la taina, un scouting ceva :smoke:

Închis