Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Scoatem mai mult decat oitele la Mioveni ?

In mod sigur luam 3 puncte
14
93%
Nu putem mai mult decat oitele
1
7%
Plecam cu mana goala
0
No votes
 
Total votes: 15

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1453
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 02 Mar 2022, 21:20

Se referea la spectatori, mai ales la cei mici care scandau .... craiova. Despre meci, de cand a plecat panduru de la echipa, legam victorii consecutive.

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1639
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de R.E.N. » 02 Mar 2022, 21:41

Baiaram trebuie sa prinda loc in echipa constant, numai asa o sa creasca. Nu e un castig numai din sezonul asta, si sezonul trecut a jucat foarte bine cu Ouzounidis. Si are 19 ani de abia impliniti.

Nu mi se pare ca am jucat cine stie ce. Am avut cinci meciuri cu cele mai slabe echipe din campionat, e bine ca am castigat, dar nu e ca si cum am avut adversari. Vedem de acum inainte la ce nivel suntem.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Mar 2022, 22:03

gsm scrie:Se referea la spectatori, mai ales la cei mici care scandau .... craiova. Despre meci, de cand a plecat panduru de la echipa, legam victorii consecutive.
Pai daca pe noi ne afecteaza ca niste muciosi ne dau la ****, ce sa mai zici cand te duci la rapid sau la altii cu spectatori si toti aia te muiesc? Nu te mai prezinti?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Rocain
senior
senior
Mesaje: 345
Membru din: 29 Iun 2009, 10:21

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de Rocain » 03 Mar 2022, 09:11

Meci bun jucat de ai nostri, suntem cel putin pana diseara cea mai ofensiva echipa din campionat! :hai usteag

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 03 Mar 2022, 09:26

manex scrie:
02 Mar 2022, 22:03
gsm scrie:Se referea la spectatori, mai ales la cei mici care scandau .... craiova. Despre meci, de cand a plecat panduru de la echipa, legam victorii consecutive.
Pai daca pe noi ne afecteaza ca niste muciosi ne dau la ****, ce sa mai zici cand te duci la rapid sau la altii cu spectatori si toti aia te muiesc? Nu te mai prezinti?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Pai e diferenta, ca daca te injura un stadion plin si e atmosfera ca au suporteri multi e una, iar daca te injura 5 insi non stop, mai ales daca sunt copii, intr-un stadion gol, e alta, e doar enervant, nu cred ca a vrut sa spuna ca au fost terminati de la injuraturi, dar e ceva neplacut si fara rost.
Adica daca comparam cu deeclaratiile dupa meciul cu EFM, in care nu au parut deranjati de atmosfera, e clar ca nu a vrut sa spuna ca sunt coplesiti, doar ca e aiurea sa ai astfel de atmosfera.
In fine, nu e mare lucru cred, cred ca e important ca batem la rand, si da, sunt echipe mici, dar tot cu echipe mici ne-am facut de multe ori de bacanie, asa ca batem tot ce iese in cale si pregatim sezonul urmator, poate intram in grupele Conference, cine stie?

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 512
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de fanUCV » 03 Mar 2022, 18:47

Markovici, pe lângă talentul de dribleur are și un potențial deosebit .. dacă scapă de autosuficiență și mai reduce din greutate .. poate călca pe urmele lui Cămătaru!

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1170
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 03 Mar 2022, 20:12

Are cifre frumoase la 20 se ani , potențial, talent ....la fizic am cele mai multe îndoieli pt greutate +accidentări ...mentalul se mai poate ameliora , are curaj și lejeritate ...deci la seriozitate probabil e buba ..dar revin și zic că fizicul in 2022 e cred că pe primul loc daca vrea mai mult de liga 1..sa îl ajute Dzeu ce sa sa mai

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 03 Mar 2022, 20:18

Sa ii ajute Dumnezeu si sa il ajute si antrenorii, preparatorii fizici, nutritionistii si psihologii pe care imi inchipui ca ii are clubul.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2913
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 29: CS Mioveni - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 03 Mar 2022, 20:29

fanUCV scrie:
03 Mar 2022, 18:47
Markovici, pe lângă talentul de dribleur are și un potențial deosebit .. dacă scapă de autosuficiență și mai reduce din greutate .. poate călca pe urmele lui Cămătaru!

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Markovici are mai mult talent decat Camataru, dar nu are mentalitate de luptator, de profesionist. Din cauza mentalitatii are si problemele cu greutatea.

Închis