Rotaru la judecata poporului

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de Leonard Albert » 19 Iul 2023, 20:18

Ma uit asa la voi...oameni batrani...
Actionari Universitatea Craiova: Andrici 80%, Rotaru si firma 15%, Beze 5%.
Rotaru va spune de ani de zile ca este custodele echipei pe o perioada de 10 ani cu obiectiv titlul. Nu l-a indeplinit.
Bossul cel mare face schimbare de cadre. Urmeaza alt "custode" cu acelasi obiectiv: titlul. Ca va fi unul, ca vor fi mai multi.
Simplu si perfect, ca sa zic asa.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de cortinadampezzo » 19 Iul 2023, 20:30

Hai sa va dau un exercitiu de imaginatie, dupa episodu reghe si radoi , ce ziceti daca rotaru a invatat ceva si vrea acum sa il aduca pe sumudica , dar de data asta fara sifonarii de manageri

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 20:40

fanatic16 scrie:Faza asta și cu cafeaua dintre milica și gogoașă plus zvonurile din toate părțile mă fac să cred că în momentul ăsta se negociază trecerea lor la noi Imagine

Trimis de pe al meu moto g(30) folosind Tapatalk
E vrajealaaa... Maxima

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3512
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 19 Iul 2023, 20:44

E regizata de ei ...face parte din asa-zisele actiuni kamikaze, "ne facem si noi de cacao ca oricum suntem dar aruncam magareata si pe ei".
Pur si simplu ei si-au pierdut orice urma de demnitate si cauta sa ne-o stirbeasca si pe a noastra.
FMSP :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 21:09

Uitati-va la discutia aia.... Doar eu mi-am luat 20000...dar de unde ai aflat acest secret?? :)) zici ca-s in reclama la. Dero.
Cat despre deciziile lui Rotaru...
E naspa ca ies lucruri asa in public cand puteau sa zica amandoi... Ca nu se mai poate ocupa... Si ca ramane alaturi de noi si ca vine la. Meciuri cand poate... A ales sa spuna una... Alta...nu-s de acord.
Rotaru a inceput curatenia de la Marcel Popescu , Nistor, Bic.. Toata curatenia de vara cu jucatorii si Cartu.. Pur si simplu a renuntat la oamenii care, crede el, ca nu pot aduce plus valoare. Daca e sa calculezi... Cu toata curatenia de la 1 ianuarie s-a facut economie de minim 1 milion pe an. Minim.
Am trait asta intr-o firma. S-au dat afara cei mai neproductivi dupa care cei cu salariile cele mai mari

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 21:31

Rotaru la digi

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de ParintelePafnutie » 19 Iul 2023, 21:59

Leonard Albert scrie:
19 Iul 2023, 20:18
Ma uit asa la voi...oameni batrani...
Actionari Universitatea Craiova: Andrici 80%, Rotaru si firma 15%, Beze 5%.
Rotaru va spune de ani de zile ca este custodele echipei pe o perioada de 10 ani cu obiectiv titlul. Nu l-a indeplinit.
Bossul cel mare face schimbare de cadre. Urmeaza alt "custode" cu acelasi obiectiv: titlul. Ca va fi unul, ca vor fi mai multi.
Simplu si perfect, ca sa zic asa.
foarte buna observatia!

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 738
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de FreakBoy » 19 Iul 2023, 22:07

ParintelePafnutie scrie:
19 Iul 2023, 21:59
Leonard Albert scrie:
19 Iul 2023, 20:18
Ma uit asa la voi...oameni batrani...
Actionari Universitatea Craiova: Andrici 80%, Rotaru si firma 15%, Beze 5%.
Rotaru va spune de ani de zile ca este custodele echipei pe o perioada de 10 ani cu obiectiv titlul. Nu l-a indeplinit.
Bossul cel mare face schimbare de cadre. Urmeaza alt "custode" cu acelasi obiectiv: titlul. Ca va fi unul, ca vor fi mai multi.
Simplu si perfect, ca sa zic asa.
foarte buna observatia!
Foarte bună, o [cenzurat]. Andrici și Beze au 80, respectiv 5 dintr-o firma cu 20 de milioane datorie la Rotaru.

Intrând în teoriile conspirației, poate teatrul prost din print screen e o pisica arătată, deși e print screen de vreo săptămână. Sa se fi vorbit la întâlnire și sa fi confirmat al nostru ceva care sa fie vreo aluzie la niște bani luați, sau chiar vreo confirmare.
Ieșind din teoria conspirației de ce [cenzurat] mea ar fi dat Rotaru bani sa nu vina PS la meci? Și de ce ar fi confirmat cineva știind precedentul de înregistrări pe care PS îl are?
Dacă voiau sa o facă frumos, puteau sa insceneze o lupta între blondu, chipeș și, (oare ce mai face, să-i dea Dumnezeu sănătate) Cici în care ala bătut sa recunoască plângând ca a luat bani de la rotaru.
Forza Știința!
Și trebuie sa reactivam și asta cu m uie oameni buni ca deja sunt cam mulți "naivi".
I N I M I T A B I L I

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3512
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de Freestate » 19 Iul 2023, 22:14

Leonard Albert scrie:
19 Iul 2023, 20:18
Ma uit asa la voi...oameni batrani...
Actionari Universitatea Craiova: Andrici 80%, Rotaru si firma 15%, Beze 5%.
Rotaru va spune de ani de zile ca este custodele echipei pe o perioada de 10 ani cu obiectiv titlul. Nu l-a indeplinit.
Bossul cel mare face schimbare de cadre. Urmeaza alt "custode" cu acelasi obiectiv: titlul. Ca va fi unul, ca vor fi mai multi.
Simplu si perfect, ca sa zic asa.
Ai vrea tu sa fie asa ...Rotaru are 20 de milioane acolo, el decide, poate sa bage clubul in faliment, a si spus asta.
Hai ca sunt chestii simple !
FMSP :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 22:46

Vazurati, ma?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 933
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de robertc » 19 Iul 2023, 22:51

manex scrie:
19 Iul 2023, 22:46
Vazurati, ma?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Spune

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 22:59

Pai vazurati pe Roty?
Cartu are oricand o alta functie in club, Craioveanu e probabil sa ocupe o alta functie...sunt in relatii super bune, numai ca distanta face sa se ajunga la situatia asta... Ca Gica a zis ca poate lucra si gratis... (nu ce s-a scris), ca Gica nu a dat toate declaratiile... Ca bulgarul nu mai vine (nu a zis clar dar...), ca nu e foarte incantat de meciul cu dinamo. Dar cu otelul vom arata diferit.... Ca Ivan nu e nemultumit, ci nu s-a acomodat cu postul... Ca isi baga pooola in regula u21, ca ne incurca regula u21, ca are deja pe masa oferte de investitori... Ca nu va fuziona, ca nu pleaca, ci doar baga bani mai putini .... Ca nu vindem ieftin...
Daca mai aveti...

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

BogdanWick8
membru
membru
Mesaje: 155
Membru din: 02 Iun 2022, 19:05

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de BogdanWick8 » 19 Iul 2023, 23:00

Ce a mai spus la digi Rotaru? A vorbit ceva legat de titlul sau de transfer ceva sau doar de cartu si craioveanu?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de manex » 19 Iul 2023, 23:02

BogdanWick8 scrie:Ce a mai spus la digi Rotaru? A vorbit ceva legat de titlul sau de transfer ceva sau doar de cartu si craioveanu?
Vezi mai sus...

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 817
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Rotaru la judecata poporului

Mesaj de Doomsday » 19 Iul 2023, 23:05


Scrie răspuns