GSP fara acreditare

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

THE LION
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 26 Sep 2005, 11:33

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de THE LION » 15 Ian 2017, 19:59

GSP-ul pe noi nu ne scoate din csu iar pe fcsb din steaua. In proportie de de 99% articolele lor sunt pro-fcsb.
Acum vine si asta de la LPF. Vezi mai jos un articol din Prosport din 16.11.2013.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... a-11698136

"Iorgulescu va intra "în pâine" la LPF luni, iar noul preşedinte al Ligii are pregătită şi prima schimbare. Potrivit DigiSport, Iorgulescu îl va înlocui pe Valentin Alexandru, secretat general al LPF, cu Justin Ştefan - avocat specialiazat în drept sportiv.

Ştefan a lucrat alături de FRF, oferind consultanţă juridică în perioadele 2006-2007, respectiv 2008-2009 şi a reprezentat mai mulţi fotbalişti şi patroni din Liga 1 în litigiile sportive cu LPF şi cu cluburile.

Deşi are doar 32 de ani, Justin Ştefan este un personaj destul de controversat. Este finul lui Valeriu Argăseală, a ocupat funcţia de administrator delegat al Stelei, iar în primăvara acestui an s-a aflat în mijlocul unui scandal. Adrian Porumboiu l-a acuzat că s-ar folosi de contractele pe care le are cu anumiţi jucători pentru a influenţa unele rezultate din Liga I în favoarea Stelei."
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu, CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI !!!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: GSP fara acreditare

Mesaj de mihu » 15 Ian 2017, 20:07

T@V scrie:Pai da, io ziceam de calculelelelelelele de pe pagina oficiala de FB.
Ca tot suntem la "canale de comunicare". Iustin Stefan, ala de la liga, singurul care mai iese in fata si mai comunica cate ceva, cica-i finul lui Argaseala. Good to know.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
pai tocmai ce declara la digi ca problema oierului este oproblema de importanta nationala si ca ar trebui sa se implice politicul si generalii din armata sa se opreasca toata chestia cu echipa armatei...si ca el mai intreaba pentru ce echipa au plins marea amajoritate a romanilor dupa semifinala cu Midlesborough :o: :o: :o: ...
acum chestia cu plinsul este cu doua fete , eu unul de exemplu am plins de bucurie si banuiesc ca nu am fost singurul din tara !!!
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Scrie răspuns