Craiova-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Cum se termina

Ii rupem
7
44%
Egal cu arbitrii
3
19%
Nu ne bat
6
38%
 
Total votes: 16

Maximus

Craiova-Steaua

Mesaj de Maximus » 23 Iul 2004, 21:29

Pentru noi e mai mult decit un amical! E startul sezonului. E momentul zero. Trebuie sa vedem ce s-a acumulat in aceasta vara si sa facem comparatia cu meciul din retur cind am fost dominati copios. Am bagat si un sondaj. Nu exista alte variante :)(

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 23 Iul 2004, 21:39

stiti cumva daca se transmite si pe protv international meciul?
HAI STIINTA !!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 24 Iul 2004, 00:38

imi pare bine ca jucam la fiecare inceput de campionat un meci tare. si faza cu donatul banilor iar e super. asa sper sa fie in fiecare an. nu stiu daca va fi un meci dur, ca le e frica de accidentari dar cu siguranta va fi un meci rapid si cu faze de poarta. aveti idee:miine va fi si prezentarea oficiala a lotului? nu ma injurati dar prezentarea lu dinamo a fost super.
Am zis!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 24 Iul 2004, 05:32

dragosblue , nu cred , este un amical, dar mai stii.....
Din cate stiu prezentarea lotului nu va avea loc maine si abia vineri intr-o conferinta de presa, pentru ca nu sunt excluse unele surprize de ultima ora!

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 24 Iul 2004, 20:52

mai fratilor pe mine ma enerveaza comentariul astora de la protv :bad: :bad: :bad:

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 24 Iul 2004, 21:13

inceputu de repriza incepe sa imi dea cat de cat sperante (mai multa viteza)

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 24 Iul 2004, 21:42

eu incep sa scot aburi cu comentariu astora (ma saturai de cate laude primira aia de la steaua)

dorinel munteanu isi dadu cu mingea in cap fara sa vrea :)( :)( :)(

mi-a placut mult de buhus :razz: :razz: :razz:

BlakAngel

Mesaj de BlakAngel » 24 Iul 2004, 21:57

foarte bine a jucat buhusi....si rubenilson m-a impresionat...mongu alerga mult da nu reusi prea multe...pe cand mircea ilie complet aerian

Maximus

Mesaj de Maximus » 24 Iul 2004, 22:16

Buhus asta e chiar o surpriza placuta. fata de Dumitru e cu trei clase peste. Mi-a placut si Jovanovic. Rednica face echipa!

klausnet
membru
membru
Mesaje: 115
Membru din: 04 Mar 2004, 16:05

Mesaj de klausnet » 24 Iul 2004, 22:18

Mi-au lasat o impresie buna Rubelnison si Gane. Oricum, atacul este cu mult peste cel de anul trecut. Filston Mongu a muncit mult dar nu a reusit mare lucru. Nu mi se pare un fotbalist deosebit. Dar nici sub jucatorii de anul trecut de pe partea aceea: Murgan si Preda.
Iovanovici a avut cateva interventii bune.
Borbely a cam dat-o-n bara cu intrarea aceea la Radoi. Iordache a cam facut-o si el de oaie.

gaza

Mesaj de gaza » 24 Iul 2004, 22:26

Puteti sa-mi spuneti si mie cum s-a miscat echipa?
Ce credeti sunt mai buni, la fel sau mai slabi decat steaua?
Ce ne lipseste?

Mii de multumiri!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 24 Iul 2004, 22:43

Cu toate ca nu sunt numele sonore de la Steaua echipa s-a miscat bine si s-a ridicat la nivelul Stelei. Le mai trebuie meciuri jucate impreuna dar cred ca aceasta noua echipa a Craiovei promite mult.
Au fost 15 min , pe la inceputul reprizei a doua parca cand Steaua nu a miscat ...Gane si Rubi facand cateva faze de mare spectacol.
Pentru mine congolezul a fost o surpriza placuta . La fel buhusi. Gane , Rubi , nu mai vorbesc. Promite mult si sarbul , fundasul central de 21 de ani. Daca ma gandesc bine in echipa de start au fost cel putin cinci jucatori care nu erau la Craiova anul trecut.
Una peste alta este clar ca ne-am intarit.Si ca vom fi foarte greu de invins.

gaza

Mesaj de gaza » 24 Iul 2004, 22:56

merci austriacule;)
meriti o bere!

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 24 Iul 2004, 23:03

mi-a placut foarte mult echipa fara njock

nu inteleg insa ceva , ce s-a intamplat cu plesan, nu se poate sa ai contracturi musculare dupa 75 de minute si nici sa nu fi inceput sezonu

JustME

Mesaj de JustME » 24 Iul 2004, 23:12

chiar imi place echipa craiovei .... 1-1 e un rezultat echitabil .... pan` la urma nu rezultatul conteaza(desi tare mult doream sa le dam 3-4...deh)
:)( :)(
echipa craiovei pare mai "legata" .... avem sanse la titlu !!!!
p.s. steaua nu joaca nimic!!!

Închis