Universitatea Craiova - FC Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final in meciul cu vasluienii lui Porumboiu?

Poll ended at 10 Iun 2009, 01:29

VICTORIE
39
70%
MECI EGAL
6
11%
INFRANGERE
11
20%
 
Total votes: 56

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de marius_vl » 08 Iun 2009, 14:55

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste invitatii ca sa nu bat drumul degeaba de la Rm.Valcea?
Multumesc

JustME

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de JustME » 08 Iun 2009, 16:02

marius_vl scrie:Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste invitatii ca sa nu bat drumul degeaba de la Rm.Valcea?
Multumesc
pai din cate am inteles eu invitatiile respective vor fi impartie in ziua meciului, nu cred ca se pot procura inainte de ziua meciului. probabil o sa fie ca la meciurile amicale cand invitatiile erau impartite in drumul spre stadion sau in jurul stadionului. n-am inteles foarte bine cum sta treaba cu invitatiile astea ...

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de nyk_sorin » 08 Iun 2009, 16:12

invitatia aia sau ce e probabil ti-o da inainte sa intri pe stadion
cum a fost la ploiesti, cu otopeni,chiar daca au intrarea libera tot sunt obligati sa ti dea ceva. plus ca aveau si aia turnicheti.

JustME

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de JustME » 08 Iun 2009, 20:43

Gica Craioveanu va fi in tribune la meciul cu Fc Vaslui ucv

[gsptv]20064[/gsptv]
Last edited by JustME on 08 Iun 2009, 20:54, edited 1 time in total.
Motiv: Un video GSPTV se pune asa: [gsptv]20064[/gsptv], numarul este ID-ul video :)

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de LiviuB » 09 Iun 2009, 09:58

la meciul asta trebuie sa fim cu totii in tribuna.
Hai Craiova, hai baietii.
ps - emotionant moment cu Cristi Minculescu sambata seara.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de PocoLoco » 09 Iun 2009, 10:41

Invitatiile vor fi impartite incepand cu ora 17.00 si nu vor mai fi valabile oriunde pe stadion, ci doar in locul specificat pe ele.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de nr.zece » 09 Iun 2009, 13:17

am auzit ca deja s-au dat 15 000 de invitatii si nu prea mai sunt
repet, e doar zvon
stiti ceva de asta?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de Cl4udiu » 09 Iun 2009, 13:31

o sa bage 22 000 de invitatii si o sa le distrbuie maine langa stadionului dupa 4-5
Imagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de nr.zece » 09 Iun 2009, 13:36

Cl4udiu scrie:o sa bage 22 000 de invitatii si o sa le distrbuie maine langa stadionului dupa 4-5
s-au scos vanzatorii volanti si bisnitarii
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

danutz
senior
senior
Mesaje: 458
Membru din: 12 Oct 2005, 22:29

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de danutz » 09 Iun 2009, 13:58

Manu scrie:» Sistem ticketing cu turnicheţi la porţi - DONE
Ca sa joace in grupele E.L. la Craiova echipa nu mai are nevoie decat de:
» Amenajarea parcării din spatele "oficialei"
» Săli de conferinţe, plus una pentru găzduirea VIP-urilor, de 400 de metri pătraţi
» Sistem de supraveghere video
» Amenajarea unor noi toalete publice
» Tabelă de marcaj modernizată
» Victorie sau egal in meciul cu FC Vaslui
* clementa din partea UEFA
Sincer, nici nu ma mai pot bucura in eventualitatea unui succes maine seara, dupa toate cate s-au intamplat din cauza "ingineriilor" lu' Miti. Oricum o sa stam cu morcovu' pana se anunta pozitia oficiala a forului european.
Referitor la meci, in mod normal nu avem cum sa pierdem, decat daca - similar meciului cu oile - ne vom dori mai putin victoria.
mereu alaturi de voi

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de WhiteBlue Heart » 09 Iun 2009, 14:31

whiteLion scrie:
Ovidiu* scrie:O poti uploada cu ImageShack.Se pare ca pe site-ul asta nu pot intra si nu gasesc o rezolvare clara.Am cautat pe Google si din ce intelesei e ceva de acces pana mea nu pricepui chiar bine.
Scuze ca n-am editat mesajul de mai sus dar nu mai am butonul "Modifica", nush de ce.
http://img269.imageshack.us/img269/9992/23105444.jpg
o:
Parerea mea ca ne cam grabim cu posterele.
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de _T@V_ » 09 Iun 2009, 16:33

Cica [miti] pregateste si artificii alb-albastre. Lume buna o sa fie la stadion (Craioveanu, C Minculescu ? (cred), etc). Speram sa fie si lume MULTA. Acuma, mai trebuie doar sa batem. Sper sa nu ne dezamageasca baetii acuma, la final.
Nu cred ca nu o sa fie motivati. Dar si moldovenii vor fi motivati. Asa ca o sa fie un meci care se va juca pina in minutul 93 daca nu va fi cineva desprins la 2 goluri diferenta.
Sper ca Jerry sa fi fost un elev mai bun decat Dulca ala sau cum il cheama de la vasluieni.
Am vazut multa lume optimista referitor la meciul nostru de maine seara. Io nu prea sunt, si am o frica de mi se face rau. Suntem asa de aproape, si totusi, atat de departe.... :o:
Forza ucv
steagucv

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de baggio » 09 Iun 2009, 16:40

T@V scrie:Cica [miti] pregateste si artificii alb-albastre. Lume buna o sa fie la stadion (Craioveanu, C Minculescu ? (cred), etc). Speram sa fie si lume MULTA. Acuma, mai trebuie doar sa batem. Sper sa nu ne dezamageasca baetii acuma, la final.
Nu cred ca nu o sa fie motivati. Dar si moldovenii vor fi motivati. Asa ca o sa fie un meci care se va juca pina in minutul 93 daca nu va fi cineva desprins la 2 goluri diferenta.
Sper ca Jerry sa fi fost un elev mai bun decat Dulca ala sau cum il cheama de la vasluieni.
Am vazut multa lume optimista referitor la meciul nostru de maine seara. Io nu prea sunt, si am o frica de mi se face rau. Suntem asa de aproape, si totusi, atat de departe.... :o:
Forza ucv
steagucv
Si eu am emotii foarte mari inainte meciului de maine.Cred ca e inevitabil.Doamne ajuta sa se termine totul cu bine! :ruga Cum zicea si BluBoy in articol, maine trebuie sa uitam de toate, cu totii.Sa conteze numai Universitatea Craiova.Sa dea Domnu' sa ne bucuram cu totii maine seara!Universitatea Craiova e tot ce conteaza! ucv
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

JustME

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de JustME » 09 Iun 2009, 17:07

atat echipa cat si noi ca public trebuie sa ne autodepasim. sper ca atmosfera din tribune sa fie cel putin la fel de frumoasa ca la meciul cu dinamo iar la final sa ne bucuram de revenirea in cupele europene

" ... tot ce conteaza STIINTA e" steagucv

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - FC Vaslui

Mesaj de ady_azzuro » 09 Iun 2009, 17:10

n-avem cum sa pierdem, daca ne conduce vasluiul la pauza intri miti si le trage cate un sut un fund la arbitri sau ii alearga Balaci cu ghetele. :)(

Închis