[Amical] U Craiova - Swindon Town

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] U Craiova - Swindon Town

Mesaj de stiinta4ever » 16 Iul 2009, 18:47

JustME scrie:
stiinta4ever scrie: Tu le pui si p'alea cu bucatarii? :-D Hai sa fim seriosi!
da, eu le pun si pe astea cu bucatarii. el macar are goluri restul atacantilor n-au nici cu bucatarii in stagiul asta de pregatire. in momentul de fata eu il vad pe Dina in fata lui Baird sau Badea si sunt extrem de serios. ce o sa fie la inceputul campionatului sau pe parcursul lui nu stiu dar in momentul de fata Dina da goluri (da, cu bucatarii). deci din punctul meu de vedere pentru primele etape unul dintre cei 2 atacanti (in 4-4-2) ar trebui ales intre el si Costea al mic.

Badea si Barid sa mai dea si ei niste goluri cu bucatarii daca vor sa arate ca-s atacanti
Pai dupa logica asta eu zic sa se duca "scouterii" prin curtile scolilor ca am avea o gramada de titulari(golgeteri) :)- cred ca nici Cioara nu ar mai fi sigur pe post :lol:
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

JustME

Re: [Amical] U Craiova - Swindon Town

Mesaj de JustME » 16 Iul 2009, 18:52

dupa logica mea astea-s amicalele stabilte de club si asta este lotul de jucatori. atacantii trebuie sa dea goluri ca d`aia sunt atacanti prietene. sau Baird cu Badea se pastreaza pt meciurile tari din campionat, nu ? :-D sa inteleg ca perioada asta de pregatire e la misto ? e irelevant cum se misca jucatorii sau in ce forma sunt ca vorba aia Baird si Badea abea asteapta inceputul campionatului sa explodeze n-are rost sa se oboseasca oamenii cu bucatarii :smoke:

p.s. unul dintre noi sta rau de tot cu logica :-)

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] U Craiova - Swindon Town

Mesaj de stiinta4ever » 16 Iul 2009, 18:59

JustME scrie:dupa logica mea astea-s amicalele stabilte de club si asta este lotul de jucatori. atacantii trebuie sa dea goluri ca d`aia sunt atacanti prietene. sau Baird si cu Badea se pastreaza pt meciurile tari din campionat, nu ? :-D unul dintre noi sta rau de tot cu logica :-)
ok, poate ne convingem sambata cu Lazio, dar tare mi-e teama ca deja e "obosit" si n-o sa prea bifeze minute cu macaronarii :ruga
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

JustME

Re: [Amical] U Craiova - Swindon Town

Mesaj de JustME » 16 Iul 2009, 19:02

poate sau poate nu. eu vorbeam despre niste lucruri pe care le stim deja daca incepem cu "poate" posibilitatile sunt infinite

Avatar utilizator
Andy-
membru
membru
Mesaje: 236
Membru din: 27 Mai 2009, 15:58

Re: [Amical] U Craiova - Swindon Town

Mesaj de Andy- » 16 Iul 2009, 22:53

Intr-un fel, are dreptate Just, dar iti dai seama daca ar intra Dina titular in campionat in locul lui Costea `al mic, ce ar face Costea mare.
Tmtagadam.

Imagine

Închis