Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima deplasare din acest sezon?

Poll ended at 07 Aug 2009, 19:04

Repetam meciul din sezonul trecut - 3pct
34
65%
O dam la pace - 1 pct
10
19%
Ne ducem degeaba - 0 pct
8
15%
 
Total votes: 52

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 07 Aug 2009, 17:09

O sa intre si Wobay, cu Dinamo n-a jucat nimic oricum...

Sper sa intre si Vali Badea macar 30 de min ucv Hai ca se poate ucv
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Josip Misic

Mesaj de lorenzaccio2 » 07 Aug 2009, 17:14

nr.zece scrie:uby rezerva apld apld apld
genial
Adu-mi aminte ultimu gol a lui Wobay... intre timp Mihai Costea a fost cel mai prezent in atac impotriva lui Dinamo, mai mult decit frateso si Uby

Cristian22
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 16 Mai 2009, 15:28

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Cristian22 » 07 Aug 2009, 17:15

Vali Badea nu o sa intre pentru ca nu are loc de vedete gen Dina...
CINSTE SI ONOARE = Universitatea Craiova

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 07 Aug 2009, 17:16

whiteLion scrie:
Oltenia scrie:@whiteLion poate inregistrezi si tu meciul... :-)
l-am programat deja o:
sper sa mi-l traga cu sunet nu k pe ala din giulesti :)(
FORZA ucv
ma duc sa bag 50 de lei pe LEI!!!!!!!! usteag
nu traiasca familia ta, nu`ti bate joc de banii tai, mai bine da`mi`i mie pt torte :cool: ... ete d`aia n`ai tu bani sa facem coregrafie... :o:
Last edited by trabzonspor on 07 Aug 2009, 17:17, edited 2 times in total.
u, a, viola!

JustME

Re: Josip Misic

Mesaj de JustME » 07 Aug 2009, 17:17

lorenzaccio2 scrie: Adu-mi aminte ultimu gol a lui Wobay... intre timp Mihai Costea a fost cel mai prezent in atac impotriva lui Dinamo, mai mult decit frateso si Uby
n-are nicio legatura faptul ca nu da goluri cu jocul in sine si Prepe da goluri rar dar joaca excelent. daca e sa o luam asa nici Mihai n`a rupt gura targului in meciu` cu dinamo, nici Florin n-a rupt gura in meciul cu dinamo .. multi n-au rupt gura in meciul cu dinamo. in 4-3-3 Ubi n-are voie sa nu joace in stanga si eu raman la parerea ca Mihai Costea trebuie sa joace in centru nu in stanga sau in dreapta. el e atacant central acolo e locul lui din puncul meu de vedere asta cu jucam cu Mihai mijlocas stanga sau extrema dreapta sunt pierderi de vreme. n-am sa inteleg niciodata expermimentele astea stupide cu jucatori mutati pe diferite posturi de dragul de a-i muta. Mihai cel mai bun randament l-a dat atacant central si imi e imposibil sa inteleg de ce e folosit pe alte posturi

p.s. asa cum zisai si mai sus sistemul 4-4-2 nu-l prinde nici pe Ubi nici pe Florin

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 07 Aug 2009, 17:21

Sa vedem...eu zic sa-i dam o sansa ( foarte foarte mica adica meciul asta) lui Mogosanu. Daca Baird da 2 goluri azi si Mihai Costea inca unul poate sa-l puna pe Wobay si la turnicheti sa arate suporterilor unde se introduce biletul. Anul asta avem de unde alege primul 11 asa ca cine da randament joaca, cine nu, pe banca...
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Josip Misic

Mesaj de lorenzaccio2 » 07 Aug 2009, 17:25

JustME scrie:
lorenzaccio2 scrie: Adu-mi aminte ultimu gol a lui Wobay... intre timp Mihai Costea a fost cel mai prezent in atac impotriva lui Dinamo, mai mult decit frateso si Uby
n-are nicio legatura faptul ca nu da goluri cu jocul in sine si Prepe da goluri rar dar joaca excelent. daca e sa o luam asa nici Mihai n`a rupt gura targului in meciu` cu dinamo, nici Florin n-a rupt gura in meciul cu dinamo .. multi n-au rupt gura in meciul cu dinamo. in 4-3-3 Ubi n-are voie sa nu joace in stanga si eu raman la parerea ca Mihai Costea trebuie sa joace in centru nu in stanga sau in dreapta. el e atacant central acolo e locul lui din puncul meu de vedere asta cu jucam cu Mihai mijlocas stanga sau extrema dreapta sunt pierderi de vreme. n-am sa inteleg niciodata expermimentele astea stupide cu jucatori mutati pe diferite posturi de dragul de a-i muta. Mihai cel mai bun randament l-a dat atacant central si imi e imposibil sa inteleg de ce e folosit pe alte posturi

p.s. asa cum zisai si mai sus sistemul 4-4-2 nu-l prinde nici pe Ubi nici pe Florin
Eu nu bag mina in foc pentru Costea 2, asa cum nu ar trebui sa o faceti nici voi pentru Uby pentru ca nu ii antrenati... Mogosanu o face.
Doar va explicam de ce nu mi se par chiar ilogic acest prim 11...

JustME

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 07 Aug 2009, 17:28

pai tocmai aia e ca ii antreneaza Mogosanu ... am vazut echipa in 3 meciuri: cu Lazio, cu International Curtea de Arges si cu dinamo, din punctul meu de vedere ca joc suntem sub anul trecut

Avatar utilizator
Utopia
junior
junior
Mesaje: 28
Membru din: 03 Aug 2009, 21:14

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Utopia » 07 Aug 2009, 17:29

Mogosanu e prea slab sa ia decizii de genul asta ..eu cred ca s`a sfatuit sau chiar a aplicat o hotarare a lu [miti] ..nu ma doare,poate sa joace si cu gaman in atac si badea fundas ..numai sa batem..scopul scuza mijloacele ucv

leutuvalcean
membru
membru
Mesaje: 266
Membru din: 21 Mai 2006, 01:52

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de leutuvalcean » 07 Aug 2009, 17:31

Va fi un meci dificil , pe care sper sa-l castigam, mai ales ca avem moralul ridicat din ultimele meciuri directe.
Forza Craiova
100% oltean

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 07 Aug 2009, 17:35

Sergyu_costea scrie:Uby nu mai e in gratii e clar...
pai ce a jucat nea wobay cu minamo? ori jucam fotbal ori ne tinem de floricele. hai sa fim seriosi ca uby a fost unul dintre cei mai slabi oameni ai nostri in meciul cu minamo!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de baggio » 07 Aug 2009, 17:38

Vreau si eu un site unde sa vad meciu, please!Nu sunt in tara!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de u2blue » 07 Aug 2009, 17:39

Un link pentru cei abroad?

Este primul meci / sezonul asta la internet. Pe cel cu dinamo l-am vazut pe stadion.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 07 Aug 2009, 17:41

http://www.livesport1.tv

au mai multe linkuri acolo si de obicei majoritatea merg ok, cele prin sopcast au o calitate mai buna [miti]
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

JustME

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 07 Aug 2009, 17:42

U scrie: pai ce a jucat nea wobay cu minamo?
da Costea ce a jucat in meciul cu minamo ? da Soava ce a jucat in meciul cu minamo ? da Dorel ce a jucat in meciul cu minamo ? da Rose ce a jucat in meciul cu minamo ? daca e sa o luam dupa meciul cu minamo ar trebui sa joace doar 3 jucatori: Lung, Dananae, Prepe. restul au fost slabi sau mediocrii

Închis