Universitatea-FC Caracal

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne poate pune probleme Caracalul?

Poll ended at 27 Aug 2005, 12:38

Nu, suntem mult mai buni ca ei
25
64%
Teoretic da, dar sunt prietenii nostri...
13
33%
Da, ne vor lua cel putin un punct
1
3%
 
Total votes: 39

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Aug 2005, 16:15

Meci de 1 solist fara discutii.Pesimistilor, pregatiti-va sa va inselati din nou! :)( :)( :)(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 21 Aug 2005, 16:28

Zapada scrie:U Craiova trebuie sa castige la 2-3 goluri dif.
alta varianta e o rusine
zapada hai ca ajung si eu sa cred ca esti trimis de netoiu p`aici... adica si daca castigam cu 1-0 e vreo problema? nu tot 3 puncte luam? pana acu` toti sareati de [cenzurat] in sus ca retrogradam in C... fi bah fericit ca n`o sa retrogradam in C si lasa`ne pe noi sa ne bucuram de victorii si de o eventuala promovare daca aceasta va exista...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Aug 2005, 16:32

Eu vreau sa castigam cu 12-11. Se supara cineva? :lol: :lol:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2005, 16:39

baggio scrie:Meci de 1 solist fara discutii.Pesimistilor, pregatiti-va sa va inselati din nou! :)( :)( :)(

Depinde daca Mititelu a achitat toate datoriile, daca nu, nu se stie.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Aug 2005, 16:43

E si tu acum.... Paote nu ai citit in ziare cine a cumparat primul abonament de 1000$ la tribuna oficiala. :))

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 21 Aug 2005, 16:44

e vineri seara in nocturna..nu se stie exact ora
castigam sigur!!nu e doar un optism justificat..continuati discutiile p tema asta dk nu aveti ce face,dar e inutil
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 21 Aug 2005, 16:47

normal ca va fi victorie pt Craiova
ar fi bine sa fie incercati niste jucatori , gen Fritea de la inceput , nu l-am vazut deloc ieri in joc
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Aug 2005, 17:02

dxtr009 scrie:e vineri seara in nocturna..nu se stie exact ora
dxtr009 cum ziceam si mai inainte, tocmai am vazut un promo pe Tv Sport in care se anunta difuzarea meciului Universitatea Craiova - F.C. Caracal vineri la ora 21.00!Deci cam asta ar fi ora.Poate stii tu mai multe despre o eventuala modificare a orei de incepere!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 21 Aug 2005, 17:04

ieri nu se stabilise exact ora d incepere..evident era ceva in jur d 8-9..nu ma intereseaza f mult acest aspect,doar am spus c aflasem eu
dk au pus promo,probabil jucam la 9
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2005, 17:05

baggio scrie:
dxtr009 scrie:e vineri seara in nocturna..nu se stie exact ora
dxtr009 cum ziceam si mai inainte, tocmai am vazut un promo pe Tv Sport in care se anunta difuzarea meciului Universitatea Craiova - F.C. Caracal vineri la ora 21.00!Deci cam asta ar fi ora.Poate stii tu mai multe despre o eventuala modificare a orei de incepere!
Baggio m-am luat dupa tine si am modificat si pe prima pagina a site-ului si la pronosticuri. :-)

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Mesaj de ssebastyano » 21 Aug 2005, 21:42

Craiova-caracal = dinamo-gloria

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 21 Aug 2005, 22:06

stai mai ca nu mai este asa, acum la caini joaca javrele care vor si ei sa fie catei
ai vazut cum cu toti 4 pe teren au luat-o de nu s-au vazut
astia nic la blaturi nu te poti baza pe ei, mie mi-a placut plesan cum a intrat cum a calcat pe minge, ca la noi
nu-i asa ca merita milioanele de le-au dat pe ei

:)) :D :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 22 Aug 2005, 00:09

DoRyN scrie:
baggio scrie:
dxtr009 scrie:e vineri seara in nocturna..nu se stie exact ora
dxtr009 cum ziceam si mai inainte, tocmai am vazut un promo pe Tv Sport in care se anunta difuzarea meciului Universitatea Craiova - F.C. Caracal vineri la ora 21.00!Deci cam asta ar fi ora.Poate stii tu mai multe despre o eventuala modificare a orei de incepere!
Baggio m-am luat dupa tine si am modificat si pe prima pagina a site-ului si la pronosticuri. :-)
DoRyNe daca apare vreo modificare a orei meciului, sa ii injuri pe aia de la Tv Sport, nu pe mine :)( Eu decat am transmis mai departe ce am vazut o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 22 Aug 2005, 00:20

in eso scrie ca se joaca de 20:00
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

klausnet
membru
membru
Mesaje: 115
Membru din: 04 Mar 2004, 16:05

Mesaj de klausnet » 22 Aug 2005, 00:35

D10 scrie:eu nu cred ca promovam si cred ca nici nu trebuie sa promovam pana nu suntem siguri ca nu mai retrogradam.
Acum ceva tmp as fi spus si eu acelasi lucru. E cel mai normal.
Numai ca, daca e adevarat ce au spus aia de la TVSport, Mititelu are de platit vreo 2 mil. de Euro, pana in 2007, la Caracal pe jucatorii pe care i-a luat. Mie mi se pare o suma extrem de mare pentru niste jucatori de divizia B.
Problema este ca Mititelu, in cazul asta, nu prea are timp de asteptat. Si s-ar putea sa fie asa tinand seama si de comportamentul lui Mititelu dupa meciul cu Rapid II (faza cu interviul lui Orac).
Probabil cand a zis ca plateste banii aceia a luat in calcul intrarea imediata in Divizia A, ci nu construirea unei echipe pe parcursul mai multor sezoane.

Referitor la topic, cred ca va fi 1-0 pentru Craiova.
Referitor la sondaj, mi se pare ca aiurea. Nu prea am stiut ce sa aleg. Nu cred ca o sa fie floare la ureche, nu prea cred nici varianta prieteneasca dar nici nu cred ca ne vor pune reale probleme (chestia cu "ne vor lua cel putin un punct").
Era mai simplu:
- Victorie
- Egal
- Infrangere.

Închis