Universitatea-Dunarea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom continua cu o victorie si in meciul cu Dunarea Giurgiu ?

Poll ended at 24 Sep 2005, 23:51

Da
37
97%
Nu
1
3%
 
Total votes: 38

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Sep 2005, 22:19

Stai linistit Zolo. Nu ai sa vezi meciuri jucate numai un minut in nocturna. De obicei se aprinde instalatia de iluminat de la pauza... Chestia asta cu minutul este numai un fel de a spune.
Last edited by Codul lui DaVinci on 22 Sep 2005, 22:33, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 22 Sep 2005, 22:20

ma voi ce tot va cramponati ca e sau nu nocturna? :)( voi n-aveti ce face de discutati orice chichita? :D
e bine ca e la 17.00 ...ma scol si eu ca omu nu stau noaptea bleah ...'[tu-l in gura pe staicu ca din cauza lui......... joaca astia la ora indecente :lol:

iar in repriza a doua chiar e posibil sa fie si nocturna ....... depinde si de vreme....aici e 15 h 23 acum si e asa de nor ca s-ar putea aprinde o nocturna de voie pe un stadion.....dar asta conteaza mai putin....e mai misto in nocturna :D

Important e ca jucatorii sa se refeca fizic pana la meciul cu aia si sa castige clar meciul
daca se poate fara sa ia gol, un 2-0, 3-0 merge , nu ma supar nici daca le dau alora scoruri mai mari..asa pt meciul ala .....nu zic care :)( ...
Last edited by Pacala on 22 Sep 2005, 22:24, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 22 Sep 2005, 22:23

uite un suporter linistit de ora de disputare :)(
lasa ca oricum e bine, le facem in ciuda la carcotasi ca nu jucam la matineu
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 23 Sep 2005, 00:01

Incidentele neplacute din partida de la Corabia au determinat conducerea Universitatii sa ia anumite decizii cu privire la disputa de miine, de pe teren propriu, cu Dunarea Giurgiu, care va incepe la ora 20.00. Portile stadionului „Ion Oblemenco“ se vor deschide la ora 18.00 si vor fi inchise pe toata durata intilnirii, pentru a evita orice neplacere. Intrarea este libera la tribuna a doua si la cele doua peluze, in timp ce la tribuna I accesul se va face doar pe baza de abonament, iar la tribuna oficiala sint valabile atit abonamentele, cit si invitatiile. Partida nu va fi televizata. - GDS
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 23 Sep 2005, 00:16

Sava scrie:Incidentele neplacute din partida de la Corabia au determinat conducerea Universitatii sa ia anumite decizii cu privire la disputa de miine, de pe teren propriu, cu Dunarea Giurgiu, care va incepe la ora 20.00. Portile stadionului ?Ion Oblemenco? se vor deschide la ora 18.00 si vor fi inchise pe toata durata intilnirii, pentru a evita orice neplacere. Intrarea este libera la tribuna a doua si la cele doua peluze, in timp ce la tribuna I accesul se va face doar pe baza de abonament, iar la tribuna oficiala sint valabile atit abonamentele, cit si invitatiile. Partida nu va fi televizata. - GDS
Hmmmmm......si cum ramane cu intelegerea dintre Universitatea Craiova si TvSport prin care aceasta din urma se angaja sa transmita toate meciurile din acest sezon ale Stiintei?Din punctul meu de vedere e bine(fiindca o sa vina mai multa lume din Craiova la meci) dar imi pare rau pentru suporterii Craiovei din provincie care nu vor putea sa vada meciul in direct la Tv :-( :-( :-(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 23 Sep 2005, 01:42

:mad: :mad: :mad: primul meci al sezonului pe care nu voi putea sa-l vad(nu mai zic de inregistrat) :-(

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 23 Sep 2005, 01:53

pai si daca inchid portile stadionului in timpul meciului ce rezolva? adica ce se evita prin acest fapt? care-i legatura?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 23 Sep 2005, 02:16

asta e o mare aberatie, de ce sa inchida portile ..adica nu poti sa pleci cand vrei?
sau nu mai intra cine? ...ce e tampenia asta.....eu cred ca se transmite la tv daca aia au luat toate meciurile........ciudate stiri..parca ar fi 1 aprilie :-D
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

D10

Mesaj de D10 » 23 Sep 2005, 02:58

Cred ca nu se transmite deoarece se va da un meci dintr-un campionat strain.
:(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Sep 2005, 08:22

Asadar meciul se va desfasura in nocturna 100%. Oricum cei din strainatate nu puteati sa ilvedeti la Tv iar cei de aici veti primi imagini pe internet imediat ce partida se va incheia. S-ar putea sa apara si filme. Vedem ce se poate face pana atunci. o:

Este bine ca nu se va mai transmite la Tv partida pentru ca astfel publicul va trebui sa vina la stadion. Sa stim macar pe cine ne bazam la meciurile de acasa. :-)

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 23 Sep 2005, 09:09

am visat in noaptea asta ca vom bate cu 5-1, vorbesc serios
cu toate astea m-am trezit nervos cu gandul ca o sa primim un gol, dar cum niciodata nu le-am avut cu predictiile... mai e o speranta sa fie un gol anulat :))
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

radu_c

Mesaj de radu_c » 23 Sep 2005, 10:17

Eu n-am vazut reclama la TV Sport cum ca s-ar juca la 17.00 dar in schimb am vazut ca dau meci din Spania la 21.00 :(

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Mesaj de Bogho » 23 Sep 2005, 10:43

ma si speriarati cand zicea cineva ca meciul e de la ora 17. pai atunci sunt inca in drum spre craiova.

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 23 Sep 2005, 10:49

Nu se televizeaza acest meci
E greu de crezut ca mai exista undeva, prin tara, atata devotament si suflet cat pune suporterul oltean. Juvetii sunt facuti din fotbal. Il respira, il mananca, il divinizeaza si te poarta indiferent ca esti in alb-albastru sau in tricolor, pe aripile unei victorii tunatoare ca un tsunami

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 23 Sep 2005, 11:34

La 11.00, la 17.00, la 20.00 ???????? Pana la urma se joaca sambata? :D

Macar sa ne anunte si pe noi la timp ca sa stim la cat ne ducem la stadion.

Daca mai aflati voi ceva ANUNTATI!!

Închis