Universitatea-Dinamo II

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom termina turul cu o victorie in meciul cu Dinamo II ?

Poll ended at 25 Noi 2005, 20:44

Da
40
93%
Nu
3
7%
 
Total votes: 43

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 26 Noi 2005, 21:41

ady g scrie: Ps-daca e adevarat ca securistul nemernic necoiu nu a fost huiduit aseara,sincer imi pare rau..ar trebui ca el si staicu sa aiba interdictie de a intra in craiova! :eek:
ady g pai noi de abia vedeam mingea , de unde era sa vedem ca e si netoiu pe la oficiala? :)( :)( :)( :)( Oricum, si-a luat cateva dedicatii, pot sa confirm! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Noi 2005, 21:41

puneti si voi golul pe site sa-l iau si eu
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 26 Noi 2005, 21:43

Pacala scrie:pls pls pls...un clip cu golul sau cu stire de la un telejurnal ceva...de la acest meci

si de la ala de la Sibiu daca se poate ..ca nu le am la colectie :)( :))
Vezi AICI.

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 26 Noi 2005, 22:10

Ma bucur ca am terminat cu o victorie, chiar daca a fost chinuita, dar imi pare rau ca nu au venit mai multi spectatori....
Anti buCUResti

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Noi 2005, 04:40

Merci Dorin o:

un clip cu meciul de la Sibu nu ai cumva? e singurul care imi lipseste din colectie
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 27 Noi 2005, 09:24

un fan scrie:Ma bucur ca am terminat cu o victorie, chiar daca a fost chinuita, dar imi pare rau ca nu au venit mai multi spectatori....
Pana la urma singurul lucru care conteaza este victoria.1-0 sau 15-1 nu are prea mare importanta,indiferent in ce esalon ne-am afla.
Un alt aspect interesant este ca nu am mai luat gol in ultimele 5-6 meciuri.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Noi 2005, 11:57

Am avut 6 meciuri fara gol primit la inceputul campionatului si inca 6 meciuri fara gol primit la sfarsitul turului. Asta dovedeste faptul ca echipa se relaxase la un moment dat, dar Ovidiu Stanga a stiut ce trebuie sa faca astfel incat sa mobilizeze jucatorii si sa terminam turul in postura de lideri. :)) :))

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 27 Noi 2005, 14:36

Reportajul TV Sport dupa dinamo II poate fii descarcat de aici.

BALLY

Mesaj de BALLY » 28 Noi 2005, 07:31

BRAVO BAIETI!
Cu un antrenor debutant, cu o echipa formata cu putin timp inaintea inceperii campionatului, cu o conducere noua, suntem pe primul loc. In conditiile in care am jucat si trei meciuri fara spectatori! Am eliminat Clujul din Cupa, ne-am luptat de la egal la egal cu Nationalul tot in Cupa (bravo lor pentru 2-0 cu ...mo). Cel mai important lucru este ca a fost liniste la echipa. Ca nicodata!
Felicitari, in primul rand, lui Ovidiu Stanga pentru daruirea lui atat ca antrenor cat si ca juctator (e miezul echipei, oricat am carcoti...).
Felicitari echipei, o trupa care imi este mai la suflet decat multe din echipele cu mercenari ale Universitatii care au existat de-a lungul timpului in A!
Bravo conducerii pentru ca a asigurat acea liniste de care Craiova are atat de multa nevoie!
Bravo suporterilor pentru devotament si iubire netarmurita!
Transferuri in iarna...? Poate, desi cred ca in retur echipa actuala, mult mai inchegata si rodata decat in debutul campionatului, va rupe tot ce-i va sta in cale!
HAI CRAIOVA!

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 28 Noi 2005, 16:23

Cu cel mult 5 transferuri de valoare,in retur echipa se va roda astfel incat din vara sa inceapa in forta campionatul diviziei A.
Trebuie doar liniste si incredere in Ovidiu Stanga.In nici un caz Netoiu nu trebuie sa vina la echipa,pentru ca numai liniste nu vom avea.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Noi 2005, 16:28

Nici nu se pune problema de Netoiu.

5 jucatori noi mi se par multi. Maxim 4 e ok.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 28 Noi 2005, 16:52

2 atacanti+1 mijlocas coordonator+2 mijlocasi de banda = 5.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Noi 2005, 17:42

1 atacant e suficient. Al doilea trebuie sa apara de la centrul de juniori. Asa ar fi normal.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 28 Noi 2005, 17:50

Poate ar trebui testat un varf de atac tanar cum este Ivan Iulian de la Scoala GP.Poate face fata,l-am vazut in divizia C,are mai mult de 10 goluri marcate in turul de campionat 2005/2006.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 28 Noi 2005, 20:27

vasi_florescu scrie:Poate ar trebui testat un varf de atac tanar cum este Ivan Iulian de la Scoala GP.Poate face fata,l-am vazut in divizia C,are mai mult de 10 goluri marcate in turul de campionat 2005/2006.
pot sa pun pariu ca daca afla gp ca il vrem pe Ivan il ia si il duce la motru sau dinamue 2?
Anti buCUResti

Închis