FC Caracal-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ar putea pierde Universitatea Craiova meciul de la Caracal ?

Poll ended at 25 Mar 2006, 15:15

Da
12
19%
Nu
51
81%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Mar 2006, 19:08

BluBoy scrie:am venit am vazut am invins. prea multa vorba strica :D. trebuiau batuti vreo 2-3 personaje azi, da nu stiu ce se intampla cu pacea asta din peluza
Mananca-ti unghiile!! :D :D :D
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 26 Mar 2006, 20:04

Baird s-a miscat destul de bine si are o buna tehnica si chiar si viteza
Anti buCUResti

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 26 Mar 2006, 22:09

un fan scrie:Baird s-a miscat destul de bine si are o buna tehnica si chiar si viteza
Ma nu ii mai umflati atata ca n-a facut nimic. Un atacant trebuie sa dea goluri... el nici ocazii nu si-a creat. In prima repriza a dat pe langa minge iar la o alta faza a tras un sut din careu de mai tare tragea un copil de 7 ani.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 27 Mar 2006, 01:01

Omul cu "porumbeii"
Aparut in ziua de Duminica 26 Martie 2006 in Editie Speciala de Oltenia!

Ovidiu Costeşin şi Emil Săndoi (în primul rând) simt în ceafă respiraţia "oamenilor cu porumbei verzi"

Imagine

Motivaţia de care au avut parte caracalenii nu a fost una neglijabilă. Nu mai puţin de 15.000 de dolari îi aşteptau pe jucătorii echipei gazdă în cazul în care ar fi câştigat şi 10.000 dacă meciul se termina egal, sursa fiind Unirea Urziceni, via Gigi Neţoiu. Gigi Vişan, un personaj apropiat ?Comandantului?, a fost auzit confirmând la telefon că meciul ?se joacă pe bune? şi se pare că ar fi fost garantul primei consistente venite de la Unirea Urziceni. ?Ce facem cu ?porumbeii?, că rămân la mine!?, au fost cuvintele adresate din când în când conducerii caracalene aflate la tribuna oficială, care îşi rodea unghiile de ciudă că partida curgea în favoarea Universităţii. Persoana respectivă sfidează în mod obişnuit suporterii Universităţii, putând fi zărită prin Craiova într-un trening cu însemnele echipei Dinamo.
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

JustME

Mesaj de JustME » 27 Mar 2006, 01:47

eu` nu am fost la meci dar am vazut inregistrarea acestuia difuzata pe 3 tv ... meciul nu a fost unul stralucitor dar e bine ca am castigat in ca 3 puncte !! ForZZA CRAIOVA !

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 27 Mar 2006, 09:27

Golul lui Ionescu il avem pe undeva?

Avatar utilizator
blandu
junior
junior
Mesaje: 80
Membru din: 28 Feb 2006, 12:18

Mesaj de blandu » 27 Mar 2006, 10:44

Vreau si eu sa vad inregistrarea golului de la Caracal

bubu_niko
membru
membru
Mesaje: 118
Membru din: 02 Noi 2004, 16:08

Mesaj de bubu_niko » 27 Mar 2006, 15:24

un fan scrie:Baird s-a miscat destul de bine si are o buna tehnica si chiar si viteza
Mie mi s-a parut ca la capitolul viteza e cam deficitar. In rest mi-a placut ca se zbate pentru baloane, incearca sa creeze presiune. Cu mai multa atentie putea sa inscrie. Sa speram ca in etapele viitoare o va face.

Cat despre Gane e bun, da pe final cand conducem :)( , ca stie sa tina mingea, in rest nu si-a creat nici o situatie de a marca
Forza CRAIOVA & INTER

JustME

Mesaj de JustME » 27 Mar 2006, 19:40

gane a si jucat putin ... nu ca ar fi el atacantul pe care il cautam :)( :)(

oricum gazonul a fost execrabil sarea mingea aia in toate partile !!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Mar 2006, 23:34

vazui si eu meciul azi linisitit, frumos gol al lui Ionescu.
Baird mi se pare mai slab decat Jaber. iar in Gane nu ma incred tinand cont si de antecedente.
Pacat ca nu l-au luat pe S.Popescu in iarna de la Caracal.Poate reusesc la vara sa-l ia, are stofa.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 28 Mar 2006, 21:17

Bah, dar nu pune chiar nimeni golul lui Andrei Ionescu?
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Închis