Universitatea-InterGaz

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Gaz ?

Poll ended at 12 Apr 2006, 15:01

Victorie
47
96%
Egal
1
2%
Infrangere
1
2%
 
Total votes: 49

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 17:10

asta e dn dn dn dn pn pn pn Bluboy din Pipera care se razboieste cu lumea si care are doi frati viteji ai lui ca el i-a ales!

Du-te mai si spala-te cu apa rece pe fatza. Poate te calmezi si-ti mai trec caldurile. :-)

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2006, 17:11

sunt din gruparea aia cu arhanghelul mihail
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2006, 17:15

poc, ma facusi vcarza. sa vina smurdu ca sunt k.o.. acuma da si tu o replica la asta. hai ca sa mai faci niste mesaje acolo la baza de date
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 17:24

A fost un meci muncit, o victorie fara glorie in fata unei echipe anonime. Sper sa scapam cat mai curand de astfel de adversari cu care nu ne face nici o placere si nici o cinste sa ne infruntam. o:

PS. Cineva m-a intrebat ieri daca Dinamo va ajunge in Divizia B vreodata. I-am raspuns: acum asisti la ultimele zbateri ale unei echipe care nu are nici un fel de rost in Romania. Nu are suporteri, nu produce bani, nu face performanta. Cand cei care se zbat acolo isi vor da seama ca se omoara degeaba echipa asta pur si simplu se va desfinta. Dinamo Bucuresti - un ordin comunist, o amintire trista din ce in ce mai urata.

JustME

Mesaj de JustME » 13 Apr 2006, 17:27

si steaua ... sa nu uitam de steaua !!! tot o echipa comunista da vad ca le-a luat mintile la toti taranusii !! :-x stiaua :-x

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 17:31

Situatia la Steaua e putin mai diferita.

Este un ordin comunist, dar este o echipa care are cei mai multi suporteri din Romania si care de bine de rau face performanta. Va fi mult mai greu sa dispara un brand international asa cum este Steaua acum.

JustME

Mesaj de JustME » 13 Apr 2006, 17:35

Che Guevara scrie:Situatia la Steaua e putin mai diferita.

Este un ordin comunist, dar este o echipa care are cei mai multi suporteri din Romania si care de bine de rau face performanta. Va fi mult mai greu sa dispara un brand international asa cum este Steaua acum.

bleah` bleah` .. mie unu mi-e scarba de steaua .. au suporteri ce-i drept da 80% sunt tarani .. si nu zic tarani la modu peiorativ .. tarani d'aia de la tzara .. aa si moldoveni care si aia sunt un fel de tarani .. dc castigam macar o cupa in urmatorii 2 ani mai mult ca sigur ca toata oltenia va fi iar a Universitatii !!! cel putin asa sper eu !!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2006, 17:39

Che Guevara scrie:Cineva m-a intrebat ieri daca Dinamo va ajunge in Divizia B vreodata. I-am raspuns: acum asisti la ultimele zbateri ale unei echipe care nu are nici un fel de rost in Romania. Nu are suporteri, nu produce bani, nu face performanta. Cand cei care se zbat acolo isi vor da seama ca se omoara degeaba echipa asta pur si simplu se va desfinta. Dinamo Bucuresti - un ordin comunist, o amintire trista din ce in ce mai urata.
se pare ca nu prea te-ai dus la alba-iulia, sau nu ai trecut prin videle, sau prin alte orase pline de sclavi. mai gandeste-te. nu se desfiinteaza ca are unde sa castige titlul sau cupa. daca ei produc campionate si cupe au totate premisele sa continue
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 17:44

Deocamdata se mai chinuie sa castige cupe si campionate care oricum nu folosesc la nimic daca nu sunt dublate de performante in Europa. Insa va veni vremea cand nu se vor mai apropia nici de acele mici trofee si atunci cu siguranta clubul militiei se va desfinta.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Apr 2006, 18:00

BluBoy scrie: da dar eu sunt protejatu lui D-zeu. deci el nu ma va bate niciodata
Daca e asa pune-mi si mie o pila la Barosanu' :)( ...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 18:07

Am uitat sa va spun ca una dintre conditiile aderarii la UE este sa promovam o lege a lustratiei. Pentru cei care nu stiu Legea Lustratiei prevede ca toti aceea care au facut politie politica inainte de '89 sau cei care au ocupat diverse functii de conducere inainte de Revolutie nu vor mai avea dreptul sa ocupe astfel de functii de la 1 ianuarie 2007.

Asadar cam tot clubul Dinamo Bucuresti va trebui sa se retraga din activitate. Singurul care putea sa nu se supuna acestei legi a Lustratiei era Giovanni Brelocali care tocmai a fost supus unei altfel de legi. Si acesta este un motiv in plus care ma face sa cred ca Dinamo se va desfinta mai curand decat se asteapta unii dintre noi. :-)

Avatar utilizator
Tsuyoku
membru
membru
Mesaje: 162
Membru din: 27 Mar 2006, 21:32

Mesaj de Tsuyoku » 13 Apr 2006, 18:21

cam greu... cam greu... au ratat cam mult... si trebuie sa rectifice atacurile alea... ca de cateva ori din pozitie f buna de sut ei au centrat... si nu e bine... oricum au fost calare pe aia... infine bine ca am batut
Intotdeauna vom fii peste totii!! <<Craiova esteee si va ramaneee... acea echipaaa de renumeee.... pt ca voi nu veti puteaaaa..... sa ne schimbati istoriaaaa!!>>

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Apr 2006, 18:24

Che,sunt curios cum se va aplica legea asta. :(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 18:26

pretorianus scrie:Che,sunt curios cum se va aplica legea asta. :(
Va fi destul de greu de aplicat. Dar nu imposibil. Abia astept sa se promulge fiindca din 1990 exista ideea aceasta. Este vorba de binecunoscutul punct 8 al proclamatiei de la Timisoara.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Apr 2006, 18:35

Paunescu a prevazut caderea lui dinamo dar sincer,eu nu cred...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis