Universitatea-Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom lua in meciul cu satelitul Pandurilor?

Poll ended at 22 Apr 2006, 15:13

3
57
89%
1
1
2%
oha :)
6
9%
 
Total votes: 64

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 23 Apr 2006, 15:49

Eu sunt curios cine sunt aia 6 care au votat "oha" puncte in meciul cu Motru!!!...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 23 Apr 2006, 18:46

mama dar ce suporteri de moment sunt unii....vai ce drama ca s-a pierdut un meci
2 000 de spectatori parerea mea..
:-x celor care au injurat echipa...nimeni nu a fost multumit de joc,dar sa te exprimi ca un cocalar..
nu am emotii pt promovare...cred k ne mai trebuie 4 jucatori,trai-mi-ar avataru'
batem la urziceni+ploiesti o:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Apr 2006, 19:13

pretorianus scrie:Eu sunt curios cine sunt aia 6 care au votat "oha" puncte in meciul cu Motru!!!...
Eu sunt unul dintre ei. :-)

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 23 Apr 2006, 19:16

tu esti unul dintre ei...unul dintre eeeeei
PASTE FERICIT,che...si promit ca o sa iti fac un cadou frumos la 10 000 de mesaje...fara ironie!
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Apr 2006, 19:21

Am votat asa pentru ca se putea si pentru ca meciul se incheiase de vreo 25 de ore cred...

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 24 Apr 2006, 08:32

Che Guevara scrie:Am votat asa pentru ca se putea si pentru ca meciul se incheiase de vreo 25 de ore cred...
Nu e bine,daca am inceput de acum cu blaturi o spun clar si raspicat:nu e bine...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Apr 2006, 11:01

Nu cred ca a fost blat. Atat s-a putut pentru ca juniorii nostri de atat sunt capabili la ora asta. Insa a existat dorinta sa jucam meciul cu juniorii ceea ce este alta treaba.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 24 Apr 2006, 11:11

Ceea ce este acelasi lucru! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 24 Apr 2006, 17:37

Bailesteanu Liviu scrie: mah, a te bucura pt succesul unei echipe romanesti e una, a tine cu echipele din Bucuresti e altceva. daca (Doamne ajuta) ia Craiova titlul la anu' si apoi joaca direct in Liga in loc sa joace trei tururi preliminare sau sa joace in Cupa UEFA chiar daca termina pe 4 ai sa multumesti celor ce au reusit performanta anul asta? Vedeti, implicit si noi avem de castigat. Si pana la urma, daca vrei ca lumea sa-ti respecte performantele tale e necesar sa aplauzi si tu reusitele lor. Pana la urma trebuie sa-ti respecti adversarii, sa fi fair-play si sa dai dovada de caracter. Nu trebuie sa avem o atitudine de frustrati.
baroane o gramada au dat 50 de mii pe 2 beri in Craiova sa vada meciul stelei... cati din ei au mai dat inca 50 de mii si pt Craiova a doua zi?

si chiar are prea putina importanta ce credem despre meciul de vineri... a fost o batjocora de meci? daca ma uit in teren si in tribune, cred ca au jucat prea bine fotbalistii pt cata lume vine la stadion la noi la Craiova... dar in skimb cand joaca curvele din bucuresti in cupele europene sunt pline barurile... halal...

cand om veni macar 15 mii la stadion, atunci sa comentam de meci... pana atunci hai sa tacem dreaq din gura ca ori cu noi 300 de am fost la meci, ori fara noi, tot aia e... am ajuns penbili :mad:
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 24 Apr 2006, 17:45

batrane la fel e peste tot in tara .. daca juca craiova cu boro .. la fel se umpleau barurile in bucuresti,cluj,iasi etc. asta este suporterul roman .. neavand performante europene se bucura pentru ele indiferent ce echipa le face ..cand om atinge gradul italiei cu ateta cupe castigate de echipe diferite .. o sa vezi ca nu o sa se mai bucure nimeni decat pentru echipa sa .. pana atunci tre sa inchizi ochii si sa accepti!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 24 Apr 2006, 19:27

sezione scrie:batrane la fel e peste tot in tara .. daca juca craiova cu boro .. la fel se umpleau barurile in bucuresti,cluj,iasi etc. asta este suporterul roman .. neavand performante europene se bucura pentru ele indiferent ce echipa le face ..cand om atinge gradul italiei cu ateta cupe castigate de echipe diferite .. o sa vezi ca nu o sa se mai bucure nimeni decat pentru echipa sa .. pana atunci tre sa inchizi ochii si sa accepti!
Mai corect de atat nu se poate o: !!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Apr 2006, 22:14

Eu cred ca trebuie sa ne spunem punctul de vedere mereu si sa nu acceptam situatia data niciodata. Trebuie sa facem tot ce ne sta in putinta sa ne ridicam din nou si sa tragem tot fotbalul romanesc de urechi dupa noi.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 25 Apr 2006, 17:26

Repet,nu ma ingrijoreaza infrangerea cat faptul ca POATE a fost blat!!Si nici nu pot fi de acord cu huiduirea acelor copii de pe teren!!...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 25 Apr 2006, 17:40

Raman la parerea ca nu a fost blat. S-a vazut ca n-avem deocamdata decat echipa nu si lot.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 25 Apr 2006, 17:50

Bailesteanu Liviu scrie:Raman la parerea ca nu a fost blat. S-a vazut ca n-avem deocamdata decat echipa nu si lot.
Prefer varianta ta pt.linistea mea!Ne mai trebuiesc 3,4 jucatori cu experienta ca sa avem lot...dar ce sa mai zic,avem 20 mil.de antrenori in tara,cum se zice...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis