Petrolul-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce vom face la Ploiesti ?

Poll ended at 05 Mai 2006, 19:54

Victorie
41
67%
Egal
12
20%
Infrangere
8
13%
 
Total votes: 61

ozzy

Mesaj de ozzy » 08 Mai 2006, 12:12

asterix scrie:
DoRyN scrie:Am cateva secvente video de la manex in care se vede si ozzy :-) nu stiu daca mai am timp in seara asta sa le pun undeva ...
Io nu ma vad? :o Sau ma acoperea Ozzy complet? :)(
Stai linistit ca te vezi

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 08 Mai 2006, 13:05

e, ma vazusi? :)([/quote]
Banuiesc ca te vazui, da' nu stiu care esti :)(

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 08 Mai 2006, 13:23

Eu incerc sa ghicesc care cine sunteti!? :)(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ozzy

Mesaj de ozzy » 08 Mai 2006, 14:18

io sunt ala marfa :laughing:

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 08 Mai 2006, 14:21

sal. stiti unde se mai pot gasi poze de la ploiesti in afara de site-urile sezione.ro , craiova-maxima.ro, site-ul oficial si gruppo-maxima?
eu am gasit ceva...dar la ultimele 2 bannere as dori o vedere frontala(inclusiv cel cu lutu)...daca mai are cineva poze de la meci care nu au fost publicate si le poate pune aici ar fi misto.

eu am mai gasit cateva pe dc++, un folder de genu: "petrolul-craiova" si sunt poze din teren facute cu camera de dimensiuni mari si o claritate f buna...

apropo pozele fotografilor apar pe vreun site din ploiesti? banuiesc ca erau fotografi ploiesteni....si au facut cateva poze galeriei... bafta!
suporter independent, Ex-HC...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 08 Mai 2006, 15:07

evo_dk scrie:sal. stiti unde se mai pot gasi poze de la ploiesti in afara de site-urile sezione.ro , craiova-maxima.ro, site-ul oficial si gruppo-maxima?
eu am gasit ceva...dar la ultimele 2 bannere as dori o vedere frontala(inclusiv cel cu lutu)...daca mai are cineva poze de la meci care nu au fost publicate si le poate pune aici ar fi misto.

eu am mai gasit cateva pe dc++, un folder de genu: "petrolul-craiova" si sunt poze din teren facute cu camera de dimensiuni mari si o claritate f buna...

apropo pozele fotografilor apar pe vreun site din ploiesti? banuiesc ca erau fotografi ploiesteni....si au facut cateva poze galeriei... bafta!
Tu esti ala de tinea cu mine de bannerul lui Lutzinho si il inuura pe "vivi" toata repriza a doua? Nu de alta dar parca in poza semeni putin cu el :)

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 08 Mai 2006, 15:16

nu....eu aveam o sapca Nike in mai multe culori pe cap model de old school si un ghiozdan in spate...am tinut de banner-ul lui Lutu dar nu eram eu ala care il injura pe vIVI rACHITA...am injurat la momentul oportun cand strigau toti dar nu si in particular =)))))))))))).....eu stateam sus in colt in dreapta...
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 08 Mai 2006, 16:56

doamneeeeeeeeeeee, au castigat nenorocitii aia de nu erau in stare sa dea cu picioru in minge la meciul cu motru. atata ipocrizie se vede rar intr-o viata de om. aplauze pentru fanii adevarati care stiu ce inseamna iubirea fata de echipa. in rest tuturor celor care au comentat pe parcurs, au comentat la cele 4 infrangeri sa cante scooter cu maria si sa ne lase sa ne bucuram de echipa asta minunata a craiovei. cu 2-3 jucatori alesi pe masura la anul vom face o figura frumoasa. in orice caz ne trebuie un preparator fizic fiindca oboseala isi cam spune cuvantul. Bravo baieti, Forza Stiinta. Mereu Alaturi de Voi si la bine si la greu.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 08 Mai 2006, 18:00

evo_dk scrie: eu am mai gasit cateva pe dc++, un folder de genu: "petrolul-craiova" si sunt poze din teren facute cu camera de dimensiuni mari si o claritate f buna...
care este adresa hub-ului ?
daca le-ai luat tu deja, trimite-le si la mine pe email.

JustME

Mesaj de JustME » 08 Mai 2006, 18:06

mai este dat la 3tv meciul cu ga(o)zarii !?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 08 Mai 2006, 18:30

evo_dk scrie:sal. stiti unde se mai pot gasi poze de la ploiesti in afara de site-urile sezione.ro , craiova-maxima.ro, site-ul oficial si gruppo-maxima?
eu am gasit ceva...dar la ultimele 2 bannere as dori o vedere frontala(inclusiv cel cu lutu)...daca mai are cineva poze de la meci care nu au fost publicate si le poate pune aici ar fi misto.

eu am mai gasit cateva pe dc++, un folder de genu: "petrolul-craiova" si sunt poze din teren facute cu camera de dimensiuni mari si o claritate f buna...

apropo pozele fotografilor apar pe vreun site din ploiesti? banuiesc ca erau fotografi ploiesteni....si au facut cateva poze galeriei... bafta!
alea sint puse de mine. pentru cei ce lucreaza cu odc sau dc++, le gasiti acolo sub numele "petrolul craiova". uite si citeva huburi la care sint legat
hub.megainternet.ro:411
dc.romanianhouses.ro:411
hub1.cyberspace.ro:411
godzone.no-ip.org:411
Am zis!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 08 Mai 2006, 18:41

OK, sa incepem :-)

Le gasiti in album.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 08 Mai 2006, 19:48

JustME scrie:mai este dat la 3tv meciul cu ga(o)zarii !?
chiar acu anuntara la 3tv ca dau meciul azi la 21
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 08 Mai 2006, 21:06

manex scrie:
evo_dk scrie:sal. stiti unde se mai pot gasi poze de la ploiesti in afara de site-urile sezione.ro , craiova-maxima.ro, site-ul oficial si gruppo-maxima?
eu am gasit ceva...dar la ultimele 2 bannere as dori o vedere frontala(inclusiv cel cu lutu)...daca mai are cineva poze de la meci care nu au fost publicate si le poate pune aici ar fi misto.

eu am mai gasit cateva pe dc++, un folder de genu: "petrolul-craiova" si sunt poze din teren facute cu camera de dimensiuni mari si o claritate f buna...

apropo pozele fotografilor apar pe vreun site din ploiesti? banuiesc ca erau fotografi ploiesteni....si au facut cateva poze galeriei... bafta!
alea sint puse de mine. pentru cei ce lucreaza cu odc sau dc++, le gasiti acolo sub numele "petrolul craiova". uite si citeva huburi la care sint legat
hub.megainternet.ro:411
dc.romanianhouses.ro:411
hub1.cyberspace.ro:411
godzone.no-ip.org:411
da man...super klumea sunt pozele mai ales ca au o claritate de invidiat...tnx...bafta!
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 08 Mai 2006, 21:09

ce n-as da sa existe unu care sa inregistreze meciul :-(....mi-as dori sa revad meciul...poate avem noroc cu vreunu cu pile pe la 3tv :P o:
suporter independent, Ex-HC...

Închis