CS Otopeni-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu CS Otopeni ?

Poll ended at 13 Mai 2006, 20:39

Victorie
40
82%
Egal
6
12%
Infrangere
3
6%
 
Total votes: 49

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 10 Mai 2006, 22:37

Vreau sa sarbatorim promovarea cu sibiul acasa , dar si la otopeni sa luam 3 puncte si mai ales la dinamo II :eek: . Nici o problema, sper sa ne puna la dispozitie destule bilete si otopeeni sa stea acasa, ne mai faca loc in tribune:laughing:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 10 Mai 2006, 22:40

@Pretorianus
Batrane, matale si asha stai la Nordul capitalei. Sambata cand pleci spre munca, te opresti la stadion, si io trec pe la tine si le iau. :laughing:

ozzy

Mesaj de ozzy » 10 Mai 2006, 22:41

DAmpezzO scrie:Vreau sa sarbatorim promovarea cu sibiul acasa , dar si la otopeni sa luam 3 puncte
imposibil, daca luam trei puncte la Otopeni, n-avem incotro, trei sa sarbatorim, ca doar n-o sa ne facem ca ploua o saptamana
Last edited by ozzy on 10 Mai 2006, 22:45, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 22:43

DOAMNE !!!!! nici la meciu asta nu pot sa merg !!!!!!!! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:


si cand ma gandesc ca o sa fiu la un majorat ....macar cu asta sa ma consolez...oricum..o sa am grija sa beau in cinstea echipei :lol: .si daca castigam si acolo o sa beau pe masura.

oricum,ce as mai vrea sa zic,stiu ca daca castigam la Otopeni suntem promovati,dar....vreua sa castigam si meciul cu Sibiu,sa fim siguri !! ca nu se stie ce :eek: facem cu "nocturna" aia
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

ozzy

Mesaj de ozzy » 10 Mai 2006, 22:47

FreakBoy scrie:Las ca ii batem pe aia si ajutam si Petrolu' indirect sa mearga la baraj...in ciuda cetateanului...admiratorule, du-te ba la meciuri! :)(
cred ca trebuia sa-i ajutam la Urziceni :-(

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 10 Mai 2006, 22:47

bai ,in nici un caz astra nu are cum sa castige apelul!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 10 Mai 2006, 22:49

stuparu_alexandru scrie:si cand ma gandesc ca o sa fiu la un majorat ....macar cu asta sa ma consolez...oricum..o sa am grija sa beau in cinstea echipei :lol: .si daca castigam si acolo o sa beau pe masura.
Voi sunteti matinali rau la petreceri, la noi de obicei incep seara nu la ora 11 :D

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 22:51

FreakBoy scrie:
stuparu_alexandru scrie:si cand ma gandesc ca o sa fiu la un majorat ....macar cu asta sa ma consolez...oricum..o sa am grija sa beau in cinstea echipei :lol: .si daca castigam si acolo o sa beau pe masura.
Voi sunteti matinali rau la petreceri, la noi de obicei incep seara nu la ora 11 :D

da pretene,da eu ma duc cu trenu intr-o comuna din Gorj :-) .la fata aia acasa.asa ca ma intelegi,crezi ca daca-l facea in Craiova ma mai gandeam daca sa ma duc sau nu la meci???
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 10 Mai 2006, 22:56

stuparu_alexandru scrie:
da pretene,da eu ma duc cu trenu intr-o comuna din Gorj :-) .la fata aia acasa.asa ca ma intelegi
Parintii fetei sunt acasa ?

Daca aud ca ai facut ravagii la mine in judet nu te mai primim pe forum :lol:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 22:56

DoRyN scrie:
stuparu_alexandru scrie:
da pretene,da eu ma duc cu trenu intr-o comuna din Gorj :-) .la fata aia acasa.asa ca ma intelegi
Parintii fetei sunt acasa ?

Daca aud ca ai facut ravagii la mine in judet nu te mai primim pe forum :lol:

o sa ma port k-lumea :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 22:57

@ Doryn : tu nu esti din Buzau???sau esti nascut in Gorj si stai in alta parte acum???
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

ozzy

Mesaj de ozzy » 10 Mai 2006, 23:01

stuparu_alexandru scrie:@ Doryn : tu nu esti din Buzau???sau esti nascut in Gorj si stai in alta parte acum???
mah, el e nascut in Targu-Jiu si insurat in Buzau
tu, bag seama ca faci exact invers :laughing:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 10 Mai 2006, 23:02

stuparu_alexandru scrie:
FreakBoy scrie:
stuparu_alexandru scrie:si cand ma gandesc ca o sa fiu la un majorat ....macar cu asta sa ma consolez...oricum..o sa am grija sa beau in cinstea echipei :lol: .si daca castigam si acolo o sa beau pe masura.
Voi sunteti matinali rau la petreceri, la noi de obicei incep seara nu la ora 11 :D

da pretene,da eu ma duc cu trenu intr-o comuna din Gorj :-) .la fata aia acasa.asa ca ma intelegi,crezi ca daca-l facea in Craiova ma mai gandeam daca sa ma duc sau nu la meci???

in ce comuna din gorj??? :)(

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 23:05

ozzy scrie:
stuparu_alexandru scrie:@ Doryn : tu nu esti din Buzau???sau esti nascut in Gorj si stai in alta parte acum???
mah, el e nascut in Targu-Jiu si insurat in Buzau
tu, bag seama ca faci exact invers :laughing:
aoleu...stai ca intelesai ce vroiai sa zici....scuzele mele...adica ce vrei sa zici??ma insor in Craiova?? :)(
Last edited by stuparu_alexandru on 10 Mai 2006, 23:07, edited 1 time in total.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2006, 23:05

ady g scrie: in ce comuna din gorj??? :)(
ce n-ati vrea voi sa aflati :laughing: :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis