CS Otopeni-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu CS Otopeni ?

Poll ended at 13 Mai 2006, 20:39

Victorie
40
82%
Egal
6
12%
Infrangere
3
6%
 
Total votes: 49

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 14:23

Diun punctul de vedere al sponsorilor, sa nu crezi ca aia toti care au reclame pe stadionul Dinamo le-au pus acolo ca au vrut ei. Au fost constransi prin diverse metode (controale financiare, politica, SRI etc) sa cotizeze cumva la echipa MAI. Intre timp situatia din Romania s-a mai schimbat si ai sa vezi cum se vor retrage unul cate unul de acolo.

Poate unii dintre ei vor veni la noi. Poate altii vor renunta la reclama in fotbal. Ideal ar fi sa se dea o lege ca nici o echipa sa nu poarte decat un singur sponzor pe echipament. Astfel aia care apar peste tot (pe spate, pe piept, pe maneci, pe fund) pe Rapid si pe Dinamo poate se reorinteaza catre alte echipe. :-)

Imaginea nu e totul.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 14:30

Che Guevara scrie:Diun punctul de vedere al sponsorilor, sa nu crezi ca aia toti care au reclame pe stadionul Dinamo le-au pus acolo ca au vrut ei. Au fost constransi prin diverse metode (controale financiare, politica, SRI etc) sa cotizeze cumva la echipa MAI. Intre timp situatia din Romania s-a mai schimbat si ai sa vezi cum se vor retrage unul cate unul de acolo.

Poate unii dintre ei vor veni la noi. Poate altii vor renunta la reclama in fotbal. Ideal ar fi sa se dea o lege ca nici o echipa sa nu poarte decat un singur sponzor pe echipament. Astfel aia care apar peste tot (pe spate, pe piept, pe maneci, pe fund) pe Rapid si pe Dinamo poate se reorinteaza catre alte echipe. :-)

Imaginea nu e totul.
1 - eu nu am zis nimic de dinamo :o
2 - cred ca sunt destule firme interesate sa-si faca reclama si fotbalul este un mijloc important de a te face cunoscut.
3 - in ziua de azi, imaginea conteaza enorm - "e totul".

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 11 Mai 2006, 14:31

Che Guevara scrie:Diun punctul de vedere al sponsorilor, sa nu crezi ca aia toti care au reclame pe stadionul Dinamo le-au pus acolo ca au vrut ei. Au fost constransi prin diverse metode (controale financiare, politica, SRI etc) sa cotizeze cumva la echipa MAI.
Imaginea nu e totul.
Da,cam asta e mecanismul.... :-) Ma bucur ca ai spus lucrul asta.La fel si cu arbitrajele,multi sunt pur si simplu santajati,nu neaparat manjiti cu bani sau avantaje de catre javre.Exista intr-adevar o mafie a gulerelor bleu-gendarme....

The owls are not they are seems to be.... :!:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Mai 2006, 14:34

Che Guevara scrie: Au fost constransi prin diverse metode (controale financiare, politica, SRI etc) sa cotizeze cumva la echipa MAI .

da da da :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

si Luis Axton o sa vina investitor la noi,si o sa fim singura echipa cu OZN pe post de mijloc de transport.Ajungem in 3 minute in orice parte a Romaniei.

Teoria Conspiratiei !!!! :-D :-D :-D :-D uuuuuuu nebunia !!!! :-D :-D :-D :-D
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 14:36

Ma bucur ca ati inteles la ce ma refer si e bine ca sunt oameni care pricep cu adevarat lumea pe care traim.

@stuparu: go shot yourself! :o:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 11 Mai 2006, 15:07

cu cine facem amicale la vara?? ca soarecii astia din b m-au plictisit
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Mai 2006, 15:20

Che Guevara scrie: @stuparu: go shot yourself! :o:

che,iti dau prioritate,stii vorba aia "fetele mai intai"
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

manex

Mesaj de olteanupm » 11 Mai 2006, 15:46

Ruben Navarro unde stai in titan poate mergem impreuna la meci sau ne vedem acolo

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 11 Mai 2006, 16:07

stie cineva daca se pun bilete in vanzare la meciul cu otopeniul?cat este reciprocitatea?chiar ma duc la meci si nu vreau sa raman pe afara.daca vin vreo 300 de la craiova mai vin din bucuresti vreo 3-400 gazdele nici nu mai au unde sta.poate ne rezerva noua tribuna 1, tribuna 2 si oficiala .restul poate sa le revina lor ca am inteles ca nu au peluze :lol:

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 11 Mai 2006, 16:29

blondu scrie:stie cineva daca se pun bilete in vanzare la meciul cu otopeniul?cat este reciprocitatea?chiar ma duc la meci si nu vreau sa raman pe afara.daca vin vreo 300 de la craiova mai vin din bucuresti vreo 3-400 gazdele nici nu mai au unde sta.poate ne rezerva noua tribuna 1, tribuna 2 si oficiala .restul poate sa le revina lor ca am inteles ca nu au peluze :lol:
Se pare ca intrarea e gratuita... cel putin asa scrie pe www.fcuniversitatea.ro

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 11 Mai 2006, 16:30

aviz amatorilor care vor sa mearga la meci: stadionul din Otopeni are o singura tribuna (acoperita) cu o capacitate de cca. 1200 de locuri :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 11 Mai 2006, 16:32

Io cred ca o sa avem probleme serioase cu Otopeniul in tribuna. Doar 1500 ????? Kafca frate :lol:
Mergem la stadion de la ora 9, si sigur prindem locuri. Altfel, nu cred ca avem sanse.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Mai 2006, 16:33

T@V scrie:Io cred ca o sa avem probleme serioase cu Otopeniul in tribuna. Doar 1500 ????? Kafca frate :lol:
Mergem la stadion de la ora 9, si sigur prindem locuri. Altfel, nu cred ca avem sanse.
lasa ca ii dati afara :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 11 Mai 2006, 16:45

vad ca toti care au pus pronosticuri la concurs au mizat pe victorie sau in cel mai rau caz egal; dintr-o sursa sigura care a dorit sa-si pastreze anonimatul am aflat ca echipa va evolua la fel de bine ca si in meciurile cu Motru si Urziceni iar rezultatul va fi pe masura; eu zic sa va schimbati pronosticurile cat mai aveti timp :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Mai 2006, 16:46

AdrianR scrie:vad ca toti care au pus pronosticuri la concurs au mizat pe victorie sau in cel mai rau caz egal; dintr-o sursa sigura care a dorit sa-si pastreze anonimatul am aflat ca echipa va evolua la fel de bine ca si in meciurile cu Motru si Urziceni iar rezultatul va fi pe masura; eu zic sa va schimbati pronosticurile cat mai aveti timp :-)

se pare ca tu stii ceva ce noi nu stim :(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis