Universitatea - CSM Rm Valcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru linistea noastra, vom castiga derby-ul cu CSM Rm.Valcea ?

cu siguranta
34
85%
facem egal ca nu mai conteaza
5
13%
pierdem ca noi doar rulam jucatori
1
3%
 
Total votes: 40

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 27 Mai 2006, 20:36

sigur batem la catei ,dar totusi aveam 12 p avans si acum stam si asteptam decizii aiurea.in div a , o sa fie mult mai greu :o:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 27 Mai 2006, 23:46

De-acum toata atentia spre meciul cu dinamo2...Bai bucurestenilor daca nu mergem cu toti ila meciul asta ne meritam soarta...Bobo,frate pe unde esti hai sa facem fapte sa nu mai vorbim doar discutii.... :!:
Stiintza are nevoie de noi toti in meciul asta!!

FORZA STIINTZA!!
SDR MERDA!!!
Last edited by Ruben Navarro on 28 Mai 2006, 00:10, edited 1 time in total.

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

Mesaj de olteanupm » 27 Mai 2006, 23:49

ne vedem la meci si dupa la o bere :up: :)) :-)

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 27 Mai 2006, 23:58

olteanupm scrie:ne vedem la meci si dupa la o bere :up: :)) :-)
Se stie fratioaree... :)( dupa meciu asta veau sa ma imbat rau de tot...bine,ca nici in timpul lui nu cred ca o sa fiu prea treaz.... :)( :laughing:
Last edited by Ruben Navarro on 28 Mai 2006, 00:00, edited 1 time in total.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 27 Mai 2006, 23:59

Ruben Navarro scrie:De-acum toata atentia spre meciul cu dinamo2...Bai bucurestenilor daca nu mergem cu toti ila meciul asta ne meritam soarta...Bobo,frate pe unde esti hai sa facem fapte sa numai vorbim doar discutii.... :!:
Stiintza are nevoie de noi toti in meciul asta!!

FORZA STIINTZA!!
SDR MERDA!!!
;))
inimitabili,independenti,"incomandabili"...Si in nici un caz catelusi.
Forza deicsteer :d

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 28 Mai 2006, 00:06

FreakBoy scrie:inimitabili,independenti,"incomandabili"...Si in nici un caz catelusi.
Forza deicsteer :d
Te trezisi ba si tu? :)(

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 28 Mai 2006, 00:09

Ruben Navarro scrie:
FreakBoy scrie:inimitabili,independenti,"incomandabili"...Si in nici un caz catelusi.
Forza deicsteer :d
Te trezisi ba si tu? :)(
clar...Desi marti scapam de griji promit ca sambata bem multa bere...De sete!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 28 Mai 2006, 00:18

FreakBoy scrie:clar...Desi marti scapam de griji promit ca sambata bem multa bere...De sete!
Hai sa te vad si io odata ma...ca in rest nu fusasi niciodata cu noi la bere...dadusi bir cu fugitii repede de fiecare data.... :)(

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 28 Mai 2006, 01:15

Salutare la toata lumea! Iata ca revin si eu pe forum dupa o saptamana grea petrecuta mai mult prin spital, insa din fericire totul s-a terminat cu bine si deja am si uitat. Ce sa zic....dezamagire mare. 1-1 cu Valcea acasa si inca o dovada ca echipa asta chiar are limitele ei. Si da, sunt sigur ca iar o sa ziceti ca sunt pesimist insa cred ca acum v-ati convins si voi ca e mult de munca pt a ajunge departe. Deocamdata suntem mici....atat de mici incat vom sta cu sufletul la gura pana in ultimul moment. Iar daca Doamne fereste FRF isi va da din nou in petec, cred ca vom mai dobori un record negativ: sa sarbatoresti promovarea si defapt sa nu promovezi. Am vazut ca Mititelu anunta schimbari din vara. Sper sa se tina de cuvant! Altfel suntem primii retrogradati.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 28 Mai 2006, 01:24

adevarul e ca decat sa fim o prezenta meteorica prin A mai bine nu promovam! :(

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 28 Mai 2006, 01:32

E si asta o idee. Insa pe de alta parte daca mai stam mult in B riscam sa fim lasati uitarii si sa ne ingropam definitiv. Nu uita ca media spectatorilor in returul asta a fost undeva pe la 500....

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Mai 2006, 08:42

Vom promova si nu vom pierde punctele din meciul cu Astra.

In plus, ii batem pe Dinamo II fiindca nu putem avea pretentii de A din moment ce nu reusim sa invingem nici macar echipa a 2-a a lui Dinamo.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 28 Mai 2006, 11:54

Che, cu dinamo 2 va fi meciul :eek: . Stiti cine mai trage sforile? gigi netoiu :bad: , el ar fi in spate, si cica sunt presiuni uriase la frf. Pe de alta parte, se pare ca avem ca aliat Liga lui Mitica, astia s-ar opune depunctarii. Are dreptate si Ozzy, de ce ii mai premiau pe astia de la Valcea? Eu unul am emotii destul de mari si tare mi-as dori sa nu ajungem la mana catelusilor. Ar trebui sa mergem, macar astia care suntem din Bucuresti, marti la frf, sa fim acolo, sa vada ca nu pot sa faca ce vor cu echipa noastra, chiar daca celor din Craiova se pare ca le-a trecut cheful de fotbal (poate daca aducea solomon nationalul la Craiova erau mai fericiti).

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Mai 2006, 12:21

1. Nu cred ca Liga isi poate permite luxul de a mai juca inca un an de Divizia A fara Universitatea Craiova. Si asa au probleme cu audienta la meciuri care e in continua scadere si sponsorii incep sa se cam retraga de la fotbal.

2. Netoiu nu se poate opune Craiovei pentru ca interesul lui este sa intre Craiova in A. Poate mai ciupeste un jucator, poate mai ia niste puncte moaca. Mie mi-e teama sa nu ne conditioneze cumva de cedari de puncte anul viitor. Insa e greu de grezut ca va investi acum bani in comisia federala ca sa oblige Craiova sa ii dea 3 puncte anul viitor pe teren propriu. Fiindca poate sa raman cu banii dati si Craiova sa bata cateii pe teren propriu.

3. In cazul unei decizii defavorabile Craiovei vor trebui pedepsiti observatorul si arbitrul meciului cu Astra, care au lasat meciul sa se joace. Sa nu uitam ca observator a fost tatal lui Lupescu care nu-l prea inghite pe Netoiu. Se stie ca Netoiu este in gasca lui Popescu si Becali.

4. Mircea Sandu si Mitica de la Liga nu-l inghit nici ei pe Popescu pentru ca este viitorul care le anunta decesul.

Ni se va da dreptate in cazul "Nocturna". Pentru simplul motiv ca o avem.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 28 Mai 2006, 12:29

si eu sunt de parere ca avem dreptate dar uneori mori cu ea in brate, crede-ma netoiu trage toate sforile, are tot interesul sa ramanem in B.

Închis