Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Ce facem cu CFR?

Victorie, Reghemeister e inspirat
9
41%
Egal, frânele au rezerve bune
7
32%
Pierdem, stricaciunile lui Neagoe durează sa fie reparate
6
27%
 
Total votes: 22

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3589
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 31 Iul 2023, 00:00

Geronimo scrie:
30 Iul 2023, 23:51
2-3 in primul 11. Ca in lot sunt mai multi. Dar avem un lot valoros.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Screciu, Cretu, Ivan au lipsuri de baza dintre cei din primul 11 de astazi.
FMSP :)(

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2184
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 31 Iul 2023, 00:03

Ciudat cum pesimiștii sunt exclusiv susținătorii lui Neagoe. Ce frumos juca echipa asta în playofful din 2022 și ce rău au schingiuit o Rădoi și Neagoe de au ajuns jucători cu +10 goluri anul trecut sa fie străini de minge și plasament ofensiv.
Ce ziceam de stricăciuni și m au întrebat unii ce am vrut sa spun, pai azi se văzu. Dați o pe aia că nu avem jucători și că ce rău e nea Mihai că a îndrăznit să se pishe pe presiunile lui Badea care l a cerut pe neagoe de ani de zile, că unii nici pe voi nu vă credeți când ziceți lucrurile astea.
Lucrurile se vor regla și vom putea spera măcar la locul 2 și la cupa, veți vedea.
Reghe la primul meci îl dusă capul sa priceapă că cea mai bună soluție din lot pt fundas dreapta e Ndong, Neagoe in 2 luni de când e Bancu apt fizic nu s-a prins.
Dacă intra ocazia lui Ivan sau luftul lui Isfan acum sărbătoream victoria. Anul trecut după 3 etape aveam 2 puncte, acum avem 5.
Cel mai tare e ca boovenii au 0.
Forza Știința și hai sa fim minim 20k cu Herrmanstadt!!!
Crețu și când joacă din amintiri dă goluri frumoase!
Rămân de părere că în maxim 2 luni vom juca macar 80 la sută din ce jucam în primăvara 2022.
Last edited by fanatic16 on 31 Iul 2023, 00:07, edited 1 time in total.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9835
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 31 Iul 2023, 00:04

Geronimo scrie:
manex scrie:Eu va provoc pe toti sa va uitati la meciurile echipei a doua. Ce va trebuie? Net?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Si nu ne uitam?! Avem si topic. ;-)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Am vaaazut. 2 rataciti...

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

crazy_u.craiova
membru
membru
Mesaje: 166
Membru din: 11 Iul 2007, 13:52

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de crazy_u.craiova » 31 Iul 2023, 00:09

fanatic16 scrie:Ciudat cum pesimiștii sunt exclusiv susținătorii lui Neagoe. Ce frumos juca echipa asta în playofful din 2022 și ce rău au schingiuit o Rădoi și Neagoe de au ajuns jucători cu +10 goluri anul trecut sa fie străini de minge și plasament ofensiv.
Ce ziceam de stricăciuni și m au întrebat unii ce am vrut sa spun, pai azi se văzu. Dați o pe aia că nu avem jucători și că ce rău e nea Mihai că a îndrăznit să se pishe pe presiunile lui Badea care l a cerut pe neagoe de ani de zile, că unii nici pe voi nu vă credeți când ziceți lucrurile astea.
Lucrurile se vor regla și vom putea spera măcar la locul 2 și la cupa, veți vedea.
Reghe la primul meci îl dusă capul sa priceapă că cea mai bună soluție din lot pt fundas dreapta e Ndong, Neagoe in 2 luni de când e Bancu apt fizic nu s-a prins.
Dacă intra ocazia lui Ivan sau luftul lui Isfan acum sărbătoream victoria. Anul trecut după 3 etape aveam 2 puncte, acum avem 5.
Cel mai tare e ca boovenii au 0.
Forza Știința și hai sa fim minim 20k cu Herrmanstadt!!!
Crețu și când joacă din amintiri dă goluri frumoase!
Ce loc 2 sa sper,cu exceptia u21 sezonul asta reghe are echipa ,fata de data trecuta,mici reglaje si cred ca ne descurcam si fara transferul la mijloc .CRAIOVA IA CAMPIONATUL.

Trimis de pe al meu Redmi Note 8 Pro folosind Tapatalk


Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2184
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 31 Iul 2023, 00:10

crazy_u.craiova scrie:
31 Iul 2023, 00:09
fanatic16 scrie:Ciudat cum pesimiștii sunt exclusiv susținătorii lui Neagoe. Ce frumos juca echipa asta în playofful din 2022 și ce rău au schingiuit o Rădoi și Neagoe de au ajuns jucători cu +10 goluri anul trecut sa fie străini de minge și plasament ofensiv.
Ce ziceam de stricăciuni și m au întrebat unii ce am vrut sa spun, pai azi se văzu. Dați o pe aia că nu avem jucători și că ce rău e nea Mihai că a îndrăznit să se pishe pe presiunile lui Badea care l a cerut pe neagoe de ani de zile, că unii nici pe voi nu vă credeți când ziceți lucrurile astea.
Lucrurile se vor regla și vom putea spera măcar la locul 2 și la cupa, veți vedea.
Reghe la primul meci îl dusă capul sa priceapă că cea mai bună soluție din lot pt fundas dreapta e Ndong, Neagoe in 2 luni de când e Bancu apt fizic nu s-a prins.
Dacă intra ocazia lui Ivan sau luftul lui Isfan acum sărbătoream victoria. Anul trecut după 3 etape aveam 2 puncte, acum avem 5.
Cel mai tare e ca boovenii au 0.
Forza Știința și hai sa fim minim 20k cu Herrmanstadt!!!
Crețu și când joacă din amintiri dă goluri frumoase!
Ce loc 2 sa sper,cu exceptia u21 sezonul asta reghe are echipa ,fata de data trecuta,mici reglaje si cred ca ne descurcam si fara transferul la mijloc .CRAIOVA IA CAMPIONATUL.

Trimis de pe al meu Redmi Note 8 Pro folosind Tapatalk
o:

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2564
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 31 Iul 2023, 00:11

ne-ar trebui Bauza si Bahassa ca sa luam titlul!

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2184
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 31 Iul 2023, 00:13

marius_vl scrie:
31 Iul 2023, 00:11
ne-ar trebui Bauza si Bahassa ca sa luam titlul!
Glumă, negluma, la cat de in prăpastie financiar e booveanul cine știe, never say never

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2564
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 31 Iul 2023, 00:13

fanatic16 scrie:
31 Iul 2023, 00:13
marius_vl scrie:
31 Iul 2023, 00:11
ne-ar trebui Bauza si Bahassa ca sa luam titlul!
Glumă, negluma, la cat de in prăpastie financiar e booveanul cine știe, never say never
nu e nicio gluma, cei doi sunt exact ce ne trebuie

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1180
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 31 Iul 2023, 00:14

daca au zero puncte dupa 3 etape , nu stiu ce sa zic cu ei.. cu cicaldau sau unul la fel luam titlul

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3589
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 31 Iul 2023, 00:19

Ivan e un tocilar al fotbalului ...el nu are sclipiri si creativitate.
El a invatat niste miscari standard, niste intoarceri, are si sprintul ala. Daca-l pui in partea cealalta a terenului il distrugi. Toata lectia pe care a tocit-o el ani de zile ... il pui s-o spuna pe alte coordonate.
N-am vazut totusi in viata mea o extrema cu atat de putine mijloace la dispozitie (nici macar joc de cap nu are) sa marcheze atat de multe goluri si sa fie atat de important pentru echipa sa la un moment dat.
De aceea trebuie sa-i acordam credit si rabdare si poate il pune Reghe la locul lui.
FMSP :)(

crazy_u.craiova
membru
membru
Mesaje: 166
Membru din: 11 Iul 2007, 13:52

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de crazy_u.craiova » 31 Iul 2023, 00:33

Ivan cred ca a aratat ca mai stie ceva fotbal,acum ca de ceva luni e apatic ,nu stiu ce sa zic,eu sunt sigur ca isi va reveni.dar ca o adaptare dupa un vechi proverb,,cine-l mai injura pe ivan,ma-sa e curva''(nu bateam app la cei de pe forum dar sunt siggur ca se vor trezi cativa salbatici)

Trimis de pe al meu Redmi Note 8 Pro folosind Tapatalk



manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9835
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 31 Iul 2023, 00:37

Bravo, Nebunule! Ivan nu merita injurat

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2184
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 31 Iul 2023, 00:44

marius_vl scrie:
31 Iul 2023, 00:13
fanatic16 scrie:
31 Iul 2023, 00:13
marius_vl scrie:
31 Iul 2023, 00:11
ne-ar trebui Bauza si Bahassa ca sa luam titlul!
Glumă, negluma, la cat de in prăpastie financiar e booveanul cine știe, never say never
nu e nicio gluma, cei doi sunt exact ce ne trebuie
Mă referi la gluma in sensul in care e cam imposibil momentan sa transferam de la herghelie, nu le contest calitățile celor doi

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de ParintelePafnutie » 31 Iul 2023, 01:17

In primul rind aia nu e herghelie, e grajd. In al doilea rind, n-om arata noi prea grozav in momentul asta, cu 5 puncte din 9, dar fece unicul grajd e pe ultimul loc, cu zero puncte. In al treilea rind, daca dupa inca fro 3 etape tot pe ultimul loc sint, cred ca o sa panicheze ala si o sa putem lua si de la el. Posibil, ai de pomana

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2992
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 3: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 31 Iul 2023, 07:48

Ieri,in meciul cu CFR, jocul nostru nu a fost rau, rezultatul nu a fost rau, dar e clar ca se putea mult mai bine. Cred ca am scapat 2 puncte printre degete.
Negativ- Vladoiu ( in prima repriza), Danciu si Isfan.
Pozitiv - Mitrita .
Mi-a placut cum a jucat Ndong pe partea dreapta si stiu ca a fost cineva pe forum care a avut ideea asta .
Se pare ca suntem pe un drum bun.

Scrie răspuns