Universitatea-CS Otopeni

Moderator: grup_moderatori

Va reusi Universitatea sa-si revina dupa eliminarea din Cupa si sa obtina trei puncte in meciul cu CS Otopeni ?

Poll ended at 29 Oct 2005, 18:49

Da
25
89%
Nu
3
11%
 
Total votes: 28

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 30 Oct 2005, 11:45

pai pe de o parte te-ai saturat de noi, pe de alta ne respecti ca ne suim pe polivalenta... ca tot aia suntem.... :?:
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Oct 2005, 12:28

@White: ai inteles perfect. Exista doua limite intre care va puteti comporta. Faptul ca v-ati urcat pe polivalenta este demn de respect pentru ca fost un gest frumos adresat echipei si care nu face rau nimanui. Faptul ca ati devastat trenul catre Motru si ca ati intrat pe stadion la meciul cu Petrolul este demn de cascadorii rasului, pentru ca prin teribilismul vostru ati facut rau echipei, in primul rand, si spectatorilor care voiau sa vina la stadion la meciurile cu CS Otopeni is Dacia Mioveni, in al doilea rand.

Intelege ca scopul nostru principal este sa atragem cat mai multa l;ume la stadion. Ori asta nu se poate face jucand un meci normal si apoi doua cu portile inchise. Fiindca oamenii ajung sa se obisnuiasca sa-si faca alt program sambata, cand in mod normal ar trebui sa isi treaca in agenda prezenta pe "Ion Oblemenco". Capisci??

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 30 Oct 2005, 13:16

BRRRRRR ce frig e la inaltime !! noroc ca s`a inventat vodka .... nu`i asa white :)( ??
Che , mai lasa`l pe white ca de cate ori am fost impreuna la meci , in deplasari si acasa , nu l`am vazut sa rupa un scaun, sa devasteze trenuri , sa intre in teren si alte tampenii pe care le citesti prin ziare.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 30 Oct 2005, 15:14

noroc ca mai sunt vreo 2-3 echipe tari in seria 2-a si pot invinge cand nu te astepti.
apropo meciul de la ploiesti si valcea

Urzoicenul si-a facut datoria, dupa ce a castigat la Craiova ia dat bataia li la Valcea ca sa nu se supere oleeni iintre ei

Craiova e pe locul 1 si sper sa ramana acolo macar pina la primavara
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Oct 2005, 17:43

|Alb-Albastru| scrie:BRRRRRR ce frig e la inaltime !! noroc ca s`a inventat vodka .... nu`i asa white :)( ??
Che , mai lasa`l pe white ca de cate ori am fost impreuna la meci , in deplasari si acasa , nu l`am vazut sa rupa un scaun, sa devasteze trenuri , sa intre in teren si alte tampenii pe care le citesti prin ziare.
Afirmatiile tale ma fac sa inteleg ca exista de fapt 2 grupuri de suporteri: unii buni si unii rai. Unii care le fac si alti care le trag. Sa inteleg ca aia care au devastat trenul de Motru sau care au intrat pe teren la meciul cu ploiestenii nu au facut nici macar gestul de bun simt sa vina sa va acompanieze pe sala polivalenta. In acest caz mi se par de 2 ori mai nemernici decat ii credeam. :(

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 30 Oct 2005, 20:14

Che Guevara scrie:Afirmatiile tale ma fac sa inteleg ca exista de fapt 2 grupuri de suporteri: unii buni si unii rai. Unii care le fac si alti care le trag. Sa inteleg ca aia care au devastat trenul de Motru sau care au intrat pe teren la meciul cu ploiestenii nu au facut nici macar gestul de bun simt sa vina sa va acompanieze pe sala polivalenta. In acest caz mi se par de 2 ori mai nemernici decat ii credeam. :(
Afirmatiile tale ne fac sa credem ca pe forum suntem doua tipuri de useri: noi si tu :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 31 Oct 2005, 08:55

au fost cele mai lungi ore simbata. imputititii aia de la tv sport au ales sa dea un meci pe care nu stiu cine l-a urmarit(si sa il mai dea si in reluare). eram la munte si nu aveam nici o sursa de informare in afara de televizor. am aflat rezultatele de abia pe la 9 seara. ce m-am mai bucurat. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: . cum au jucat? mai slab ca in meciurile trecute?
cine a televizat meciul? de ce nu l-au mai televizat? la fel va fi si meciul viitor?
Am zis!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 31 Oct 2005, 10:03

frozen scrie: ...nu prea seamana cu relatarile unui site avid de trafic cu orice pret sau orice minciuna
Pai nu prea seamana pt ca unii se dezmeticesc mai greu cum e cu fotbalul asta. Site-ul ala face trafic pt ca informeaza. Iar daca ai vazut ceva mincinos in acea transmisie spune-mi mie pt ca eu sunt raspunzator pt "minciunile" alea
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 31 Oct 2005, 12:02

si gsp face vanzari tot in genul asta, culmea e ca toata presa lauda evolutia alor nostrii
piti a avut 2 remarcati, dar poate erau de la otopeni
eu am exprimat doar o curiozitate
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 31 Oct 2005, 12:39

Se gaseste pe undeva inregistrarea golului?
Vinci per sempre

JustME

Mesaj de JustME » 01 Noi 2005, 20:30

|Alb-Albastru| scrie:Che , mai lasa`l pe white ca de cate ori am fost impreuna la meci , in deplasari si acasa , nu l`am vazut sa rupa un scaun, sa devasteze trenuri , sa intre in teren si alte tampenii pe care le citesti prin ziare.
white e anti-alcool, anti-tutun, anti-violenta !!! :)( :)(

pai atunci sa stati fratilor sa va injure descultii aia de la petrolu si altii ca ei ... nu zic ca e bine sa s-au creat incidente ... da` nu pot sa accept sa stam degeaba cand ne injura toti :bad: ... totush nici cu portile inchise nu e bine !! cei care au creat incidentele probabil sunt cei mai patimasi suporteri ai Craiovei si nu trebuie blamati sau caracterizati ca derbedei si golani !! cati dintre voi fac deplasari ?!?!? fara galerie echipa s-ar pierde din farmec !!cateodata la Craiova publicul spectator prea e indolent si lipsit de traire ... pe cand galerie este un vulcan !!

p.s. nu fac parte din galeria Universitatii si nici ultras nu sunt ... !!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Noi 2005, 22:12

White, Lutu, Blue Lions, Regie, sau care mai e prin zona Bucuresti-Ploiesti-Brasov...cum facem sa mergem si noi sambata la meci? :)

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 07 Noi 2005, 16:00

Just-me e derbedeu huoooooooooooooooo :)( :)( :)(

just la meciu` cu mioveniu` te astept pe polivalenta cu sticla de vodca pe care o cumperi tu... :)( alb-albastru ne bagam la dozator cu sticla de 2 litri de data asta omule ca aia a fost prea scurta... :)(
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Închis