Universitatea-Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom lua in meciul cu satelitul Pandurilor?

Poll ended at 22 Apr 2006, 15:13

3
57
89%
1
1
2%
oha :)
6
9%
 
Total votes: 64

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 22 Apr 2006, 00:25

lebowski scrie:mamaaa, ce varza e si g.ionescu, ala! :o: acu' inteleg de ce-s la retrogradare aia micii de la Primavara.
Pai daca sunt bagati toti acolo pe pile si pe SHPAGA cum [cenzurat] mea sa fie ashtia jucatori de perspectiva???? :o: :o: :o: :o: :o: MITITELULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TREZESTE-TE BAAAAAA!!!UITE UNDE DUCE IGNORANTA!!!
O echipa profesionista fara o echipa de tineret corect constituita(organizata) nu are nici o sansa in drumul catre PERFORMANTA!!! :o: :o: :eek: :eek: :eek:
De cate ori trebuie sa repet ca asta este cea mai grava problema a clubului?? :mad:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 00:25

Si cine a spus ca doresc sa am treaba cu clubul?

Am senzatia ca sunteti toti dusi de tot.

iepurakis

Mesaj de iepurakis » 22 Apr 2006, 00:26

hai sa va zic io in calitatea mea de junior cam ce parere am. In primul rand imi vine acru in gura cand citesc mesaje din-astea gen bluboy. Chiar esti cel mai destept si cel mai orb dintre toti? Nu mai exista deloc obiectivitate? pe dracu. azi a fost un accident? azi a fost un blat? terminati-va bah!

fiecare are dreptul sa spuna ce simte. Atat cat simte! Nu vad unde e problema ca unii se bucura daca castiga Steaua sau daca Rapid bate nu stiu ce in Europa. Care e problema? Bravo lor. Noi unde suntem? Ne luptam cu toti distrusii de pe stadioane unde in afara de meciul de la ora 11 dimineata domneste doamna Fulga si niveleaza gazonu.

hai sa lasam putin asa-zisa mandrie prosteasca si sa recunoastem ca MAI E MULT DE MUNCA. Baietii astia daca vor sa faca vreo branza in Div. A trebuie sa munceasca. Mult. Ce scuze ca sunt juniorii, ce scuze ca e tampit arbitru. Cand nu legi trei pase tot meciul si capitanul echipei baga materiale fix cand ala fuge sa iasa din careu.

va mai mirati ca sunt 800 de spectatori. SA VADA CE? ce a fost azi?

vom vedea ce va fi. o sa promovam, dar pe cuvantul meu, decat sa stam ca Vaslui, Bacau etc, mai bine lipsa. Mai bine ma uit pe protv martea si miercurea unde sunt niste baieti care joaca cu zambetul pe buze.

ps. acum astept un potop de injuraturi contra bucuresti (ca asta e locatia mea) si alte alea. ca vad ca la m**t si la astea ne pricepem ca nimeni altii. Da-o dracu de civilizatie, la ce ne trebuie noua?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 00:27

mentionez la dosar : sa se caute cearta cu sebi, sa se vada invidia omului inferior, care nu reuseste sa obtina ce vrea.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 22 Apr 2006, 00:28

Che Guevara scrie:Si cine a spus ca doresc sa am treaba cu clubul?

Am senzatia ca sunteti toti dusi de tot.

Ciudat .. la fel credeau si nebunii de la Poiana Marede restul locuitorilor planetei :laughing: :laughing: :laughing: sa aiba oare vreo legatura ???

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 00:33

hopsorop, uite ursu cum se plimba. :mad: . hai sa vorbim ca sa nu tacem. cred ca distanta asta exorbitanta intre bucuresti si craivoa iti pierde din perspectivele unei vieti intunecate. pacat ca nu traiesti in mizeria noastra de oras, cu mizeria noastra de echipa, cu mizeriile de la juniori si cu mizeriile de le punem pe masa. asta e craiova, rusinea tarii. hosorop. si ce daca in b, si ce daca nu jucam in uefa, si ce daca nu veniti la noi la meci, ne doare fics in pics. aveti grija la oi, ca nu stii cu cine mai trag pe urma.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

iepurakis

Mesaj de iepurakis » 22 Apr 2006, 00:44

vezi Bluboy, exact ce spuneam :D tu esti cel mai bun exemplu de hartza, fara logica, indiferent de subiect, indiferent de predicat, indiferent de tot. cum dreq sa te cred io pe tine ca poti nutri sentimente de iubire fatza de un club, cand dumneata stai cu capul in pamant ca strutu si nu auzi nu vezi? Ce-o sa te faci frate cand incep astia sa asfalteze? :lol:

JustME

Mesaj de JustME » 22 Apr 2006, 00:51

baggio scrie:
JustME scrie:total de aceeasi parere .. dc ma mai vedeti la tribuna a 2-a sa ma scuipati va rog !!! mi-a fost rusine ca imparteam acelasi sector cu atatea taraniii !!!
JusteMe, langa mine era unu care dinainte sa inceapa meciul ..... ii injura pe jucatori.....si striga BLAT din 2 in 2 minute.Ce mai potzi sa spui? :( :( :( :(

ce sa mai spun !! :mad: chiar nu mai am cuvinte .. :mad: sunt scarbit de atitudinea publicului craiovean !!! :mad:


bah degeaba o ardeti aiurea, blu` are dreptate .. dc va bucurati pt staua sunteti de :bad: parerea mea .. pai dc o tinem tot asa in 2-3 ani o sa ajungem si noi gen` fc arges .. jumate de orash tine cu steaua jumate cu dinamo ..

sa fie clar, dc sa fi roman adevarat inseamna sa tii cu spurcatii in eurona NU VREAU SA FIU ROMAN ADEVARAT !!!


DOAR CRAIOVA !!!! :-x steaua :-x

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 22 Apr 2006, 02:14

suporteru scrie:
lebowski scrie:mamaaa, ce varza e si g.ionescu, ala! :o: acu' inteleg de ce-s la retrogradare aia micii de la Primavara.
Pai daca sunt bagati toti acolo pe pile si pe SHPAGA cum **** mea sa fie ashtia jucatori de perspectiva???? :o: :o: :o: :o: :o: MITITELULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TREZESTE-TE BAAAAAA!!!UITE UNDE DUCE IGNORANTA!!!
O echipa profesionista fara o echipa de tineret corect constituita(organizata) nu are nici o sansa in drumul catre PERFORMANTA!!! :o: :o: :eek: :eek: :eek:
De cate ori trebuie sa repet ca asta este cea mai grava problema a clubului?? :mad:
Perfect de acord. Si cand ma mai gandesc si la ce antrenor are Primavara (betzivanul de Beldeanu) imi vine sa ma dau cu capul de pereti! Avem nevoie de antrenori capabili si bine platiti pt copiii daca vrem sa se faca selectia "pe bune". Altfel o sa pierdem o gramada de talente numai pt faptul ca parintii lor nu au bani sa dea spaga la antrenori...

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 22 Apr 2006, 02:43

Personal cunosc un junior care anul trecut era frecvent in lotul Craiovei II .Baiatul are talent, insa asta nu este de ajuns ca el sa joace la Primavara, Beldeanu i-a cerut spaga!!!

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 22 Apr 2006, 07:36

felicitari lui stanga si lui mititelu pentru realizarile din acest campionat si sper ca meciul cu motru nu a fost decat un accident. daca stanga si mititelu vor fi sustinuti de suporteri in orice situatie sunt convins ca vor face o treaba foarte buna in divizia A (chiar si fara multi bani!!!) aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 22 Apr 2006, 09:04

JustME scrie:
baggio scrie:
JustME scrie:total de aceeasi parere .. dc ma mai vedeti la tribuna a 2-a sa ma scuipati va rog !!! mi-a fost rusine ca imparteam acelasi sector cu atatea taraniii !!!
JusteMe, langa mine era unu care dinainte sa inceapa meciul ..... ii injura pe jucatori.....si striga BLAT din 2 in 2 minute.Ce mai potzi sa spui? :( :( :( :(

ce sa mai spun !! :mad: chiar nu mai am cuvinte .. :mad: sunt scarbit de atitudinea publicului craiovean !!! :mad:


bah degeaba o ardeti aiurea, blu` are dreptate .. dc va bucurati pt staua sunteti de :bad: parerea mea .. pai dc o tinem tot asa in 2-3 ani o sa ajungem si noi gen` fc arges .. jumate de orash tine cu steaua jumate cu dinamo ..

sa fie clar, dc sa fi roman adevarat inseamna sa tii cu spurcatii in eurona NU VREAU SA FIU ROMAN ADEVARAT !!!


DOAR CRAIOVA !!!! :-x steaua :-x
mah, a te bucura pt succesul unei echipe romanesti e una, a tine cu echipele din Bucuresti e altceva. daca (Doamne ajuta) ia Craiova titlul la anu' si apoi joaca direct in Liga in loc sa joace trei tururi preliminare sau sa joace in Cupa UEFA chiar daca termina pe 4 ai sa multumesti celor ce au reusit performanta anul asta? Vedeti, implicit si noi avem de castigat. Si pana la urma, daca vrei ca lumea sa-ti respecte performantele tale e necesar sa aplauzi si tu reusitele lor. Pana la urma trebuie sa-ti respecti adversarii, sa fi fair-play si sa dai dovada de caracter. Nu trebuie sa avem o atitudine de frustrati.

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 22 Apr 2006, 09:40

Lasati-l bre pe Che Guevara in pace ca face 10.000 de posturi si nu imi iese pariul. Sau ati pus-o si voi de un blat

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 11:42

Eu zic ca acest topic se numeste "Universitatea - Minerul Motru" nu altfel. Deci discutati la obiect.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 11:53

nu pot sa va injur azi ca ma spovedii, da vb noi de saptamana viitoare, stelistilor
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Închis