"U" Craiova-Farul Constanta

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Farul ?

Poll ended at 18 Noi 2006, 08:27

Victorie
42
79%
Meci egal
6
11%
Infrangere
5
9%
 
Total votes: 53

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Noi 2006, 00:22

ady g scrie:am jucat bine siu cu multa ambitie mai ales in ultimele 25-30 de minute!

am meritat victoria...o data cu reintraea accidentati.or si cu 2-3 transferuri reusite putem chiar sa prindem loc de cupa uefa!!
esti cam optimist :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 18 Noi 2006, 00:33

stuparu_alexandru scrie:
ady g scrie:am jucat bine siu cu multa ambitie mai ales in ultimele 25-30 de minute!

am meritat victoria...o data cu reintraea accidentati.or si cu 2-3 transferuri reusite putem chiar sa prindem loc de cupa uefa!!
esti cam optimist :laughing:
poate .... PREA OPTIMIST :laughing: :laughing: :laughing: meci destul de slab! cele 3 puncte conteaza mai mult ca orice! Bravo baieti! ucv

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 18 Noi 2006, 00:34

Livius scrie:treaba asta cu Che, mi-a stricat toata bucuria succesului.
Sa stii ca si mie , chiar daca nu-l cunosc personal ... :-(

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 18 Noi 2006, 00:43

N-am nimic cu Saceanu...e super jucator, dar are o mare problema cu nervii.Orice s-ar intampla pe teren sare ca "iubitul" la bataie.Ma enerveaza la culme!!!
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 18 Noi 2006, 00:56

spinU scrie:
Livius scrie:treaba asta cu Che, mi-a stricat toata bucuria succesului.
Sa stii ca si mie , chiar daca nu-l cunosc personal ... :-(
Si mie mi-a taiat maioneza. Au ajuns suporterii fanatici sa ia bataie pe Central. Pentru ca un mare sef de trib o fost ofensat. Incredibil de trist.
Habar nu am cine este Che in real life si cu ce se ocupa dar aceste intamplari sunt TRISTE.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 18 Noi 2006, 01:01

nici eu nu il cunosc, l-am intalnit o data in peluza, cand am banuit ca e el, dupa poze. Si chir daca toti (sau aproape) am avut clinciuri cu el, nu imi este indiferent si nu poate sa nu imi oara rau.

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 642
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Mesaj de White&Blue » 18 Noi 2006, 01:04

Marii ultrasi ai peluzei noastre,inteleg ca a avut clinciuri cu charlie,dar totusi nu 10 la 1 :-(

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 18 Noi 2006, 01:08

Io l-am cunoscut. Si am si apelat la el sa imi cumpere abonamentul. Si de multe ori nu am fost de acord cu cele afirmate de el pa net. Da nici prin cap nu mi-a trecut sa trimit oamenii sa-l desfigureze.
Ma impinge un sentiment ciudat care mie cam tarsha sa il pronunt: sila

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 642
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Mesaj de White&Blue » 18 Noi 2006, 01:09

T@V scrie:Io l-am cunoscut. Si am si apelat la el sa imi cumpere abonamentul. Si de multe ori nu am fost de acord cu cele afirmate de el pa net. Da nici prin cap nu mi-a trecut sa trimit oamenii sa-l desfigureze.
Ma impinge un sentiment ciudat care mie cam tarsha sa il pronunt: sila
asta e :-( nu degeaba ne fac aia din bucuresti tarani :!:

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 18 Noi 2006, 01:10

T@V scrie:Io l-am cunoscut. Si am si apelat la el sa imi cumpere abonamentul. Si de multe ori nu am fost de acord cu cele afirmate de el pa net. Da nici prin cap nu mi-a trecut sa trimit oamenii sa-l desfigureze.
Ma impinge un sentiment ciudat care mie cam tarsha sa il pronunt: sila
eu am TRISTE ca sa nu zic IMI PROVOACA GREATA. acum ca l-ai zis spun si eu.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 18 Noi 2006, 01:15

u2blue scrie:
T@V scrie:Io l-am cunoscut. Si am si apelat la el sa imi cumpere abonamentul. Si de multe ori nu am fost de acord cu cele afirmate de el pa net. Da nici prin cap nu mi-a trecut sa trimit oamenii sa-l desfigureze.
Ma impinge un sentiment ciudat care mie cam tarsha sa il pronunt: sila
eu am TRISTE ca sa nu zic IMI PROVOACA GREATA. acum ca l-ai zis spun si eu.
poate ca si cxei care mergem(mergeam) in peluza avem o mica vina pt ca am tolerat tot. sa nu uitam ca nu au fost putine momentele in care asa zisii lider au injurat pe cei prezenti in peluza pt faptu ca nu strigam. poate ar fi trebuit sa luam atunci atitudine! dupa ceea ce s-a intamplat in seara asta nu o sa mai calc in viata mea in peluza! scarba,sila,greata......cuvinte faptul este la timpul trecut! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 18 Noi 2006, 01:48

Dupa acest meci Dananae si Velcovici au acumulat cate 4 cartonase galbene si vor fi suspendati pt meciul de la Arad.

JustME

Mesaj de JustME » 18 Noi 2006, 01:55

Livius scrie:treaba asta cu Che, mi-a stricat toata bucuria succesului.
CHE SUNTEM ALATURI DE TINE (chiar daca ne superi tu pe aici).
macar pt faptul ca esti alaturi mereu la greu langa echipa.

o: aplauda aplauda

ramai mut dupa astfel de "incidente" .. iar T@V a zis cel mai bine: mi`e SILA !!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 18 Noi 2006, 02:37

chiar daca de mai multe ori m-am intepat pe aici cu che guevara, si cred ca nu sunt singurul,acum trebuie sa fim toti moral alaturi de el.

ce dracu' mai ..astia sunt suporteri,care bat suporteri ai aceleeasi echipe??? JOSNIC :( :-( :o: :o

ps-poate ramane bietul Che si cu semne pe fata de la bataia asta...e clar ..asemenea lepadaturi nu au ce cauta pe un stadion....ma bate serios gandul sa nu mai calc pe vreun stadion de fotbal pana nu se rezolva serios problemele cu jigodiile astea...

ce dracu,am ajuns sa imi fie mai frica de ''confratii''' mei,asa-zisii ultrasi decat de ultrasii echipelor rivale! :eek: :bad:

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 18 Noi 2006, 04:05

astia n-ar trebui sa mai aiba voie sa calce vreodata pe Oblemenco si nici sa nu mai pronunte numele Universitatea Craiova in viata lor.
Nu avem nevoie de asa suporteri. Cu atitudini din astea vom avea mult de suferit.

Vrem lideri adevarati nu betivani si batuti in cap!! Aici avea dreptate Mititelu...
Singurul care este adevarat lider este totusi Bornescu, chiar daca e pe teren.

Che, suntem alaturi de tine!

Hai Craiova!!! ucv

Închis