[Amical] U Craiova - Sturm Graz

Moderator: grup_moderatori

Închis
Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 28 Ian 2008, 14:27

Trebuia pus la cool stuff :)( :)(
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 28 Ian 2008, 14:56

T@V scrie:
Guardiola scrie:
avem lot subtire rau. daca se accidenteaza unul nu avem cu cine sa-l inlocuim, si mi-e teama ca o sa schimbam sistemul de joc k pe ciorapi daca o sa avem indisponibili. pe bara in afara de lutu, nu vad un concurent pt primii 11(nici macar dilevski). Ciuca,Velcovici si Gargalie NU trebuiau lasati sa plece.
Fratioare, am inteles ca fiecare e cu parerea lui, dar sa vad ca e regretat Gargalie, nu credeam ca o sa imi fie dat sa vad :)(
Tare asta! :)(
da-mi exemplu de inchizator pe banca de rezerve :( . saceanu a fost pe langa tot returul trecut si mi-e frica sa nu prinda iar o forma k atunci. dupa mine singurul pe care nu-l regret e stoianof, dar gargalie chiar a jucat fotbal returul trecut(poate asa e bun el in retur si varza in tur)
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 28 Ian 2008, 15:53

Guardiola scrie:
T@V scrie:
Guardiola scrie:
avem lot subtire rau. daca se accidenteaza unul nu avem cu cine sa-l inlocuim, si mi-e teama ca o sa schimbam sistemul de joc k pe ciorapi daca o sa avem indisponibili. pe bara in afara de lutu, nu vad un concurent pt primii 11(nici macar dilevski). Ciuca,Velcovici si Gargalie NU trebuiau lasati sa plece.
Fratioare, am inteles ca fiecare e cu parerea lui, dar sa vad ca e regretat Gargalie, nu credeam ca o sa imi fie dat sa vad :)(
Tare asta! :)(
da-mi exemplu de inchizator pe banca de rezerve :( . saceanu a fost pe langa tot returul trecut si mi-e frica sa nu prinda iar o forma k atunci. dupa mine singurul pe care nu-l regret e stoianof, dar gargalie chiar a jucat fotbal returul trecut(poate asa e bun el in retur si varza in tur)
Omu fara suparare,dar cred ca ai vazut alte meciuri.Garga e strain de fotbal,pe langa fatpul ca sta extrem de prost in teren,lucru extrem d grav pt un mijlocas defensiv e si indolent maxim.

On-topic:sper sa ruleze azi tot lotul,si sa-l bage pe Gaman mijlocas la inchidere sa vedem si noi daca se descurca.
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 28 Ian 2008, 17:55

o sa fie un meci echilibrat in prima repriza si in a doua o sa ne dea vreo 3.oricum cam nici o echipa romaneasca nu a stralucit in amicale fie ca au jucat cu letoni coreeeni sau mai stiu eu din ce tara.asa ca nu ar fi o rusine sa o luam de la liderul campionatului austriac.chiar daca joaca cu rezervele.nu echipa a doua.rezervele adica pozibilii titulari

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 28 Ian 2008, 18:04

Guardiola scrie: da-mi exemplu de inchizator pe banca de rezerve :( . saceanu a fost pe langa tot returul trecut si mi-e frica sa nu prinda iar o forma k atunci. dupa mine singurul pe care nu-l regret e stoianof, dar gargalie chiar a jucat fotbal returul trecut(poate asa e bun el in retur si varza in tur)
Man, uita-te numa la meciul cu javrele, de langa cine da Danciulescu gol. Si cine se fereste aproape.... in loc sa incerce sa blocheze. Omul era praf, era mai bezmetic decat Baird pe teren. Daca ii dadeai mingea, stia, ridica si capul sus, dadea o pasa de 10 m, deschidea sau nu jocul, ideea e ca n-o pierdea. In schimb, fara minge era cel mai haotic jucator de pe teren. Habar n-avea pe unde sa se plimbe. Praf.
In fine, cum am mai zis, fiecare cu parerea lui.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 28 Ian 2008, 18:15

unde vedem si noi stiri de la meci???

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 28 Ian 2008, 18:23

Universitatea - Sturm Graz 1 - 0


min 1: GOOOL Universitatea!!! Centrare Tanasa, gol Costea din mijlocul careului.



A inceput partida.



Universitatea: Bornescu - Dananae, Stoica, Mitchell, Rose - Dilevski, V. Gaman, Prepelita - Wobay, Costea I - Tanasa

Antrenor: Nicolo Napoli
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 28 Ian 2008, 18:25

gaman al mic titular.cine s-ar fi asteptat.cred ca a facut doua echipe echilibrate.sau doar mijlocul la facut echilibrat dupa pauza cred ca vor juca saceanu ionescu si dina si in atac lutu gangioveanu si costea(sper sa nu fie baird)

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 28 Ian 2008, 18:28

blondu scrie:gaman al mic titular.cine s-ar fi asteptat.cred ca a facut doua echipe echilibrate.sau doar mijlocul la facut echilibrat dupa pauza cred ca vor juca saceanu ionescu si dina si in atac lutu gangioveanu si costea(sper sa nu fie baird)
titular in ce?in amical?sunt doar meciuri de verificare
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 28 Ian 2008, 18:28

blondu scrie:gaman al mic titular.cine s-ar fi asteptat.cred ca a facut doua echipe echilibrate.sau doar mijlocul la facut echilibrat dupa pauza cred ca vor juca saceanu ionescu si dina si in atac lutu gangioveanu si costea(sper sa nu fie baird)
Exact asta cred si eu,dar din pacate cred ca va fiimikel"cangur blond" baird :-(
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Mesaj de WB_4ever » 28 Ian 2008, 18:33

GOOOOOOOOOOOOOl! COSTEA! min.1 ucv ucv ucv ucv ucv
ImagineImagine

Dan

Mesaj de Dan » 28 Ian 2008, 18:35

Pe Gaman l-au pus pe postul lui Gargalie. Mie-mi convine. Ar fi minunat dac-ar juca varf impins cu Costea2 in locul lui zburatoru.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 28 Ian 2008, 18:39

nu puneti aici informatiile de la meci
mie nu mi se deschide editie speciala
multumesc
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 28 Ian 2008, 18:42

deocamdata pe editie nu au scris decat de golul lui costea.cred ca transmit din 30 in 30 de min date de la meci.




min 14: Schimbare Universitatea: Baird il inlocuieste pe Tanasa



min 12: Costea centrare, Tanasa reia putin peste poata



min 6: Costea incursiune pe stanga, sut milimetric pe langa bara


min 28: Gol Sturm Graz 1 - 1! centrare de pe stanga, lovitura de cap fara sperante pentru Bornescu


Închis