Jucam cu Argesul in sferturi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in semifinale?

Poll ended at 01 Dec 2004, 19:56

Da
35
92%
Nu
3
8%
 
Total votes: 38

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 23 Noi 2004, 01:39

Conform unor stiri de ultima ora primite de la Pitesti, antrenorul Ion Moldovan a fost demis astazi. Demisia se va oficializa în aceasta seara, fiind posibil ca Moldovan sa fie lasat sa incheie turul. Rednic are cele mai mari sanse sa preia echipa, fiind sustinut de senatorul Nicolescu. S-a amintit ca ar fi inca doi candidati fara contract in acest moment, dar nu li s-a dat numele. onlinesport

Dane, sa nu plangi ca se duce Rednic la Pitesti, nici tu White... las sa ia campionatul cu ei :)(

vom vedea un meci dupa care ambii antrenori vor pleca, cred ca este o premiera :)(

D10

Mesaj de D10 » 23 Noi 2004, 01:45

Va ajunge in CL cu Zurich. Asa zice Prosport.
O sa fie la returul cu Argesu'? Mooor de frica!! :)(

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 23 Noi 2004, 02:06

Un pic de teama tot mi-e daca stirea e adevarata si daca o sa fie pe banca Argesului la returul cu noi. Totusi, a fost antreborul echipei si stie cam ce poate fiecare jucator. Oricat de bun sau slab antrenor ar fi cineva, dupa cateva luni la carma unei echipei tot reuseste sa invete punctele slabe ale echipei respective.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Noi 2004, 14:03

Avem meci greu la Pitesti, argesenii mereu au jucat cu ambitie impotriva noastra. Faza e ca nu trebuie sa ne bagam in aparare, trebuie sa facem presing cat putem de mult asa cum am facut cu dinamo, iar apararea sa nu mai fie pe picior gresit ca duminica seara. :o:

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 23 Noi 2004, 14:29

ady_azzuro scrie: iar apararea sa nu mai fie pe picior gresit ca duminica seara. :o:
Ady nu se zice "pe picior gresit" ci "pe calcai gresit" :)(

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 23 Noi 2004, 14:32

Este ultima sansa ....tre sa invingem pt a mai spala din rusinea asta....se pare ca al regretam pe papura...eu unu da.... :bad:

Avatar utilizator
cox
membru
membru
Mesaje: 238
Membru din: 02 Sep 2004, 13:29

Mesaj de cox » 23 Noi 2004, 15:54

adi_mn scrie:Bogdan, din cate am inteles (din ziare, din ceea ce se discuta pe forum) grupul respectiv face parte din grupul cu care Staicu a avut "meciurile" din primavara (vezi scandalul sediul clubului/peluza sud/lacatus) . Si cum Badea nu le-a luat partea atunci, a devenit si el prin asociere dusmanul numarul 1 pentru "suporterii" respectivi.
Care este rolul ghilimelelor? Ca eu nu prea imi dau seama...
mititelu Imagine nețoiu

adi_mn

Mesaj de adi_mn » 24 Noi 2004, 06:39

cox scrie:
adi_mn scrie:Bogdan, din cate am inteles (din ziare, din ceea ce se discuta pe forum) grupul respectiv face parte din grupul cu care Staicu a avut "meciurile" din primavara (vezi scandalul sediul clubului/peluza sud/lacatus) . Si cum Badea nu le-a luat partea atunci, a devenit si el prin asociere dusmanul numarul 1 pentru "suporterii" respectivi.
Care este rolul ghilimelelor? Ca eu nu prea imi dau seama...
In cazul asta te invit sa o intrebi pe doamna invatatoare, sa et lamureasca dansa care este rolul ghilimelelor. Si ma opres caici pentru ca nu vreau o alta discutie in contradictoriu, mai ales ca ar fi offtopic.

Închis