[Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem de la Urziceni?

Poll ended at 01 Noi 2010, 11:16

3
50
88%
1
4
7%
0
3
5%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 02 Noi 2010, 20:00

Trebuie sa ai convingeri puternice ca sa supravietuiesti in lumea asta cruda :)(

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de vialy » 02 Noi 2010, 21:10

Are cineva meciul?
anti buCUResti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 02 Noi 2010, 21:27

maronecs scrie:
ssebastyano scrie:Video-ul asta e senzational...


[youtube][/youtube]

GENIAL :hai
DOIu DOIu DOIu ucv
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 02 Noi 2010, 21:49

ssebastyano scrie:Video-ul asta e senzational...


[youtube][/youtube]


super tare, dar mi se pare ca l-am mai cantat o data...in fine apld apld

felicitari celor care au facut deplasarea
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Noi 2010, 23:56

iuli scrie:
dxtr009 scrie:a fost inventat la o deplasare la dinamo mai demult


il salut pe aceasta cale pe finantatorul meu preferat, T@V..si la cat mai multe pariuri pierdute :)( :)( :)(
eu credeam ca T@V scrie posturile pesimiste alea din superstitie,dar inseamna ca el chiar vorbeste serios daca si pariaza pe treaba asta.... :)(
nu ai vrea sa stii ce gindea tav inainte de meci si pina la golul urizicilor. :)(
Am zis!!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 03 Noi 2010, 00:32

ozzy scrie:Mie mi se pare ca Tolontan se caca pe el, dar e doar parerea mea. Sa puna clar toate situatiile din aceasta "statistica" sa vedem si noi care sunt alea. Ca daca imi compara penalty-ul primit aseara, in cel mai rau caz discutabil, cu anulat gol perfect valabil vizibil si din satelit cum a dat Costea in ghena, il bag in ***** ma-sii.
Vai de mine, fraticule, cum sunt furate steaua si dinamo :o: :bad: :bad:
pai doar nu e stelist...
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 03 Noi 2010, 01:50

Conferinta de presa. Mister Octavian Grigore suparat rau...

[youtube][/youtube]

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 03 Noi 2010, 10:30

Initial am zis si eu ca n-a fost hent, ca ala a preluat-o cu plua sau cu burta si si-a tras mana, dar la a doua reluare (din alt unghi) se vede clar ca a deviat-o cu mana. Asta apropo de cat ne deruteaza imaginea 2D de la tembelizor.

Cat despre Tolo, el doar face pe obiectivul. L-am si intrebat pe blogul lui de ce numara numai din editia asta de campionat, de ce nu numara de prin anii 80 de cand ma uit eu la fotbal si numai furaciuni vad, sau si mai dinainte, ca al batarn tot de-astea imi povestea? Atunci ar vedea si zombii cu cash la gura de azi cine sunt steaua si dinamo...
STIINTA SUNTEM NOI !

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 03 Noi 2010, 11:21

La toate tv-urile la care s-a dezbatut decizia asta nu s-a pus decat prima faza unde nu are cum sa se vada hentul pentru ca este exact pe directia mainii, si sunt convins ca daca hategan era pe aceeasi directie nu dadea penalty niciodata, dar arbitrul era pozitionat perfect, in unghi fata de fundas, la tv undeva in stanga lui si a vazut perfect traiectoria mingii deviata de mana, de asta a fluierat imediat .... in fine avem si noi o faza data in favoarea noastra si ne sar toti in cap, da-i draq!
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 03 Noi 2010, 11:27

Nea Marin scrie:Initial am zis si eu ca n-a fost hent, ca ala a preluat-o cu plua sau cu burta si si-a tras mana, dar la a doua reluare (din alt unghi) se vede clar ca a deviat-o cu mana. Asta apropo de cat ne deruteaza imaginea 2D de la tembelizor.

Cat despre Tolo, el doar face pe obiectivul. L-am si intrebat pe blogul lui de ce numara numai din editia asta de campionat, de ce nu numara de prin anii 80 de cand ma uit eu la fotbal si numai furaciuni vad, sau si mai dinainte, ca al batarn tot de-astea imi povestea? Atunci ar vedea si zombii cu cash la gura de azi cine sunt steaua si dinamo...
am instalat pe calculator playerul asta CyberLink PowerDVD 10, care are optiunea 3D, foarte destept, orice clip sau film pe care il vezi poti sa-l vezi 3D daca ai si ochelarii aia prosport, am si eu, deci? am urmarit reluare 2 3D si hentul este atat de evident incat il vezi si de la bucuresti :)(
PS: hentul se vede si in prima reluare cu metoda asta :-)
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
Napoli86
junior
junior
Mesaje: 70
Membru din: 26 Mar 2009, 12:38

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Napoli86 » 03 Noi 2010, 12:03

Nea Marin scrie:
Cat despre Tolo, el doar face pe obiectivul. L-am si intrebat pe blogul lui de ce numara numai din editia asta de campionat, de ce nu numara de prin anii 80 de cand ma uit eu la fotbal si numai furaciuni vad, sau si mai dinainte, ca al batarn tot de-astea imi povestea? Atunci ar vedea si zombii cu cash la gura de azi cine sunt steaua si dinamo...
Hai sa nu fim exagerat de carcotasi... A mentionat ca face statistica doar pe sezonul asta... Probabil ar fi mult mai dificil sa iei toate fazele litigioase din 80 pana azi, si sa le pui in statistica (volumul e enorm :) ). Oricum, intentia e buna. usteag
Nicaieri ca la noi !

Barack
junior
junior
Mesaje: 25
Membru din: 10 Ian 2009, 01:44

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Barack » 03 Noi 2010, 13:07

Incredibil cati oameni se pot lasa dusi de nas de as-zisa obiectivitate a stelistului Tolontan. Macar stiti cine a numarat greselile pro si contra la care se face referire? Maestrul Dan Udrea, un alt stelist deghizat in jurnalist.
Tolontan e cel mai periculos pentru ca si-a creat o imagine de om impartial si se uita prostimea la el cu gura cascata, cand el e cel mai mare stelist dintre jurnalisti.


blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 03 Noi 2010, 20:54

un mix:

[youtube][/youtube]

rashid
junior
junior
Mesaje: 32
Membru din: 15 Sep 2010, 20:34

Re: [Etapa 13] Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de rashid » 03 Noi 2010, 21:53

multumim pentru video blue_titan :P

Închis