[Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu Targu Mures?

Poll ended at 14 Apr 2011, 23:30

3
22
58%
1
6
16%
0
10
26%
 
Total votes: 38

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de UneKa » 13 Apr 2011, 22:33

David scrie:
UneKa scrie:David ... nu e vorba numai de bani chiar daca am pierdut astazi foarte multi bani insa nu il suport pe acest "fotbalist"
se plimba pe teren si da niste goluri norocoase .. si toata lumea il vede fotbalist ...
da ma , nici mie nu mi-e simpatic , da' e vorba si de bani... :)(
daca ai pierdut doar pe meciu' asta ( ca ai avut goluri marcate , ca ai avut ca bate pandurii ) m-as fi ofticat si eu , poate chiar mai rau... :lol:
defapt am avut doar meciul asta si am mizat 1 milion pe victoria pandurilor :laughing:

@ ce jucatori avem suspendati pt meciul de maine? si se organizeaza ceva prosteste ? sau tot Nimeni la meci?

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de AdrianR » 13 Apr 2011, 22:39

UneKa scrie:defapt am avut doar meciul asta si am mizat 1 milion pe victoria pandurilor :laughing:
inseamna ca ai bani de aruncat :)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de UneKa » 13 Apr 2011, 22:46

AdrianR scrie:
UneKa scrie:defapt am avut doar meciul asta si am mizat 1 milion pe victoria pandurilor :laughing:
inseamna ca ai bani de aruncat :)(
niciodata nu pariez din bani mei ... pariez doar din castiguri ..

sorin107

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de sorin107 » 13 Apr 2011, 23:26

UneKa scrie:David ... nu e vorba numai de bani chiar daca am pierdut astazi foarte multi bani insa nu il suport pe acest "fotbalist"
se plimba pe teren si da niste goluri norocoase .. si toata lumea il vede fotbalist ...
pai tu ai televizoru' stricat daca nu il vezi fotbalist pe zicu.

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de *Coco* » 13 Apr 2011, 23:53

In mod normal sanse matematice avem, mai sunt 9 etape pentru noi, din care 5 partide acasa si 4 afara.
Cu toate meciurile daca se poate castigate pe teren propriu si cu 1-2 puncte aduse de afara am putea scapa 100%
Dar acum ramane de vazut daca ai nostri pot sa faca asa ceva

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de ady_azzuro » 14 Apr 2011, 00:01

la cum joaca, e clar ca pandurii nu mai sunt o contracandidata la retrogradare. sa ne uitam ce fac muresu, brasovu, gloria, chiar si u cluj

Cossmin
junior
junior
Mesaje: 25
Membru din: 24 Ian 2011, 02:11

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de Cossmin » 14 Apr 2011, 01:27

Lung - Dananae , Gugu , Zoro , Lopes - Surugiu , Prepelita , Stoica , Gangioveanu - Stoianof , Subotic echipa pt maine anuntata in editie si gds . Mi se pare cel mai bun 11 la ora actuala care-l poate baga Reghe o:

sorin107

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de sorin107 » 14 Apr 2011, 08:36

Cossmin scrie:Lung - Dananae , Gugu , Zoro , Lopes - Surugiu , Prepelita , Stoica , Gangioveanu - Stoianof , Subotic echipa pt maine anuntata in editie si gds . Mi se pare cel mai bun 11 la ora actuala care-l poate baga Reghe o:

si mie mi se pare cel mai bun, cu o mica rezerva la gangioveanu. de-abia astept sa-l vad pe surugiu, l-am urmarit si-n divizia B si mi se pare foarte talentat.

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de Krizalid » 14 Apr 2011, 09:41

Surugiu e mijlocas stanga ? e jucator de picior stang ?
Stii ceva ? Date'n MM !

LiviuB

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de LiviuB » 14 Apr 2011, 10:07

Si mie mi se pare echipa prezentata in editie cea mai buna varianta de a incepe meciul. Si eu am incredere in Surugiu, pe Fl Costea l-as vedea introdus pt ultimele 30 de min.
Din pacate stam la mana altor echipe si etapa asta nu a mers prea bine - Bistrita nu a pierdut cu Vasluiul, Brasovul a luat un punct, la fel si Pandurii... macar de ar castiga CFR diseara dar astia nu ne mai ajuta deloc. In plus mi se par cateva rezultate cam suspecte - au jucat toate intre ele - Bistrita, Brasov, Tg Mures, U Cluj si si-au cam impartit punctele, niciun egal... cam ciudat. Bistrita bate la Brasov acolo unde Otelul nu a miscat...
Adversarii nostri de astazi mi se par a fi tinta noastra - au un program greu.... dar au un antrenor f bun. Bistrita nu o sa pice cat o sa fie Padureanu.
Trebuie sa batem noi astazi si dupa aia mai vedem.

sorin107

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de sorin107 » 14 Apr 2011, 11:22

Krizalid scrie:Surugiu e mijlocas stanga ? e jucator de picior stang ?

e jucator de picior stang dar joaca mai mult aripa dreapta.

LiviuB

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de LiviuB » 14 Apr 2011, 12:35

o veste buna - Zaharia nu joaca - asta ne-a dat o gramada de goluri. Si am vazut ca nici Fernandes nu va fi in teren - e suspendat.
fratilor, care puteti - veniti la meci - sunt cativa copii acolo care merita sustinere. Mititelu tre sa aiba portia lui dar i-as acorda-o la finalul meciului.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de DarkComy » 14 Apr 2011, 12:44

Livius scrie:o veste buna - Zaharia nu joaca - asta ne-a dat o gramada de goluri. Si am vazut ca nici Fernandes nu va fi in teren - e suspendat.
fratilor, care puteti - veniti la meci - sunt cativa copii acolo care merita sustinere. Mititelu tre sa aiba portia lui dar i-as acorda-o la finalul meciului.
Nasol daca joaca Didi, ca asta e periculos rau de tot
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

sorin107

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de sorin107 » 14 Apr 2011, 12:45

Livius scrie:o veste buna - Zaharia nu joaca - asta ne-a dat o gramada de goluri. Si am vazut ca nici Fernandes nu va fi in teren - e suspendat.
fratilor, care puteti - veniti la meci - sunt cativa copii acolo care merita sustinere. Mititelu tre sa aiba portia lui dar i-as acorda-o la finalul meciului.

din ce vad in editie, nici florin dan n-ar juca, ceea ce e si mai bine. dar nu stiu daca e adevarat.

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de Krizalid » 14 Apr 2011, 14:24

astia de la pro.sport dau asa formula de start : Craiova: Lung - Dănănae, Zoro, Gugu, Lopes - Prepeliţă, Nicolae, D. Stoica, Firţulescu - Subotic, Fl. Costea
rezerve: Hotoboc, Bujor, Surugiu, Wendel, Stoianof, Gângioveanu, Buşu


Târgu Mureş: Balauru - Rus, Cordoş, Munteanu, Matei, Szilagy - Wagner, Vasilache, Vârtic, Astafei - Răduţă
Stii ceva ? Date'n MM !

Închis