[Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Moderator: grup_moderatori

Pronostic

Poll ended at 22 Mar 2014, 08:59

1
4
31%
x
2
15%
2
7
54%
 
Total votes: 13

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de anakin » 21 Mar 2014, 18:00

Fără Ciucă în echipă apărarea noastră nu există. Nu s-a terminat lupta pentru play-off, jocul rezultatelor ne mai dă speranțe (Olimpia și Bistrița au luat bătaie și ele), dar la cum evoluează echipa mi-e greu să cred că vom face mare brânză în meciurile decisive..
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de sorialis » 21 Mar 2014, 18:06

anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de Copacul » 21 Mar 2014, 18:11

La cum arata acum acel clasament FC este in C
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de hanky panky » 21 Mar 2014, 18:15

sorialis scrie:anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....
HAIT
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de sorialis » 21 Mar 2014, 18:17

Copacul scrie:La cum arata acum acel clasament FC este in C
Pune-l si pe ala, te rog, poate anakin nu stie unde s-l caute...

Eventual in topicul de liga 2....

PS: Mi-e o lene sa-l pun eu.... :-)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de anakin » 21 Mar 2014, 18:36

sorialis scrie:anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....

De la locul 3 în jos toate echipele sunt apropiate valoric, se poate întâmpla orice. Dovadă stau rezultatele de azi.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de SLH » 21 Mar 2014, 18:55

Copacul scrie:La cum arata acum acel clasament FC este in C
FC - 50% in C, 50% in istorie.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de sorialis » 21 Mar 2014, 18:58

anakin scrie:
sorialis scrie:anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....

De la locul 3 în jos toate echipele sunt apropiate valoric, se poate întâmpla orice. Dovadă stau rezultatele de azi.
Da , asa e, mioveni e mai buna decat fc averea.... chiar la ei acasa, ca doar asta e casa declarata de ajica acum ceva timp

deci, cum e cu clasamentul de playout, e totul ok, nu ?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de manex » 21 Mar 2014, 20:22

pentru cei citiva rataciti pe forumul cs....se poate nitica ordine pe subiectele legate de fc? sau cer prea mult?
Am zis!!

sorin107

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de sorin107 » 21 Mar 2014, 21:14

manex scrie:pentru cei citiva rataciti pe forumul cs....se poate nitica ordine pe subiectele legate de fc? sau cer prea mult?

poate mai bine-ti faci tu ordine in ganduri, manex ;)

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de hanky panky » 21 Mar 2014, 21:18

declaratie dupa infrangerea nemeritata



ia la miti
are sponsor editie spatiala si ADIDAS ucv
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 21 Mar 2014, 21:29

hanky panky scrie:declaratie dupa infrangerea nemeritata


ia la miti
are sponsor editie spatiala si ADIDAS ucv
Sper ca ati inteles !! Echipa mai are 5 meciuri de jucat :laughing: :laughing:


Nu l-au invins pe Mititelu, Sandu,Dragomir, mafiotii de la primarie , dar il invinge un amarat de regulament? :up:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

dingo

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de dingo » 22 Mar 2014, 10:37

hanky panky scrie:
sorialis scrie:anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....
HAIT
Oricum CSU e doar pe post de arbitru in playoff, ca drept de promovare nu au si nimeni nu e nebun sa schimbe regulamentul si sa sfideze UEFA pentru un singur club.

Cat despre Universitatea Craiova nimic nu e pierdut inca. Batem pe Bistrita si intram in playoff.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 22 Mar 2014, 10:53

dingo scrie:
hanky panky scrie:
sorialis scrie:anakine, uita-te pe clasamaentul actualizat, vezi cu ce echipe mai joaca ajica, apoi ia vezi, ce sanse mai sunt de playoff? ce te face sa crezi ca bati echipe mai bine cotate ca mioveniul?

pS: Eu m-as uita un pic si pe clasamentul de play-out, nu se stie....
HAIT
Oricum CSU e doar pe post de arbitru in playoff, ca drept de promovare nu au si nimeni nu e nebun sa schimbe regulamentul si sa sfideze UEFA pentru un singur club.

Cat despre Universitatea Craiova nimic nu e pierdut inca. Batem pe Bistrita si intram in playoff.
Eu mi-as face probleme cum as ajunge la Bistrita. Daca Valcea si Severin sunt la o aruncatura de bat... pt Bistrita e nevoie de motorina multa, sunt doar 460 de km deci nu vad o asa mare problema pentru a face rost de motorina suficienta cat sa acupere 920 de km.

Ai dreptate, CS nu are drept de promovare si e posibil sa nu-l primeasca , dar sper sa nu cadeti la mijloc in lupta asta ASA-CS.
Cum voi aveti cu ASA in ultima etapa, iar noi cu Mioveni, ma intreb oare ce s-ar intampla daca Mioveni ar castiga si ar prinde ultimul loc de POff :)- :)-
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

iuli

Re: [Etapa 18]FC Universitatea - CS Mioveni

Mesaj de iuli » 22 Mar 2014, 10:57

daca nu se schimba regulamentul nici mititeii nu pot promova,nu ca si-ar dori ochelaristul asta,nici ei nu au fost afiliati in ultimii 3 ani si nu au o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila sa ateste dezafilierea abuziva.
aia e problema,de-aia urla mititelu sa fie exclusa echipa clubului sportiv,fc olt a facut fuziune acum un an jumate cu ALRO deci pauza si la ei.tg mures parca era fcm anul trecut,acum au devenit ASA.o groaza de amicale anul asta daca nu se schimba regulamentul.

Închis