[Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem la Cluj in Cupa Ligii cu CFR

Poll ended at 11 Aug 2016, 13:07

calificare, speram la un trofeu sezonul acesta
16
73%
eliminare, ne impiedicam ca de obicei in fazele incipiente
6
27%
 
Total votes: 22

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2016, 17:02

iuli scrie:deux,au trecut 3 etape vere.ce mare dezamagire e Vatajelu?tu te trezesti vorbind.......a ratat un penalty.uneori noi suporterii chiar meritam sa traim dezamagiri.avem o atitudine de n ori mai proasta decat a celor din teren.tu simti nevoia mereu sa ne aduci aminte ce idei grozave ai.cu Bancu si jucatorul anului,o tii ca surda pe mormant.acum incepi ca tu ne-ai spus ca Vatajelu nu poate fi capitan,mergi la M.Popescu si expune-i vastele tale cunostinte daca chiar consideri ca esti asa bun.sau incearca direct la rotaru.
p.s Rocha nu e bun de capitan nici la o echipa de stripperi.
Da, mah, eu ma trezii vorbind! Ai vreo problema? Sau...? Vatajelu nu e o dezamagire, Vatajelu e un nou caz Andrei Ionescu. Si da, nu mi se pare normal ca tu, capitan, sa razi ca prostul cand ratezi un 11 m. Daca tie ti se pare normal, e ok... :)-
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

iuli

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de iuli » 12 Aug 2016, 17:07

nu am nicio problema cu tine,dar exagerezi aiurea-n tramvai cateodata.Vatajelu a avut atitudinea potrivita 3 meciuri de campionat si sarisi tu acum dupa un meci.de ce n-ai sarit in sus dupa victoria de la Giurgiu?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 12 Aug 2016, 17:09

Capitan nu poate fi decat Baluta.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2016, 17:13

Pai ce fapte de vitejie a facut Vatajelu la Giurgiu? In afara de faptul ca a dat ala gol de langa el?

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorin107 » 12 Aug 2016, 17:15

DeuxEx scrie:Pai ce fapte de vitejie a facut Vatajelu la Giurgiu? In afara de faptul ca a dat ala gol de langa el?

Trimis de pe al meu LG-D802

A dat pasa de gol, de exemplu? In fine, nu poti sa-l blamezi asa, in campionat a aratat o atitudine buna. Cu ivan in schimb, este o alta poveste. El e slabut si indolent cam de juma de an.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2016, 17:19

Ivan e pe cale sa se rateze. Nu a inteles inca asta...

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de romaad » 12 Aug 2016, 18:38

Nu stiu ce fumati, dar in afara de Rocha, Vatajelu a fost cam cel mai bun in astea trei etape trecute. Ca a ratat un 11m, se mai intampla. Acu ganditi-va ca Multescu sta cu ei in vestiar si isi da seama care are cele mai multe si mai bune calitati de leadership dintre cei pe care ii baga in teren, apoi mai sunt si echipierii care trebuie sa il accepte. Deciziile astea nu se iau pe forum dupa simpatii sau dupa cine are [cenzurat] cea mai lunga

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de dxtr009 » 12 Aug 2016, 18:41

subscriu o:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de dxtr009 » 12 Aug 2016, 18:50

edmond ne citeste cu religiozitate
dupa care incropeste articole la el pe pagina, in care "lamureste lucruri" semnalate in comentariile de pe pagina gruppo maxima, sanchi...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

sorin107

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorin107 » 12 Aug 2016, 19:48

dxtr009 scrie:edmond ne citeste cu religiozitate
dupa care incropeste articole la el pe pagina, in care "lamureste lucruri" semnalate in comentariile de pe pagina gruppo maxima, sanchi...

Daaa, l-am vazut. E dureros de intelept.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2016, 20:15

Pagina GM?
Un model de grandomanie... O imagine a lui Ajica, transpusa in mediul online.

Legat de Vatajelu, n-a avut decat un meci bun in ultimele 4. E un jucator mediocru, iar lipsa de concurenta l-a plafonat. Genul de jucator care si-a atins potentialul maxim.

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 12 Aug 2016, 20:51

Plafonat, da, dar nu mediocru. De fapt, un mediocru nu se poate plafona.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2016, 21:00

Mediocru - jucator nici bun, nici slab. Unii asociaza adjectivul mediocru cu slab.

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 12 Aug 2016, 21:05

Pai nu am zis altceva. Dar se poate plafona cineva care e bun, nu cineva care nu poate excela.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Cupa Ligii] CFR 1907 Cluj - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de dxtr009 » 12 Aug 2016, 22:03

edmond deja ne a raspuns :)))))
a tinut mortis sa "lamureasca"
oricum, ii repetam degeaba ca doar ne amuzam

exclusivitate nu e cand faci tu poza, ci cand o obtii primul si o folosesti doar tu
articolul la care se refera era scris de o saptamana, noi stabilim timing ul un functie de prioritati, daca a facut si altcineva rost de o anume poza pana am publicat noi articolul, n a depins de noi, nu putem prevedea tot

ma amuza cum preia informatii de aici(nu ca ar fi ceva rau) si le prezinta ca si comentarii de pe pagina..it s just funny

cat despre grandomania si visele de institutie de presa, cred ca e destul de vizibil, n are rost sa mai remarc
sunt priceless replicile care il contesta: "sa terminam cu prostiile", "tu n ai citit bine", sau sa cautam ceva spus cu ceva timp in urma ca sa l "descalifice" in ochii lui : )))))))
#teacherspet
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Închis