[Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Discutii despre meciurile disputate in sezonul 2019-2020

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtine Universitatea in meciul cu Viitorul?

Poll ended at 30 Sep 2019, 01:11

3 puncte, Piti intotdeauna va fi profesorul lui Hagi
22
76%
1 punct, Hagi este egalul lui Piti
4
14%
0 puncte, Hagi isi depaseste profesorul
3
10%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
_BGD_
senior
senior
Mesaje: 440
Membru din: 22 Iun 2018, 07:49

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de _BGD_ » 04 Oct 2019, 18:29

Ultimele sale minute jucate sunt in meciul cu FCSB din 14 mai 2018 cand a gresit la golul lui Teixeira. In alta ordine de idei l-am vazut asta vara alergand prin parcul Romanescu, cam asta mai este fotbalistul Screciu :)

LiviuB

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de LiviuB » 04 Oct 2019, 18:36

Cum draq sa zici de un jucator de 20 de ani ca e terminat? Ianis ce draq era la Fiorentina?

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Paul » 04 Oct 2019, 18:42

_BGD_ scrie:
04 Oct 2019, 18:29
Ultimele sale minute jucate sunt in meciul cu FCSB din 14 mai 2018 cand a gresit la golul lui Teixeira. In alta ordine de idei l-am vazut asta vara alergand prin parcul Romanescu, cam asta mai este fotbalistul Screciu :)
Mie nu mi se pare ca e de ras, nu inteleg stilul asta: hai sa radem ca s-a ales praful de asta, mama si ce mare se credea. E un copil, probabil nu trebuia sa plece. Dar de ce ii mai iau frate daca nu ii joaca neam? Eu nu inteleg chestiile asta. Si ma incurca si mai rau cand incep aia cu mentalitate, blah blah blah.
Vere, astia nu sunt chirurgi neurologi, sunt fotbalisti, si cand ii iei vezi ceva la ei, nu ii iei sa ii faci de ras, ca mosul care luase calul in targ sa il faca de ras.
In fine, din partea mea ii doresc numai bine, e un copil si sper ca daca se poate sa vina inapoi si sa joace din nou.
Cam tot asa i se intamplase si lui Mitrita. Bine, stiu ca atunci cand era la noi erau multi care il injurau si il faceau de 2 lei ca nu stie. Vere, e bine ca stiu ei cum e treaba si iata, se adevereste.

Avatar utilizator
_BGD_
senior
senior
Mesaje: 440
Membru din: 22 Iun 2018, 07:49

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de _BGD_ » 04 Oct 2019, 19:40

Nu te supăra, unde ai văzut tu că am râs de Screciu?

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de mihu » 04 Oct 2019, 20:05

bai fratilor voi toti comentati aici idoteniile lui seke ? el atat poate, atat spune...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de fanucrv » 06 Oct 2019, 09:07

După meciul de aseară, aștept cu interes dacă nenorocitul ăla de naum scoate vreun cuvințel despre scandările rasiste și șovine ale galeriei dinamoviste. Cu Bancu a făcut doua emisiuni cap coadă exclusiv cu presupusul caz de rasism.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Paul » 06 Oct 2019, 11:50

_BGD_ scrie:
04 Oct 2019, 19:40
Nu te supăra, unde ai văzut tu că am râs de Screciu?
Exact in textul pe care l-am citat in care tu inchei cu :)

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de mihu » 06 Oct 2019, 14:39

fanucrv scrie:
06 Oct 2019, 09:07
După meciul de aseară, aștept cu interes dacă nenorocitul ăla de naum scoate vreun cuvințel despre scandările rasiste și șovine ale galeriei dinamoviste. Cu Bancu a făcut doua emisiuni cap coadă exclusiv cu presupusul caz de rasism.
pai cum sa zica ceva naum cand el este mare dinamovist...
corect ceea ce a spus Narcis Raducan : "Păi nu ştiu cum li de va părea celor care trebuie să decidă în legătură cu aceste strigări. Dacă sărim în sus când se întâmplă sau nu între doi jucători, ce ne facem când mii de oameni strigă asupra unui jucător de echipă naţională. Eu aştept să văd care e poziţia FRF."
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de fanucrv » 06 Oct 2019, 15:42

Mihule, naum asta e cea mai abjecta specie de suporter : un dinamovist pervertit la becalism.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Paul » 06 Oct 2019, 18:45

Cele mai iritante chestii la Naum pentru mine sunt spiritul de barfitor ordinar si pretentiile de inteligenta si eruditie. I se potriveste de minune stratul ala de tartru de pe dinti, in conformitate cu ce ii place sa manance mereu. Mor cand il vad ca face ochii aia mari mimand o uimire sincera. Un prefacut ordinar. Pe asta si pe Angheluta i-as da in judecata pentru insultele frecvente pe care le profereaza razand ca prostii, daca as fi unul din cei insultati.

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - FC Viitorul

Mesaj de Jimmy Darmody » 06 Oct 2019, 21:38

Paul scrie:
06 Oct 2019, 18:45
Cele mai iritante chestii la Naum pentru mine sunt spiritul de barfitor ordinar si pretentiile de inteligenta si eruditie. I se potriveste de minune stratul ala de tartru de pe dinti, in conformitate cu ce ii place sa manance mereu. Mor cand il vad ca face ochii aia mari mimand o uimire sincera. Un prefacut ordinar. Pe asta si pe Angheluta i-as da in judecata pentru insultele frecvente pe care le profereaza razand ca prostii, daca as fi unul din cei insultati.
Da-i în ppooolllla mea.....nu mai astepta, ca pe astia de la club care incaseaza degeaba îi doare la pooola, in alta ordine de idei ce îl muiiiiiiii haji pe pitic, cand cerem sa se duca M. Piglia. la echipa a 2-a? Vad un trend aici contra portarului care pana mai ieri era miezul, ori sunt cu chelul ori sunt mama omida copiii :-x :-x bai trezirea :hai usteag

Închis