[Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va fi Mangia antrenorul etapei 2?

Poll ended at 22 Iul 2017, 11:27

Da
24
92%
Nu
1
4%
Nu Pierdem
1
4%
 
Total votes: 26

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de marius_vl » 22 Iul 2017, 20:57

cel mai rau mi-e necaz ca m-am lasat prostit inca o data, de data asta chiar am crezut ca vom face kktul prastie, dar intr-un fel e bine ca ne-am trezit la realitate repede! Absolventul de Covercciano este zero barat, iar echipa este la un nivel mai jos decat am fost in cele mai rele momente cu Multescu! rau imi pare de acest Rotaru ca s-a inconjurat de oameni incompetenti, care isi bat joc de banii lui!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de mihu » 22 Iul 2017, 21:13

acun nu trebuie sa o dam in dezastre toatle...sa nu uitam ca acum o saptamana eram super incantati !!!Meciuri proate poate face oricine, important este sa nu mai repetam astfel de partide
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorinyki » 22 Iul 2017, 21:15

Aveam nevoie de Gica Popescu presedinte, de un Petrescu, Contra, Galca antrenor......vise......

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de cortinadampezzo » 22 Iul 2017, 21:15

o sa plangem dupa punctele astea
Si la meciul cu FCSB ce faci , te menajezi pentru returu cu milan

il scoti pe screciu il bagi pe Vlad in poarta sa ai unu mic si joci la mijloc cu toata elita . Popov Mateiu Gustavo Baluta Zlatan Rossi Mitrita
aaaa dar pe Vlad l-ai dat afara :)

Thunder

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Thunder » 22 Iul 2017, 21:20

Oare marele alb o fi impresionat de jocu` de azi? Ca etapa trecuta prinsese glas ca vai ce slab au jucat celelalte echipe... Sa-i cumpere cineva ochelari sau macar sa i se adreseze verbal, in caz ca nu si-a dat seama, poate n-are suficienta experienta in fotbal sau ceva... LUATI BA ATACANTI idiotilor si retarzilor care sunteti. Goluri dau atacantii, 80% din cazuri si noi avem doar unu` momentan si nici ala in forma.

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de george_7002 » 22 Iul 2017, 21:30

Stati linistiti ca asa fu tactica... Sa ii pacalim pe milanezi... Macar mai prost de asa nu cred ca putem😉
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de blixa » 22 Iul 2017, 21:32

la faza golului, ienicerul ala, Spahiu, alerga ca proasta satului in reluare si in lateral. cred ca avea timp sa scoata mingea de pe linia portii. macar sa se fi prefacut ca incearca. cred ca avem fundasi slabi pentru pretentiile noastre; nu ajuta deloc constructia si sunt foarte lenti.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de alex.p » 22 Iul 2017, 21:39

cortinadampezzo scrie:o sa plangem dupa punctele astea
Si la meciul cu FCSB ce faci , te menajezi pentru returu cu milan

il scoti pe screciu il bagi pe Vlad in poarta sa ai unu mic si joci la mijloc cu toata elita . Popov Mateiu Gustavo Baluta Zlatan Rossi Mitrita
aaaa dar pe Vlad l-ai dat afara :)
Il avem pe Popescu, mai bun ca oaia si tot U21. Stai linistit ca nu e Vlad vreo scula sa il regretam.

Avem variante U21, nu aici a fost problema azi.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de FanStiinta » 22 Iul 2017, 21:48

Un joc mizerabil si o atitudine de [cenzurat] la majoritatea jucatorilor.. nici nu ai ce sa comentezi la cat de penibil jucaram.. nici nu vreau sa ma gandesc la meciul cu milan

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Bobby » 22 Iul 2017, 21:52

Eu am fost unul dintre cei doi care nu au votat victorie azi. Prezenta lui Miriuta la Chiajna si absenta lui Ivan m-a facut sa nu fiu optimist. Vor mai trece etape bune pina ce acesta echipa invata sa joace fara Ivan - cel putin 5-6. Daca asta ne va afecta sansele la play off, ramine de vazut. Sa vedem ce face Mangia in urmatoarele etape : nici un antrenor nu ar putea sa faca minuni in citeva zile dupa plecarea lui Ivan.

Ma intreb daca Roman e noul Bucurica. A urlat lumea pe net asta iarna dupa transferul lui Bucurica, un mare fis care a costat aproape 100 k !

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 913
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de robertc » 22 Iul 2017, 21:56

Lasa ca nici suporterii nu mai sunt ce au fost...

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de blixa » 22 Iul 2017, 21:59

corect. nu a fost o atmosfera buna pt folbal. zapuseala, apoi vant, avantaj pt aia care se apara. putini spctatori. n-o sa mai vedem meci asa slab.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de raptor20 » 22 Iul 2017, 22:01

Sa invete echipa sa joace fara ivan? Pai Mangia asga ce dreaq a facut in pregatire? Ati vazut voi vreo idee tactica? Jalnici. Pai Bancu anul trecut, intra in combinatii, scotea adversar din joc si centra super.....acum...nimic. Nici nu ne aparam nici nu atacam. Il dau dreaq de meci cu milan, ca oricum nu aveam sanse nici daca jucam cum nu am facut.o niciodata. Problema este meciul cu fcsb si cine vine dupa. Trebuia sa avem 6 puncte dupa astea 2 etape si avem doar 4. Si problema nu sunt punctele, problema este jocul fara orizont
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

LiviuB

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de LiviuB » 22 Iul 2017, 22:10

Problema a fost la atitudine. Nu te respecți cand te prezinți asa. Au fost jucători total deconectati

Trimis de pe SM-G950F folosind aplicatia #craiovamaximaro


Thunder

Re: [Etapa 2] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Thunder » 22 Iul 2017, 22:21

Bai nene terminati-va si cu Ivan... Pai s-a stiut din vara ca pleaca. Ce-ai pazit marcele? Noi stim ca ne pleaca cel mai bun jucator si-n acelasi timp ATACANT si transferam mijlocasi si fundasi? Buni si aia, nu zic nu, dar una la mana unu` central era mai mult decat sufficient in aparare si la mijloc cam la fel, ba chiar as fi zis ca nu mai era nevoie da` hai sa-i fac hataru` lu` Just si sa zicem ca e bun Mitrita la casa omului. Ce s-a pazit in schimb pe partea de atac? Cine doamne iarta-ma s-o bage-n ate? Roman pana intra-n forma vine iarna. Concurenta lui unde e?

Închis