Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Ce fel de meci va fi ?

Poll ended at 15 Dec 2021, 11:13

Vom marca rapid si vom bate la scor.
5
45%
Va fi un meci pe muchie de cutit dar vom invinge in final.
6
55%
Am jucat "x2" la pariuri.
0
No votes
 
Total votes: 11

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3008
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Geronimo » 14 Dec 2021, 22:28

Chiar nu inteleg ce mai asteptam de la Capatina-fundas_dreapta... Cat timp iti trebuie sa te lamuresti ca are viteza de genul: ... si melcul tzusti...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1986
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Dany » 14 Dec 2021, 22:30

Fara șut pe poarta la un meci acasă....Pe bune? Am ajuns atât de jos!
Cred ca jucătorii nu știu ca joaca la Universitatea Craiova. Poate ar trebui sa li se reamintească lucrul asta și sa bage osul la bătaie. Mi se pare ca sunt mulțumiți cu salariul pe care îl iau și nu își mai dau silința deloc la meciuri.
Aveam alta impresie despre unii dintre jucători, dar ei încearcă sa îmi schimbe părerea și sunt pe cale sa reușească.
Un meci urat care trebuie uitat repede, sa castigam sambata la Mediaș și sa încercăm sa schimbam ceva în iarna dacă vrem ceva de la sezonul asta.

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3615
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Paul » 14 Dec 2021, 22:30

Pai si de ce sa joci ultimul meci acasa ca pe un meci de cupa cu rezervele?
De fapt nu jucaram, fu o zbatere inutila si puteau sa ne dea astia 4 goluri.
Ma innebuni comentatorul Digi cu Ghiusi Balint in sus, Ghiusi Balint in jos, fusei aproape sa sting televizorul, fu o mizerie totala.
Pana acum, dupa meciurile alea cu manite, de cand am luat-o la vale, macar jucam ceva. Azi fu un dezastru total.
Nu stiu ce e de facut, dar asa nu e bine deloc.

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de iepurakis » 14 Dec 2021, 22:30

pisicuțele din bănie.
meciul ăsta a fost o catastrofă.
posibil că reghe s-a dat la ei și răsfățații s-au opărit la rândul lor... au deja experiență în a da la o parte antrenori...
eu până azi înca credeam că nu sunt așa multe puncte de recuperat, ținând cont că alea doua de sus nu joacă strălucit.
dar azi m-am edificat.nu ai cu cine.
prefer să văd tineri decât rebuturile astea aduse care s-au ratat pe afară sau mai grav, indolenți și lipsiți de talent.
la cât scandal conjugal transpiră, poate că nici domnul antrenor nu se conectează cum trebuie...
ăștia sunt efectiv speriați și lipsiți de idei cu mingea la picior!!!

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2234
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de fanucrv » 14 Dec 2021, 22:31

Lupta pentru titlu continuă! Fotbal șampanie avem! Suporterii fotbalului spectacol ar trebui sa fie incantati ! Ce ne mai trebuie ? Niște rezultate.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de gogu2005 » 14 Dec 2021, 22:32

Echipa are o atitudine de leșinați. Nu știu ce [****] i-a sleit în halul ăsta dar par veniți din mină.
Nu înțeleg de ce se insistă pe Baiaram și Câmpanu care sunt în mod clar într-o lipsă acută de formă... Hai să mai rulăm și alți underi 21 că nu stăm numai în opăriții ăștia doi.
CRAIOVA NESUPUSA

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2234
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de fanucrv » 14 Dec 2021, 22:34

Paul scrie:
14 Dec 2021, 22:30
Pai si de ce sa joci ultimul meci acasa ca pe un meci de cupa cu rezervele?
De fapt nu jucaram, fu o zbatere inutila si puteau sa ne dea astia 4 goluri.
Ma innebuni comentatorul Digi cu Ghiusi Balint in sus, Ghiusi Balint in jos, fusei aproape sa sting televizorul, fu o mizerie totala.
Pana acum, dupa meciurile alea cu manite, de cand am luat-o la vale, macar jucam ceva. Azi fu un dezastru total.
Nu stiu ce e de facut, dar asa nu e bine deloc.
Eu am schimbat pe look. Efectiv n-am mai suport bășcălia si satisfacția celor doi comentatori.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2992
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de fabius_2014 » 14 Dec 2021, 22:40

Nu inteleg ce se intampla. A fost cel mai prost meci din campionatul asta. Poate au fost obositi dupa meciul cu Voluntari, poate nu pot mai mult.
Am observat ca printisorii nostri nu baga osul, au aere de mari vedete, cand pierd mingea nu se mai obosesc sa o recupereze. Enervant la culme Baiaram care joaca parca la misto si chiar se crede vedeta. Sa vedem ce zice Reghe.

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1400
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Iancu Magheru » 14 Dec 2021, 22:43

Încă un punct colosal!
Joc lamentabil, sper să nu mai primească sex 2 luni de acum incolo de la neveste/iubite: Căpățînă, Lazar, Gustavo, Crețu, Vătăjelu, Cîmpanu. Uta merita de departe victoria azi, deci putem spune că măcar norocul ține cu noi.
Play-off să prindem și sa luăm cupa. Suspendăm speranțele la performanța pt urmatorul sezon

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3008
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Geronimo » 14 Dec 2021, 22:48

gogu2005 scrie:Echipa are o atitudine de leșinați. Nu știu ce [****] i-a sleit în halul ăsta dar par veniți din mină.
Nu înțeleg de ce se insistă pe Baiaram și Câmpanu care sunt în mod clar într-o lipsă acută de formă... Hai să mai rulăm și alți underi 21 că nu stăm numai în opăriții ăștia doi.
De unde alti u21?! Intreb si eu asa ca opinia publica. Nu-l inteleg nici pe Reghe. Pentru u21 il jucam pe Vladimir. Ce nevoie mai avem de Baiaram sau Campanu?! Nu cred ca Mateiu e sub Cretu sau Vata sub Capatina ca fundas dreapta.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1986
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Dany » 14 Dec 2021, 23:05

Mi-a plăcut cum s-a comportat Reghecampf la interviu. Era supărat, dar a fost realist și a spus ceea ce am văzut cu toții. Asta e de bine, înseamnă că va încerca tot ce tine de el sa ne ducă pe drumul cel bun.
Speram sa fie bine după pauza.

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk


Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Takeiteasy
fanatic
fanatic
Mesaje: 1035
Membru din: 02 Feb 2014, 02:50

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Takeiteasy » 14 Dec 2021, 23:07

Cit ghinion poatesa aibe Koljic - incredibil. Sper ca e OK.

UTA a fost mai buna astazi.

Incep sa ma tem pentru intrarea in play off.

Takeiteasy
fanatic
fanatic
Mesaje: 1035
Membru din: 02 Feb 2014, 02:50

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de Takeiteasy » 14 Dec 2021, 23:15

Dany scrie:
14 Dec 2021, 23:05
Mi-a plăcut cum s-a comportat Reghecampf la interviu. Era supărat, dar a fost realist și a spus ceea ce am văzut cu toții. Asta e de bine, înseamnă că va încerca tot ce tine de el sa ne ducă pe drumul cel bun.
Speram sa fie bine după pauza.

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
Pai Reghe tot incearca, dar daca nu (mai) poate ? Citi antrenori am avut la Craiova in ultimii 8 ani fara victorie in 6 meciuri ?

Eu ii doresc sa reuseasca atita vreme cit e antrenorul echipei, dar ma intreb ce poate si cit poate sa (mai) faca la echipa asta; si nu e vorba doar de competentele strict fotbalistice, dar omul trece si ca viata personala prin momente intense.

asmodeU
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 27 Noi 2021, 09:30

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de asmodeU » 14 Dec 2021, 23:29

Am intrat pe stadion ca un rege pe ritmurile muzicii preferate, in boxe rasuna in acel moment: :)(
"Reach out and touch faith.." refrenul din Personal Jesus al celor de la Depeche Mode.
Eu nu sunt suparat pe baieti ca au facut o ...gherla de meci. Si Depeche au facut gherle de albume in ultimii 20 de ani si nu m-am suparat. Am ramas acelasi fan devotat. ucv
Nu-i mai plangeti pe aradeni ca meritau ca nu stiu ce...Si noi am meritat de atatea ori si am plecat cu plasa goala.
Asta e, am prevazut intr-un fel in postul de deschidere al acestui topic, pigmeii si rahiticii nostri de pe benzi n-au reusit sa puna probleme.
Ne trebuie play-off-ul neaparat ca sa nu mai avem incidente cu taranii din Booveni. Ne-am cobori intr-un fel prea jos.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9835
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de manex » 15 Dec 2021, 00:30

Primul lucru:AsmodeU:nu mai fa topic pentru meci!!
Doi si restul:jucam fara vlaga(nu vana). De data asta nici macar ocazii nu am avut. Toti baietii sunt în scădere groaznica de forma. Nu ma asteptam la Nistor sa joace asa prost, sau sa sara mingea asa de rau din Gustavo. Baiaram a plans in vestiar din cauza injuraturilor... Wow... Dar cand se uita la. Mingile alea care trec pe langa el nu ii vine sa planga? Sau cand traga ca mine din 8 metri nu ii vine? Reghe e antrenor, trebuie sa isi asume curatenia si sa aduca jucatori cu mentalitate.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Închis