Mititelu la judecata poporului

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
fabius_2014
fanatic
fanatic

Re: Mititelu la judecata poporului

Mesaj de fabius_2014 » 20 Noi 2022, 12:22

Va provoc la un exercitiu de imaginatie. Sa ne inchipuim ca cei doi infractori erau legitimati la noi. Va imaginati cum tragea in noi toata presa, cum s-ar fi dezlantuit sclavii familei ?
O informatie de ultima ora, aparuta dupa stirea cu infractorii: jucatorii de la echipa a doua si juniorii de la FCU, nu sunt platiti.

Geronimo
fanatic
fanatic

Mesaj de Geronimo » 20 Noi 2022, 21:50

fabius_2014 scrie:Va provoc la un exercitiu de imaginatie. Sa ne inchipuim ca cei doi infractori erau legitimati la noi. Va imaginati cum tragea in noi toata presa, cum s-ar fi dezlantuit sclavii familei ?
O informatie de ultima ora, aparuta dupa stirea cu infractorii: jucatorii de la echipa a doua si juniorii de la FCU, nu sunt platiti.
Pai fratele cel mic a fost la noi. Poate ma insel...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

fanucrv
fanatic
fanatic

Mesaj de fanucrv » 20 Noi 2022, 22:00

Nu. Au fost propuși și atât..Niciunul nu a fost oprit și poate ca ăsta era motivul pentru care cel mare era destul de vocal . Insa de cand face tușa i-a mai trecut .

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 20 Noi 2022, 22:50

Geronimo scrie:
20 Noi 2022, 21:50
fabius_2014 scrie:Va provoc la un exercitiu de imaginatie. Sa ne inchipuim ca cei doi infractori erau legitimati la noi. Va imaginati cum tragea in noi toata presa, cum s-ar fi dezlantuit sclavii familei ?
Pai fratele cel mic a fost la noi. Poate ma insel...

Da, Albu cel mic a jucat la juniori la noi; se pare ca a invatat sa fure la fc calu :laughing:

Geronimo
fanatic
fanatic

Mesaj de Geronimo » 20 Noi 2022, 22:59

fanucrv scrie:Nu. Au fost propuși și atât..Niciunul nu a fost oprit și poate ca ăsta era motivul pentru care cel mare era destul de vocal . Insa de cand face tușa i-a mai trecut .
Eu stiu ca nea Mihai l-a refuzat pe cel mare.

Freestate
fanatic
fanatic

Mesaj de Freestate » 23 Noi 2022, 14:22

Reamintesc faptul ca : Familia Mititelu suge pvla ! ...poate ati uitat.
Ar trebui bagata ca un spam din ala pe topicul asta ca sa fie clar...ceva de genul [Boot2607]: Familia Mititelu svge pvla ! ...cate unul -doua pe zi. :)(
... sau poate ca-i un mic truc de indragostit: mai intai incearca sa-si dea seama unde a nimerit, si scrie pe urma, insa se preface ca a facut-o inainte.

dorumihnea2
fanatic
fanatic

Mesaj de dorumihnea2 » 23 Noi 2022, 14:26

Eu aș schimba numele topicului din ,,la judecata poporului,, în ,,suge pvla,,...

Freestate
fanatic
fanatic

Mesaj de Freestate » 23 Noi 2022, 14:35

De asemenea reamintesc ... motivul pentru care noi suntem inca aici si de ce ...acest topic inca exista (desi unii l-ar vrea flituit). :)(
Fişiere ataşate
04.05.2011.jpg
... sau poate ca-i un mic truc de indragostit: mai intai incearca sa-si dea seama unde a nimerit, si scrie pe urma, insa se preface ca a facut-o inainte.

Geronimo
fanatic
fanatic

Mesaj de Geronimo » 23 Noi 2022, 18:36

Multumim, Cosmin Staicu.

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 27 Noi 2022, 01:56

Ingrozitoare asa zisa parodie despre chel facuta de bendeac asta, lipsa de talent si profesionalism :

https://www.youtube.com/watch?v=aPzGOTKUNCU

Exista destule ticuri hazoase la analfabet - bendeac habar n-are sa le evidentieze.

Freestate
fanatic
fanatic

Mesaj de Freestate » 27 Noi 2022, 09:25

Bobby mi se pare excelenta parodia ...fiu-sau vorbeste chiar mai rau decat el, genul ala de olteni grabiti impleticiti cu care trebuie sa te obisnuiesti ca sa-i intelegi. :)(
Recordul l-a batut pentru mine unul zilele trecute...am dat telefon aici in Craiova la o institutie, sa moara mama lui daca l-am inteles pe cel care vorbea la telefon ! Am renuntat, m-am scuzat ^sunt in tramvai si nu prea aud bine, revin cu un telefon^ si n-am mai revenit. :)(

Scrie răspuns