Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Comentarii pe marginea articolelor aparute in mass-media.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de AdrianR » 28 Ian 2011, 08:24

Gazeta de Sud gds.ro

Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica
Ion JIANU
După stagiul de la Govora, oltenii decolează astăzi spre Belek (Antalya) pentru cea mai importantă perioadă a pregătirilor de iarnă, ce cuprinde şi meciuri de verificare. Lotul Craiovei a sosit aseară în Bucureşti fără Napoli, aflat în Italia, dar cu reactivatul jucător Dorel Stoica.
Universitatea a părăsit aseară Craiova, ajungând în Bucureşti şi cazându-se la un hotel din apropierea Aeroportului Internaţional Otopeni. Astăzi, delegaţia olteană va decola spre Turcia, acolo unde gruparea alb-albastră efectuează al doilea stagiu de pregătire al acestei ierni, stagiu care cuprinde şi câteva meciuri amicale. Oltenii decolează astăzi fără antrenorul Napoli, acesta urmând a veni în Antalya din Italia. Cartierul general al Universităţii va fi de astăzi la Belek. Faţă de stagiul de la Băile Govora, lotul oltenilor pentru Antalya este modificat. Lipsesc „rebelii“ Găman şi Bărboianu (care aşteaptă să devină liberi de contract), Wobay (dorit de Lankaran) şi Gogoşoiu (împrumutat la CSM Râmnicu Vâlcea). Ciucă, Dina şi Radu Barbu au o situaţie incertă în privinţa viitorului lor, dar până la închiderea ediţiei ziarului n-am aflat dacă aceştia vor continua cu Universitatea. „Prizonierul de război“, cum l-a numit Mititelu pe portarul Răzvan Stanca, se află de ieri iarăşi în lotul Stelei, de unde a fost adus în 2010 de Piţi la Craiova.
Vor face deplasarea în Antalya şi cei doi bulgari, Iliev şi Gargorov, aceştia aşteptând soluţionarea diferendului lor financiar cu Universitatea de la LPF.

Patru jucători noi şi... Dorel Stoica
Finanţatorul Craiovei a dezvăluit că, odată cu începerea stagiului de pregătire din Antalya, lotul alb-albaştrilor va cuprinde, ca noutăţi, şi patru fotbalişti experimentaţi. „Sunt patru jucători care vor face joncţiunea cu echipa în Antalya. Doi dintre ei au semnat deja. Sunt jucători cu experienţă, în jur de 27 de ani. Deocamdată, au semnat doar doi, dar sunt foarte optimist şi în privinţa celorlalţi doi“, a spus Mititelu la sport.ro. În afară de atacantul român Vlad Bujor (liber de contract), veniri posibile mai sunt: William (Vitoria Guimaraes) şi Zoro (Benfica). Internaţionalul ivorian Marco Andre Zoro Kpolo vine în Bănie de la Benfica, iar în cariera sa fotbalistică a mai jucat la Salernitana, Messina şi Vitoria Setubal. Are 22 de selecţii în naţionala Coastei de Fildeş. Zoro ar urma să vină la Universitatea sub formă de împrumut pentru o perioadă de şase luni, cu opţiune de cumpărare definitivă din vară. Oltenii au fost aproape de a-l achiziţiona şi pe Kaka de la Hertha Berlin, care fusese dorit şi de Rapid, dar fundaşul a semnat cu Braga.
Aşa cum oficialii olteni au anunţat zilele acestea, Dorel Stoica, iniţial exclus din lot, a fost inclus pe lista de Antalya.

Piţi i-a făcut nota de plată lui Mititelu
Lucian CAZAN
Fostul manager general al Ştiinţei cere 12 milioane de euro patronului Universităţii şi spune că, în schimbul banilor, acceptă acţiunile de la club.
Victor Piţurcă şi-a anunţat intenţiile în ceea ce priveşte relaţia cu Adrian Mititelu, susţinând că patronul Universităţii trebuie să-i plătească 12 milioane de euro în urma „mariajului“ nereuşit din acest sezon. „Îi voi cere 12 milioane de euro lui Mititelu! Sunt două clauze în contract care-mi permit să fac asta. Nu este treaba mea de unde face rost de bani. Dacă nu are, să scoată acţiunile clubului la licitaţie. A tot zis că vreau să-i iau clubul: atunci să-mi dea acţiunile de la club! Cinci milioane de euro reprezintă clauza de reziliere, celelalte cinci milioane reprezintă despăgubiri, iar restul, salarii şi banii pe care i-am adus. Asta vor toţi suporterii şi eu le-am spus că voi face totul pentru a-l face plecat de la Craiova, şi mă voi ţine de cuvânt“, a spus Victor Piţurcă la GSP TV.

Banii din drepturile TV, folosiţi ilegal?
Piţi a vorbit şi despre cum vedea el ieşirea din criză la Universitatea: „În iarna asta ştiţi cum aduceam clubul? Era ca lacrima. Vindeam şapte-opt jucători şi făceam altă echipă, mai bună, mai valoroasă“. Pe 11 ianuarie, Victor Piţurcă a fost suspendat de Adrian Mititelu, scandalul ajungând în instanţele sportive. Finanţatorul Craiovei îl acuză pe Piţurcă de faptul că i-a furat pe Găman şi Bărboianu, în timp ce fostul manager general spune că nu are nici o legătură cu cazul, dar îl ameninţă pe patron că-i face reclamaţie la Fisc pentru că a folosit ilegal banii primiţi din drepturile TV.
„Voi face o plângere la Fisc pentru că este un caz penal. Sunt multe persoane care nu şi-au primit salariile, deşi banii puteau fi folosiţi doar pentru plata lor. O să cer Fiscului să cerceteze, pentru că Mititelu a plătit salarii multe unor femei, care nici nu ştiu de unde au apărut. Mititelu o să folosească banii pentru plata cantonamentului şi pentru alte utilităţi“, a mai spus Piţurcă.
Preşedintele Ligii Profe-sioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, a recunoscut că există o problemă cu banii din drepturile de televizare şi i-a transmis un avertisment lui Adrian Mititelu. „Nici Napoleon nu a câştigat pe mai multe fronturi. Eu eram singurul său pilon de susţinere. Acum i-a dat cu piciorul şi lui Dumitru Dragomir când m-a jignit. Fiscul mi-a trimis o hârtie ca să le trimit o altă hârtie prin care Mititelu să arate că a plătit salariile angajaţilor“, a spus Dragomir.

Mititelu, blocat la cămătari
Patronul Ştiinţei este convins însă că va cădea în picioare după disputele cu Piţurcă sau Dumitru Dragomir. „Piţurcă are momente de paranoia. Când mă uit ce tâmpenii spune, îmi dau seama că e foarte disperat. Probabil că se gândeşte că îl aşteaptă o perioadă lungă de şomaj şi este tragic pentru el. Piţurcă face confuzie între angajatori şi angajaţi. El spune numai tâmpenii. Sunt nişte lucruri elementare, care nici măcar nu conţin nici o clauză. Nimeni nu îi va da dreptate, întrucât ceea ce cere el nu există în lege. Eu încă nu am nici o dovadă că Piţurcă i-a instigat pe jucători, dar o să probez în curând. Piţurcă o să aibă o surpriză. Nu face decât să pozeze că totul e OK. Piţurcă îl îmbârligă pe Becali ca să îl aducă înapoi la Steaua. El nu face decât să arunce fumigene, dar eu nu cred că se va împăca vreodată cineva cu el. Dragomir are cea mai mare nevoie de Craiova. Mâine, poimâine mă mai sună unii că vor să îl schimbe şi atunci să îl vedem“, a declarat Mititelu la Digi Sport.
Acesta susţine că Piţurcă i-a închis intrările inclusiv la cămătari. „De când a plecat de la Universitatea Craiova, Piţurcă a făcut tot posibilul să-mi blocheze toate sursele de finanţare, chiar şi pe cele din lumea interlopă“, a dezvăluit Mititelu la GSP TV.

Licenţă obţinută cu forţa
Fost arbitru, dar şi preşedinte la Ştiinţa, Ion Crăciunescu a dezvăluit că acum doi ani Universitatea a luat licenţa la intervenţia unor persoane importante. „Am fost la Câmpina în urmă cu zece zile şi domnul preşedinte Mircea Sandu a spus că, în urmă cu doi ani, Universitatea Craiova a primit licenţa forţat. Chiar aşa s-a exprimat. Domnul Duru a cedat la presiuni, în special venite din partea regretatului poet Adrian Păunescu. Acum va veni o comisie de la UEFA. Dacă este totul în regulă, primeşti licenţa, dacă nu, nu. UEFA nu ţine cont de sentimentalisme“, a spus Crăciunescu la 3TV. Vorbind despre situaţia actuală a Universităţii, fostul arbitru a declarat: „Lucrurile au degenerat la Craiova. Nu poţi să ai performanţe când pleacă atâţia jucători. Universitatea nu mai este un brand, ci o echipă oarecare“.

Portughezii confirmă interesul Craiovei pentru William
Ionuţ NICA
Presa portugheză a confirmat ieri interesul Universităţii Craiova pentru împrumutul atacantului brazilian William Arthur Conceição dos Santos. Acesta se află în prezent la Guimaraes, în Portugalia, iar cotidianul Record a scris că ar putea fi împrumutat până la finalul acestui sezon la Craiova. „Este cunoscut faptul că William ar putea ajunge în România. Este vorba de clubul Universitatea Craiova, care intenţionează să-şi asigure serviciile atacantului de top-class, originar din Brazilia. Negocierile dintre cele două părţi au început deja şi se discută despre un împrumut. După cum se preconizează, cele două părţi vor finaliza tratativele în câteva zile, dar surse apropiate celor implicaţi au dezvăluit că jucătorul are deja acordul să plece“, a scris Record. William Arthur Conceição dos Santos s-a născut la Rio de Janeiro şi are 28 de ani, 1,85 m şi 82 kg. Şi-a început cariera la Madureira Esporte Clube, iar Juventus SP (Brazilia) a fost prima echipă profesionistă la care a evoluat, în sezonul 2001/2002. S-a transferat apoi la Olaria, unde a rămas până în 2005, înscriind 14 goluri în 44 de partide. A trecut apoi pe la formaţiile Portuguesa (2006/2007, 20 de meciuri şi 8 goluri), Cabofriense (2007, 12 meciuri şi un gol), America (2007, 16 meciuri, 5 goluri), şi Pacos Ferreira (2008/2010, 22 de meciuri, 13 goluri). În 2010, brazilianul a evoluat la Anzhi Makhachkala (Rusia) şi Vitoria Guimaraes (Portugalia).



Pro Sport prosport.ro

Negociază în secret cu Piţi
Borcea, la vânătoare de olteni! Dinamoviştii pregătesc bomba iernii!
de Mihai Nejneru, Catalin Muresanu
Cristi Borcea pregăteşte o lovitură de proporţii în acest mercato. Preşedintele executiv al lui Dinamo a revenit aseară din Antalya cu o sarcină precisă: să îl convingă pe Victor Piţurcă să îi direcţioneze pe Ştefan Bărboianu şi pe Valerică Găman în "Ştefan cel Mare".
Cel poreclit "Leonidas" a început deja tatonările şi negocierile, fiind convins că în cele din urmă va reuşi să reînvie tradiţia aducerii de fotbalişti olteni în "Ştefan cel Mare". Cei doi oameni de fotbal se află într-o excelentă relaţie de prietenie, iar oficialul dinamovist speră ca acest lucru să ajute la rezolvarea afacerii. Concret, Borcea vrea să ofere pentru cei doi o sumă cât mai aproape de cea solicitată de fostul selecţioner, de 1.500.000 de euro, şi să detoneze astfel o ultimă "bombă" pe piaţa transferurilor din Liga I. Negocierile se anunţă totuşi destul de anevoioase, mai ales că situaţia celor doi jucători nu e foarte clară, iar Piţi ar cere această sumă doar pentru unul dintre ei!

Ajutor de la Neţoiu
"Complicele" lui Borcea în acest demers este Gigi Neţoiu, un adversar redutabil al lui Adrian Mititelu şi, totodată, prieten şi partener de afaceri cu Piţi. "Comandantul" ar reuşi astfel două lucruri: ar ajuta din nou fostul său club, tot prin deturnarea unor jucători de la Universitatea Craiova, şi i-ar mai da o serioasă lovitură de imagine adversarului său de la Ştiinţa. Odată realizată misiunea de convingere a lui Victor Piţurcă, dinamoviştii vor mai avea încă un obstacol de depăşit. Pentru ca transferul lui Găman şi Bărboianu să fie complet, trebuie şi ca LPF să îi declarare liberi de contract pe cei doi fotbalişti, decizia fiind amânată pentru săptămâna viitoare.
În 2002, Gigi Neţoiu a adus nu mai puţin de 13 jucători de la Craiova la Dinamo
Dacă Borcea va da lovitura cu cei doi, rămâne de văzut care va fi reacţia lui Gigi Becali, care a declarat public că va licita pentru ei

Lista jucătorilor veniţi de la Universitatea Craiova la Dinamo
Adrian Bumbescu
Ilie Balaci
Rodion Cămătaru
Gică Popescu
Claudiu Niculescu
Flavius Stoican
Cosmin Bărcăuan
Viorel Domocoş
Ciprian Danciu
Dan Alexa
Bogdan Vrăjitoarea
Ovidiu Stângă
Adnan Guso
Gabi Popescu
Jerry Gane
Cornel Frăsineanu

Un nou transfer
Încă o lovitură! Ştiinţa lucrează la un alt super transfer!
Imagine
Slăbită din cauza numeroaselor plecări din această iarnă, Ştiinţa continuă să caute soluţii pentru a se întări. După ivorianul Zoro şi brazilianul William, oltenii au pus ochii şi pe fundaşul central Mathieu Beda.
După ce tratativele cu Hertha pentru brazilianul Kaka s-au soldat cu un eşec, managerul sportiv al Ştiinţei, Laurenţiu Reghecampf, s-a mişcat repede şi a găsit încă o variantă pentru a acoperi "gaura" din defensivă. Ştiinţa este în negocieri avansate cu fundaşul francez de 29 de ani Mathieu Beda, de la TSV 1860 München. Ca şi celălalt fundaş aşteptat în Bănie, francezul de 1,88 metri are şi el un CV demn de invidiat. Beda a mai jucat la Cannes, Bordeaux, Nancy, Sint-Truiden, Standard Liege şi Kaiserslautern, echipă al cărei căpitan a fost pentru un sezon. Beda a făcut parte din echipele naţionale de juniori şi tineret ale Franţei, dar nu are nicio selecţie la prima reprezentativă.

Ignorat în acest sezon
Fotbalistul mai are contract până în vară cu TSV 1860 München şi nu a jucat niciun meci în acest sezon, fiind trimis la începutul anului competiţional la echipa a doua, după un diferend cu oficialii clubului. Eintracht Frankfurt şi Standard Liege s-au interesat şi ele în această iarnă de fundaşul cu care Reghecampf a fost coechipier, pentru o scurtă perioadă, la Kaiserslautern. Directorul sportiv al lui TSV 1860 München, Miroslav Stevic, a confirmat în presa germană că Beda este curtat de o echipă din România: "Suntem în discuţii pentru mai mulţi jucători şi există ofertă şi pentru Beda din România", a spus Stevic.

16 meciuri a jucat Beda în Bundesliga, toate în tricoul lui Kaiserslautern

90 de partide a adunat Beda în liga secundă germană din 2006 şi până în prezent

300 de mii de euro este cota de piaţă a lui Beda, conform nemţilor de la transfermarkt.de

Cum ar putea arăta Ştiinţa în retur:
Imagine

Gazeta Sporturilor gsp.ro

Troc între Gigi Becali şi Victor Piţurcă » Stanca acum, urmează Găman şi Bărboianu de Mihai Baltag
Pentru a putea să-i transfere pe fugarii Craiovei, patronul Stelei a acceptat să repatrieze "un copil" al fostului antrenor din Ghencea
Lăcătuş a cerut un portar, iar Gigi Becali i-a adus unul. Răzvan Stanca revine în Ghencea de la Craiova şi astăzi va pleca împreună cu Steaua în al doilea cantonament al iernii pentru roş-albaştri. Goalkeeper-ul de 31 de ani va semna un contract pînă în vară, urmînd să fie concurentul lui Ciprian Tătăruşanu.

StratagemaDe ce a apelat Steaua la un portar care, deşi a început sezonul în tricoul roş-albaştrilor, a plecat la Universitatea Craiova o dată cu Victor Piţurcă? Trimis de Mititelu la echipa secundă tocmai din cauza legăturilor foarte strînse dintre el şi fostul selecţioner, Stanca nu se mai putea transfera la nici o altă echipă deoarece a fost deja de două ori legitimat în acest sezon.
Pentru a nu lăsa la Craiova un fotbalist care i-a fost fidel şi l-a însoţit peste tot, Piţurcă a luat legătura cu Gigi Becali şi l-a rugat să-l primească iar în Ghencea pe Răzvan. Totul a avut însă un preţ. În schimbul cooptării portarului în lot, Gigi i-a cerut lui Piţurcă să-i reconfirme că va avea întîietate la transferurile lui Ştefan Bărboianu (23 de ani) şi Valerică Găman (21 de ani).

Apel la foştii colegiÎn urmă cu o săptămînă, de ziua sa, Stanca le-a transmis pe Facebook lui Romeo Surdu şi lui Bănel Nicoliţă să-i pună o vorbă bună pe lîngă Gigi Becali pentru a reveni în Ghencea. "Poate vorbiţi voi cu Gigi să redevenim colegi! Măcar pînă în vară!" a fost mesajul portarului către doi dintre foştii săi colegi de la Steaua.

Răzbunare împotriva lui MititeluCei doi au memorii depuse la LPF prin care solicită despărţirea de Craiova din cauza restanţelor financiare, iar cazul lor se va judeca marţea viitoare. De fapt, finanţatorul roş-albaştrilor îl vrea neapărat în Ghencea doar pe Valerică Găman, pe care-l vede perechea perfectă a lui Gardoş în echipa de viitor a Stelei. Astfel, Gigi urmăreşte să-i dea o dublă lovitură patronului Universităţii, Adrian Mititelu: să-i ia unul dintre cei mai buni fotbalişti şi să se răzbune pentru că finanţatorul Ştiinţei l-ar fi păcălit în momentul în care steliştii l-au transferat pe Andrei Ionescu contra a 500.000 de euro.

Speriat, Mititelu vrea pacePlanul lui Gigi Becali a ajuns şi la urechile lui Adrian Mititelu, care încearcă să-l convingă acum pe Victor Piţurcă se se împace cu el. Patronul Ştiinţei susţine că Valerică Găman are o ofertă bună din străinătate şi că banii pe care i-ar încasa ar fi suficienţi pentru a-şi achita datoria către Piţi: "Sînt de acord să închid conflictul cu Piţurcă, dar nu vrea. Să-mi spună ce bani are de luat şi închidem discuţia, mai ales că avem o ofertă foarte bună pentru Găman. E vorba de o formaţie din străinătate cu care ne-am înţeles în proporţie de 99 la sută".

"Găman e în proporţie de 90 la sută fotbalistul Stelei. În momentul în care va fi declarat liber de LPF, el va semna cu noi!"
Gigi Becali, patron Steaua
"Aş fi nebun să spun că nu îmi place un fotbalist precum Găman. Totuşi, noi sîntem acoperiţi pe acest post!"
Mihai Stoica, manager Steaua


Dinamo şi Rapid încearcă să li-l fure craiovenilor pe stoperul ivorian » Zoro = 15.000 de euro de Ciprian Avădanei (Piatra Neamţ)
Benfica nu vrea nimic în schimbul cedării fundaşului, oltenii trebuie să achite doar comisionul impresarului pentru a-l împrumuta
Chiar dacă nu au bani de transferuri, craiovenii au găsit o modalitatea pentru a se întări. Împrumutul lui Marco Zoro (27 de ani) de la Benfica pînă în vară nu ar scoate din conturile clubului decît 15.000 de euro, bani ce reprezintă comisionul agentului fundaşului central. Motivul? Ivorianul s-a certat cu Rui Costa, antrenorul formaţiei portugheze, iar lusitanii vor să scape de el. Aceştia sînt dispuşi chiar să-i suporte ei salariul de 25.000 de euro pe lună.

Îl mai vrea Dinamo şi RapidOferta le-a făcut cu ochiul şi altor echipe din Liga 1, Dinamo şi Rapid declarîndu-şi interesul pentru ivorian. Momentan, Zoro le-a refuzat transmiţîndu-le prin impresarul lui că deja a bătut palma cu Universitatea şi că luni va ajunge în cantonamentul oltenilor din Antalya.

Convocaţi la Bucureşti
Universitatea Craiova urmează să plece azi în Antalya pentru al doilea stagiu de pregătire din această iarnă, după cel de la Băile Govora. Din lot nu vor face parte Găman şi Bărboianu, fugiţi de la echipă, şi nici Iliev şi Gargorov, care şi-au depus memorii pentru a fi declaraţi liberi de contract. Fotbaliştii craioveni au fost anunţaţi prin SMS că trebuie să se prezinte în Capitală pentru a pleca în Turcia, fiecare urmînd să ajungă pe cont propiu.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de blixa » 28 Ian 2011, 09:34

AdrianR scrie: „De când a plecat de la Universitatea Craiova, Piţurcă a făcut tot posibilul să-mi blocheze toate sursele de finanţare, chiar şi pe cele din lumea interlopă“, a dezvăluit Mititelu la GSP TV.
fratioare, chiar a zis asta?!
S-a rupt Brazda.

sorin107

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de sorin107 » 28 Ian 2011, 12:20

blixa scrie:
AdrianR scrie: „De când a plecat de la Universitatea Craiova, Piţurcă a făcut tot posibilul să-mi blocheze toate sursele de finanţare, chiar şi pe cele din lumea interlopă“, a dezvăluit Mititelu la GSP TV.
fratioare, chiar a zis asta?!

nu, n-a zis asa. cacaturi si intoxicari de presa. a zis ca prin lumea interlopa piturca a incercat sa-i blocheze sursele de finantare.

http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?vide ... a_cortului_

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de _T@V_ » 28 Ian 2011, 12:23

Presa de rahat... io pina la urma tot nu m-am dumirit. Parca un ziar a dat ca bulgarii nu fac deplasarea in Antalia, pe la ceilalti am vazut ca defapt ei sunt in lot, si ca se vor prezenta la pregatire.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de blixa » 28 Ian 2011, 12:28

aha, multumesc. deci exprimarea insemna ca Piti cu "ajutorul interlopilor...etc".
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de mihu » 28 Ian 2011, 12:28

T@V scrie:Presa de rahat... io pina la urma tot nu m-am dumirit. Parca un ziar a dat ca bulgarii nu fac deplasarea in Antalia, pe la ceilalti am vazut ca defapt ei sunt in lot, si ca se vor prezenta la pregatire.
parca a zis si Miti aseara la tv ca nu fac deplasarea cei 2 bulgari si ca incearca pana marti can se prezinta din nou la liga cu memoriile sa le rezolve situatiile si sa continue cu noi, dare la cum a spus-o eu nu prea cred ca se va rezolva ceva...si a mai spus ca astazi trebuie sa vina la Craiova si W.Lopez
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

sorin107

Re: Fără Nicolo Napoli, dar cu Dorel Stoica

Mesaj de sorin107 » 28 Ian 2011, 12:40

blixa scrie:aha, multumesc. deci exprimarea insemna ca Piti cu "ajutorul interlopilor...etc".

exact.

Scrie răspuns